Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez most vicc? 300k HUF? Kb. 100k-val olcsóbban összedobok egy nagyobb teljesítményű ITX-konfigot, jobb hűtéssel, SSD-vel. :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) #69438720


#69438720
törölt tag

Ennyiért már lehet venni egy notebookot rendes i7tel és GTX 860M-mel...

(#3) mufi válasza AxBattler (#1) üzenetére


mufi
senior tag

De azt nem ilyen csöcsös csajok hirdetik :P ;] :))

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#4) Sanchez638 válasza AxBattler (#1) üzenetére


Sanchez638
addikt

Asus RoG nem érted... :)) ;]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) huszar90


huszar90
aktív tag

Pedig jó lenne ha végre megindulna a pc ipar a minnél kisseb hardverek felé, és nem csak a teljesítményre mennének :U Ha az uttóbi 15 évet nézzük az asztali pc-k nem hogy kisebbek hanem nagyobbak lettek...

(#6) velizare válasza AxBattler (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

a proci megdobja nagyon az árat, mert 400 dodót kér érte az intel. viszonyításul a 4790k náluk 350usd dobozosan.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) AxBattler válasza Sanchez638 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

A RoG notijak mondjuk elég jók, de a RoG bill/egér/egéralátét már röhejes az árszabást tekintve.

(#3) mufi
Hát, ha házhoz jönnek, "beizzítják a rendszert", és 3 évig megbízható "support"-ot nyújtanak, akkor egye fene! :D

(#6) cain69
Adják i5-tel, a 750Ti-t az is kihajccsa'! Bár az lehet, hogy nem eléggé RoG... :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) davidsone


davidsone
addikt

Hőmérséklet táblázat:

"Konfiguráció
Asus ROG GR8
Intel Core i7-4790
GeForce GTX 780

Asus ROG G20
Intel Core i7-4790
GeForce GTX 780" :F

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#9) matteo_szg válasza AxBattler (#7) üzenetére


matteo_szg
őstag

A tesztre küldött konfiguráció egy új kezdeményes, egy lehetséges termékcsalád megszületése. Az első terméket nem lehet i5-tel kidobni - nem mainstream cuccról van szó-, a fogyasztási és termikus követelmények miatt pedig a GTX750Ti fért bele maximum. Jelenleg ezt tudja, jövőre jóval gyorsabb masina lehet ugyanezen az áron.

Jövőre egyébként több ilyen modell jelenhet meg, akár AMD szívvel. :)

jupiiii

(#10) velizare válasza AxBattler (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem 15W tdpből akartak minél többet kihozni proci szinten.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) asvald


asvald
senior tag

300-ROPI? -.-

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#12) AxBattler válasza matteo_szg (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Vagy ugyanezt feleennyiért... :K

Inkább valami SteamBox-ot hegesztenének!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) matteo_szg válasza AxBattler (#12) üzenetére


matteo_szg
őstag

Megjegyzem, ez egy Steam Machine. :)

jupiiii

(#14) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Vicc a 300k. Ne röhögtessenek már. Ezt? 300k? ehhez csak: :C :Y

(#15) ittakary


ittakary
nagyúr

Érdekességnek oké, de nem mi vagyunk a célközönség. Legalábbis biztos nem én és biztos nem azok, akik sipognak itt hogy "ÚRISTEN HÁROMSZÁZEZER???"

Gamer laptopok technológiája asztali gépben kb feleslegesnek érzem, mert ezeknél nem hiszem hogy ennyire lényeges lenne a súly, a méret és a mobilitás, mint a laptopoknál.

Szvsz ez inkább csak egy villogás az ASUS részéről, hogy "mieztismegtudjukcsinálni"

(#16) Béééla


Béééla
őstag

Egy szokásos gémer-teszt, azaz mi hány FPS-el szaladgál nélkül egy hatalmas kalap kutyagumi.
Nem, nem érdekel hogy lőjem be magam mit tud, ezt bővíteni nem fogja az ember egykönnyen, nagyon jó lenne egy nyamvadt teszt.

Bélabá

(#17) Borisz76


Borisz76
veterán

HDD/SSD , memo nélkül hasonló gépecske :

Zotac ZBOX EN760
YouTube-os GamePlay videó
Hivatalos honlap
PC-World Review ( Plus változat )
Német nyelvű teszt

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#18) kinetone


kinetone
tag

Lehet,hogy azért 300 rugany,mert "Kétmagos Intel Core i7-4510U – 2,0/3,1 GHz, 4 GB L2 cache" proci van benne,az a 4GB kes nem apró :Y

[ Szerkesztve ]

(#19) rudi válasza Borisz76 (#17) üzenetére


rudi
nagyúr

Ez 499 euro-s árra lindít, Windows 90 euro, 8 GB RAM 80 euro, 1 TB-os HDD 80 euro, bill+egér 140 euro és máris 890 euro körül vagy, németeknél nagyjából annyi a GR8 is, és valamivel jobban néz ki, meg jobban is hűt mint a Zotac.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) rudi válasza kinetone (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Biztos csak rosszul olvastad, nézd meg újra :DDD (köszi egyébként, javítottam!)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) miazmá


miazmá
tag

Kiváncsi vagyok merre fejlődik tovább a pc, mindenesetre tetszenek ezek a kis gépek.
Az én igényeimet kielégítené, simán vennék ilyet :DD

(#22) Borisz76 válasza rudi (#19) üzenetére


Borisz76
veterán

A külső az egy dolog...nekem személy szerint a Zotac jobban tetszik.

Igen 500 euró a gép +100 euró a 8GB memória és megint 100 euró egy 256GB-os SSD.
Más nem kell. Billentyű , egér van....wint meg megoldom.

Így valamivel olcsóbb.
Tudásban pedig hasonló.

Itt van a Zotac ZBOX EN760 PLUS változat a maga 689.- eurós árával.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#23) wetomi


wetomi
aktív tag

A merevlemez hőmérséklete meglepően alacsony, pedig a kép alapján nem tűnt túl bizalomgerjesztőnek, hogy a hdd sarkát fűti a proci.

(#24) TeeBee73


TeeBee73
addikt

A pici PC nálam itt kezdődik:

;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#25) gabber01


gabber01
addikt

Csókolom, ennek mi értelme? Ennyiből simán venni ilyen vagy még ennél erősebb notit is, az legalább valóban hordozható is.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#26) matteo_szg válasza gabber01 (#25) üzenetére


matteo_szg
őstag

Én viszont nem tenném a TV-m mellé a notit, mert nincs hely neki, csak emiatt venném, tehát nem mozgatnám. :)

jupiiii

(#27) MageRG válasza TeeBee73 (#24) üzenetére


MageRG
addikt

Ehhez kell még egy egér - amelyik kezeli. :)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#28) gabber01 válasza matteo_szg (#26) üzenetére


gabber01
addikt

Arra a célra viszont megint csak sokkal költséghatékonyabb megoldások vannak.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#29) matteo_szg válasza gabber01 (#28) üzenetére


matteo_szg
őstag

Úgy, hogy játszani is szeretnék? Ténylegesen Steam Machine-ként használni a gépet.

jupiiii

(#30) velizare válasza matteo_szg (#29) üzenetére


velizare
nagyúr

ha valamire, akkor játékra pont nem venném meg. nincs benne 4 fizikai mag. :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#31) gabber01 válasza matteo_szg (#29) üzenetére


gabber01
addikt

Miért, egy barebone pc-be nem lehet vga-t tenni? Itt csak a designt fizeted meg, meg hogy készen, egyben van. Dehát aki lusta, az fizessen.

cain69: Pláne, és még bővíteni sem lehet.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#32) matteo_szg válasza gabber01 (#31) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nana, ne személyeskedjünk kérem szépen! :)

Méretre kb. ekkora férne el kényelmesen, egy picivel lehet nagyobb. Ezért kérdem, hogy mi más megoldás van még?

jupiiii

(#33) gianni85


gianni85
veterán

az eddigi leginkább túlárazott ROG cucc amit láttam
legalább adnák annyiért, amennyibe egy ilyen paraméterekkel rendelkező noti kerül

[ Szerkesztve ]

(#34) Petya25


Petya25
addikt

A G20-as verzió 280-400k-s ára után kb a felét gondoltam erre a gépre, erre mit látok: 300k :Y
Ennyiért már komoly notit kapni FHD kijelzővel, akkuval, dedikált VGA-val, 1TB HDD-val, 8-16 GB rammal...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#35) Lajtorja válasza matteo_szg (#32) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Ha nem fér el nagyobb, akkor ne a tv "alá" rakd a házat, hanem valahova máshova :U

--- ---

(#36) .mf


.mf
veterán

"Fölötte egy mini PCI Express foglalatos bővítőmodult találtunk, ez a Miracast modul, amin rajta csücsül egy Realtek ac-s Wi-Fi adapter két antennával."

Igen, egy mini PCI Express foglalatos daughterboard, amire az 1300 Mbps ac-s wifi adapter egy 480 Mbps elméleti / valós ~30 MBps-os USB2.0 aljzaton csatlakozik ;] :Y :)) Max sima n-es wifit tud kiszolgálni, de a hangzatosság és hogy magasabb áron tudják eladni, bedobták az ac-t is...
A proci hűtőjére hőszigetelő fólia nélkül felfekvő HDD is "szép", még jó, hogy nem a tányér-oldallal, és meglep, hogy a tesztben nem lett melegebb.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37) r00r1


r00r1
aktív tag

A g20-as csaj gép jobban bejön... :D

(#38) gabber01 válasza gabber01 (#31) üzenetére


gabber01
addikt

Általánosságban beszéltem. (egyes szám 2. személy ugyebár általános alanyra való utalásként is használatos)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#39) #97716736 válasza #69438720 (#2) üzenetére


#97716736
törölt tag

:K

(#40) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nem túl erős,de legalább drága! :DDD :DDD

(#41) pzske


pzske
aktív tag

Ennek mi értelme....

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#42) misx


misx
senior tag

Na majd még kiderül, hogy mégsem olyan rossz vásár egy gamer laptop, mert van annál rosszabb is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#43) Axekiller


Axekiller
csendes tag

Nem óccó de drága.... :DDD

+ Nem lehet ostorral bekapcsolni... ;] :O :DDD

Nem haldoklom....így élek!

(#44) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ez egy tökéletesen értelmetlen gép, szerintem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#45) halkow


halkow
őstag

300k ért olyan gépet rakok össze ami xarrá aláza ezt a retket ,nem normális aki ezért pénzt ad mellesleg 2 ps4-et vagy 2db xbox one-t lehet venni az árából

és egyáltalán nem értek egyet azzal hogy " nincs optikai
meghajtó a GR8-ban, szerintünk
erre 2014 végén nincs is szükség."

Alcatel onetouch idol2s the king

(#46) Khaal


Khaal
őstag

Már megint egy elég rendesen felárazott minigép.
Nem értem mi kerül ezen 300 ezerbe. Ha házon belül maradunk "gamer" vonalon akkor is ott van pl. az Asus G56JR, négymagos i7-el, GTX760M-el, 8GB ram, 1TB HDD-vel ugyanennyiért.
OK, abban nincs benne a windows és a külön bill+egér (plusz parasztvakító ac wifi), viszont erősebb, van benne DVD-író és persze egy full-hd 15 colos kijelző is, na meg nincs hálózathoz kötve (ha nem hordozzuk akkor meg vehetjük úgy hogy be van építve egy jó szünetmentes táp). És igazából már az a gép is túl van árazva, ha megnézzük milyen Lenovokat kapni pl. 30-40-vel olcsóbban is. :Y

(#47) Geller72


Geller72
veterán

75W. Full CPU/GPU load. Ettől egy kicsit leültem... :C :Y .

(#48) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pff pedig hogy vártam ezt a gépet, egy Lenovo y50 lapost 4mag+ ht + 860M fullHD-val megkapni ennyiért, de ha már ASUS a G551 ROG is meg van ennyiből és mindkettő több, mint 2x ilyen erős procival van, ennek így semmi értelme :( Azt hittem rendes i7-el lesz ~200-250eFt között valahol csendes és halk és akkor még el is gondolkodtam volna rajta, de így értelmet nyertek a 300eFt GAMER laptopok:P
ja az U-s proci 15W a maxwell meg asztali változatban (750ti) is csak 60W-ot kajol :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#49) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nekem nagyon tetszik!Lenne rá pénzem tuti vennék egyet :K

(#50) Elmör


Elmör
senior tag

Hmmm, a másik kicsit nagyobb gépük jobban érdekel a specifikációk miatt, megnézem annak is a tesztjét. Ezzel a kis géppel nem tudom tényleg kinél fognak befutni, mert okés, hogy zajtalan, hogy nem kér sokat enni, de cserébe szerintem nem is igazán játékra való, egy 750-es vga-tól nem lehet csodát várni, max ha 19-es monitorra dugod, de akkor meg hogy néz már ki, hogy van 1 300K-s géped és keményen melléraksz egy 19" moncsit? FullHD-ben szerintem elvérezne, főleg hogy jönnek az idei keményebb címek és gépigények (amik egyre csak nőnek), de persze kompromisszumokkal tuti lehet vele játszani, csak én falba verném a fejemet ha 300K után még találgatni kéne a helyes csúszkákat. :DDD :N
Ha kapnék egy ilyet is gondban lennék, mert a mostani gépem azért jobb, hol használjam? Elviszem magammal? De ez nem noti, hogy kijelző is van rajta, szóval lehet inkább eladnám. :F
Kicsit olyan érzésem van, hogy 8 csillagos hotelba nyertél 2 hónap kéjutazást, ja igen, csak Bangladesbe. :))
Pedig van Asus ROG termékem amivel elégedett vagyok.....

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.