Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Kipróbálom, hátha meggyőz és megveszem. ;)

06-3o/9759I39

(#2) 용 Bob válasza Találtgyerek (#1) üzenetére


용 Bob
senior tag

Mivel a GoW még mindíg frame droppol AMD procikkal és játszhatatlan, ezért múlt héten vettem meg én is. Teljesen beszippantott a hangulata. Szerintem tetszeni fog :)

Grafikai beállításokra kell szánni egy fél órát, hogy menjen a stabil 60 fps.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#3) homerhamm válasza Találtgyerek (#1) üzenetére


homerhamm
addikt

meggyőz

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) Találtgyerek válasza 용 Bob (#2) üzenetére


Találtgyerek
addikt

:R

homerhamm: :D

06-3o/9759I39

(#5) HaZsolt


HaZsolt
őstag

konzolra is érvényes az ingyen időszak vagy csak pcre?

(#6) oriic válasza HaZsolt (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg mindkettőre.

Live-Die-Respawn

(#7) Rodi 4.80 válasza Találtgyerek (#1) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Megéri megvenni, jó rész lett! Bírtam mikor Prodigyra buliznak egy templomban! 😄

(#8) k-adi


k-adi
nagyúr

most akkor magázol vagy tegezel?

majd uplay+ során kipróbálom az új farcry meg a watchdogs 3-al együtt

(#9) Nagus


Nagus
senior tag

Ubi terméket csak 10 dodó áron vagy alatta érdemes venni. Keményen átverik a népet.

[ Szerkesztve ]

(#10) Rodi 4.80 válasza Nagus (#9) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ez a Valhallára szerintem pont nem igaz, jó rész lett. Meg aki beletol ilyen játékokba 50-60-100 órát + dlc-k, az nem érzi magát átverve, úgy gondolom. :)

(#11) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Akit hozzám hasonlóan érdekel az ingyenes lehetőség: (igaz, már tegnap óta, de) előzetesen már letölthető a játék, holnap délelőtt 9 órától egészen hétfő este 19 óráig játszható majd.

it's a danger pretty here in Night City

(#12) Hargitaibea


Hargitaibea
csendes újonc

Üdv!én is ki használtam az ingyen időszakot pedig szeretem az ubisoft cuccokat mindet meg szoktam venni de ez sajnos eddig lemaradt.most bepotoltam és mikor félbe maradt azóta nagy ürességet érzek.imádom iszonyat jó lett meg is akarom venni de az lenne a kérdésem hogy ha meg veszem akkor a mentéseim megmaradbak?tudom onnan fojtani ahonnan abbahagytam??meg a másik egy darab trófeát nem kaptam s közel 20 óra után sem!ez is a trial miatt van??nem szeretném elölről kezdeni jó lenne fojtatni ahol abbamaradt!köszi szép napot!

(#13) Bobek198508 válasza Hargitaibea (#12) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Barátod a Google... :U
Ha pedig ez a néhány nap nem volna elég, akkor akciósan be is szerezhetjük, és az ingyenes időszak alatt elért játékbeli haladásunk és eredményünk is megmarad.

(#14) Hargitaibea válasza Bobek198508 (#13) üzenetére


Hargitaibea
csendes újonc

A ps store az nagyon drága és még mindig az alap 15 000ft ami sok.egy kis konzolboldba töredékéért meg lehet kapni már azért voltamnkiváncsi!na mindegy majd kiderül max újra toljuk nincs mese mert trófeát úgy sem adott a 20 óra alatt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.