Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Mafia 3?

(#2) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ezek teljes játékok vagy valami kiherélt promóciós példányok ?

Valamint mi van akkor ha előfizetek a PS Plus-ra, begyűjtöm a játékokat, letöltöm őket, azonban nem megyek a géppel online többet? Kell állandó netkapcsolat hozzá vagy mennek a már letöltött ingyen PS Plus játékok anélkül is? Meg jól sejtem, hogy a letöltéskor eltárolja a dátumot és időt és ha látja a gép belső órája alapján, hogy a játékhoz csatolt előfizetés lejárt akkor letiltja függetlenül attól, hogy neten vagyok-e vagy sem ?

(#3) Abu85 válasza Darth_Revan (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Teljes játékok.

Muszáj online lenned, hogy ezekkel játssz.

Amíg van PS+ előfizetésed, addig játszhatsz a beszerzett játékokkal. Amint megszűnik az előfizetésed a játékok elvesznek.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) r3dsnake válasza Abu85 (#3) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem vesznek el. Ha később újítod meg a lejárt előfizetést, akkor újra letölthetőek ingyen. (Valamint a HDD-n is ottmaradnak feltelepítve, de csak aktív előfizetés esetében lehet indítani őket.)

[ Szerkesztve ]

(#5) Mathiassa válasza Abu85 (#3) üzenetére


Mathiassa
tag

Ha lejár az előfizetés, "elvesznek" a játékok. Ha pár hét után ismét előfizetek PS+-ra, akkor visszajönnek az "elveszett" játékok?

A választ előre köszönöm.

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#6) danikollar


danikollar
őstag

Nem rossz dolog ez! :R

(#7) Abu85 válasza Mathiassa (#5) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen. Technikailag amíg aktív előfizető vagy, addig a játékra is jogot szerzel.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) Jeanne d'Arc

Tök jó, bár anno megvettem! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) adamssss


adamssss
veterán

PC-re a Steam is csinálhatna valami hasonlót...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Mivel csak úgy megy, hogy előfizetésünk van, és online kell lenni hozzá, ezért nem már most nem tetszik, inkább megveszem az új játékokat továbbra is €50 körül, de legalább biztos a dolog :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#11) Stauffenberg válasza adamssss (#9) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Állandóan ilyeneket csinál a Steam, csak kicsit más megközelítéssel. Amikor repkednek a -50%, -75% meg -90% akciók, akkor nem győzöd szórni a pénzed. Nem tudom melyik fizetődik ki jobban anyagilag, hogy fizeted X ideig az előfizetést és néha kapsz nem általad választott ingyen játékokat vagy megveszed a neked tetszőket fillérekért Steam akcióban (legutóbb Hitman Absolutions-t vettem nevetséges 6-7 euró körül).

(#12) BlackSoft válasza Stauffenberg (#11) üzenetére


BlackSoft
addikt

Én most a nyári akcióban megvettem 26 játékot, igaz azért ilyen mennyisénél már nem olcsó, de aztán ha összeadjuk, hogy teljes áron €30-€50 játékokról van szó az már €1000 lenne :Y

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#13) Mister_X válasza Abu85 (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kell online lenni, kap egy lejárati dátumot, ami után offline se lehet elindítani. Sőt, annyira nem kell online lenni, hogy egy másik, a gépen lévő profillal is lehet játszani velük, olyankor meg természetesen nem tud a Plusos profil netre menni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) idegen lény válasza Mister_X (#13) üzenetére


idegen lény
őstag

Általában mennyi ideig lehet velük játszani?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#15) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ez jön majd US Store-ba is vagy csak EU ?

(#16) Stauffenberg válasza BlackSoft (#12) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is így tolom. Egy karácsonyi akció alatt néhány ezer forintból egy tucatnyi jó játék kijön. Nem is régiek. Mondjuk a legutóbbi nyári akcióban már nem tudtam semmit venni csak a Hitman Absolutionst, mert minden más érdekeset megvettem a korábbi akciókban... :D

De mindegy, nem is ez a lényeg. Csak reagálni akartam a kollégának, hogy a Steam-et sem kell félteni. A HumbleBundle-ről nem is beszélve... :)

Steam-en nincs havidíj, cserébe sokszor 10-15 euró alatt kapsz meg egészen friss (AC3 korú) címeket. Ki lehet számolni ezekből évente mennyit kell megvenned, hogy elköltsd egy éves PS Plus előfizetés árát. Persze a kettő nem ugyan az, a PS Plus nem csak erről szól hanem egyéb szolgáltatásokat is kapsz.

(#17) r3dsnake válasza idegen lény (#14) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha van aktív előfizetésed, akkor bármeddig.

(#18) myckie2 válasza gianni85 (#1) üzenetére


myckie2
őstag

Nekem is ezen akadt meg a szemem. :D Jó lenne egy következő rész... :(

(#19) BlackSoft válasza Stauffenberg (#16) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ja, meg évente kapok egy ingyen játékot a legújabb NV kártyához is, mint most a Splinter Cell-t :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#20) idegen lény válasza r3dsnake (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

"kap egy lejárati dátumot, ami után offline se lehet elindítani" Akkor mégse bármeddig.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#21) r3dsnake válasza idegen lény (#20) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bármeddig amíg van előfizetésed.

(Értsd: előfizetsz 1 évre. lejár. előfizetsz 2 év szünet után, ugyanúgy tolhatod az AC3-at, sőt le is töltheted újra, ha már nincs a gépeden. Amit egyszer letöltöttél, felhőből évek múlva is elérheted, játszhatod, ha akív a PSN+ előfizud.)

[ Szerkesztve ]

(#22) Mister_X válasza idegen lény (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A lejárati dátum egyenlő az előfizetésed lejárati dátumával. Ha offline is vagy, nem tudod majd azokat elindítani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) Mythsardan válasza idegen lény (#20) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

ez a kiemelt rész arra vonatkozik, ha megszűnik az előfizetésed és azzal akarsz trükközni, hogy nem engeded netre a gépet

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#24) Tutu7030 válasza idegen lény (#20) üzenetére


Tutu7030
veterán

PlayStation Plus - GYIK

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#25) Neoteric


Neoteric
addikt

Mafia 3? Nem inkább a 2? :))

PSN: ne0teric_sAN

(#26) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

ööö Ebben mi a hír ? Jár minden hónapban ingyen játék. :F
Kicsit furán hangzik ez a hír, mindegy.

PS4

(#27) Connor077


Connor077
újonc

Sziasztok!
Nekem már elég régóta megvan a játék,de most váltottam be Ezio öltözékét az Uplay-ben.
Amikor beváltottam akkor ott volt az Uradalom pincéjében.De letöröltem a játékot de nemrég újra felraktam a gépre.
Most mikor felakartam venni a ruhát nem volt a helyén.Egyszerűen eltűnt.
Tudja véletlen valaki mi történhetett? A Uplay-ban is megnéztem de ott azt írja hogy már beváltottam de nincs ott :W
A válaszokat előre is Köszönöm szépen!!! :) :R

(#28) #82471168


#82471168
törölt tag

Szia.Próbáld meg itt feltenni a kérdésed mert,ez már enyhén szólva kihalt.Katt

(#29) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Nagyon jó, le is töltöttem :C

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.