Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) autox3c


autox3c
tag

Erről nem pletykák voltak, konkrétan egy marketing vezető nyilatkozta, hogy nem lesz wp-ra. :DDD
Mondjuk nem tudom, hogy a rio és a seasons elkészül-e valaha wp7-re, mert eddig csak az alap jelent meg, de ha jól tudom, az sem mango-enabled, tehát nem támogatja a fast app switchinget.

[ Szerkesztve ]

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#2) kcsa válasza autox3c (#1) üzenetére


kcsa
veterán

Ahogy a plants vs. zombies se támogatja.. nem tudom mi az akadálya, de kifejezetten zavaró a mindennapi wc-s játékban használatban ;]

(#3) Liudvikas


Liudvikas
tag

az alapváltozat is fizetős (ennek ellenére a droidos reklámos téma tuti jobban tejel), sz@rjanak egy zsák sünt, ha nem kell nekik a 2-3 fontom ;]

(#4) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Szerintem nem is nagyon reménykedett benne senki, hogy megjelenik ez WP-re, főleg hogy eddig csak az eredetit sikerült rá megcsinálni, nem is értem, hogyhogy ezzel mégis tesznek egy próbát :) Na de akkor mostmár hajrá és portolni a többit is!

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Azért meglepődtem volna, ha kihagyták volna ezt a játékot a Windows Phone platformról...

(#1) autox3c: Gondolom a játék nagy sikere miatt változtatták meg a véleményüket...

[ Szerkesztve ]

(#6) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Hülyék lennének kihagyni ezt a lehetőséget...
Egy hónap és ufósmadaras budipapír is lesz ;]

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#7) autox3c válasza Apika (#5) üzenetére


autox3c
tag

"Peter Vesterbacka, chief marketing officer, at Rovio has told Bloomberg that there are no plans to release the latest iteration of the popular time sink on Microsoft's mobile platform. Despite the original game still being the most popular app in the Marketplace, Vesterbacka claims that "...it's a big undertaking to support it, and you have to completely rewrite the application."

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#8) Sofian válasza autox3c (#7) üzenetére


Sofian
őstag

A Rovio sosem a komoly fejlesztésről szólt.. félő hogy a WP7-es újraírás esetén a cég költségeinek 0.1%-át tenné ki a fejlesztési költség az eddigi 0.08 helyett... :P

(#9) erdoke válasza Tomy Yayo (#4) üzenetére


erdoke
titán

Előállt a Nokia egy ajánlattal, ami tízmillíós nagyságrendű készülékre tervezi előtelepíteni a játékot, és hirtelen meggondolták a fejlesztők. A "teljesen át kell írni" egyébként is dombos túlzásnak tűnik, bár nem vagyok fejlesztő.

A legjobb aláírás a héten

(#10) #19617792


#19617792
törölt tag

i'm in spaaaaaaaaaace!

(#11) Alwares válasza kcsa (#2) üzenetére


Alwares
aktív tag

Semmi akadálya nincs. Egy kattintás a projekt fájlon, upgrade to WP7.1 gomb és onnantól kezdve tudja a fast app switchinget is. De minden bizonnyal nehéz ezt megtenni... No comment...

(#12) daniel909


daniel909
addikt

késik, de legalább jó drága lesz ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Jó lenne, az alapot már kipörgettem :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#14) prolad


prolad
őstag

Jó kis játék lett biztos venni fogják.De hogy a NASA miben segíthetett...

(#15) Sofian válasza prolad (#14) üzenetére


Sofian
őstag

:C

(#16) BobTail


BobTail
őstag

Miért is nem vagyok meglepődve, hogy a Nokia nem akarja a MeeGo is... eddig is mostohán bántak vele, ezután miért ne tennék így? De hiába a nagy erőfeszítés a szar Lumiákkal, még így is jobban fogyott az n9 :))

(#17) nicu71 válasza BobTail (#16) üzenetére


nicu71
addikt

pont annyit ér a mondanivalód,és a megfogalmazás is maga,mint a jelzőid.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18) BobTail válasza nicu71 (#17) üzenetére


BobTail
őstag

Mert aztán a te jelződ nagyon elmés... hagyjuk már a trollkodást, és lehessen már mindenkinek egyéni véleménye! Ha nem tetszik, akkor annak is meg van a módja, nem kell egyből bunkónak lenni!

(#19) nicu71 válasza BobTail (#18) üzenetére


nicu71
addikt

"De hiába a nagy erőfeszítés a szar Lumiákkal, még így is jobban fogyott az n9"
milyenek a Lumiák?
Ezen kijelentés után trollkodással vádolsz. :U meg hogy bunkó...?
no comment.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20) Rolly válasza BobTail (#18) üzenetére


Rolly
veterán

én is nicu71 pártján állok a trollkodást de kezdted :)

[ Szerkesztve ]

(#21) BobTail válasza Rolly (#20) üzenetére


BobTail
őstag

A lumiás trollkodást vállalom, tényleg nem nézem semmibe azt a sorozatot, viszont a személyes trollkodást (sértegetést) már nem én kezdtem, de szerintem értelmes emberek módjára zárjuk le ezt a témát.

(#22) r3dsnake válasza BobTail (#16) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

logikus, a lumia sorozat nem er semmit, mert rendesen van tamogatva. bezzeg az n9, amire nincs semmi... (elkepzelni sem tudom hogy fordul meg valakinek a fejeben, hogy megvegye...)

(#23) sz.gabor11


sz.gabor11
tag

itt csak az a vicces míg androidon ingyenes itt fizetni kell egy ilyen alap játékért

(#24) BobTail válasza r3dsnake (#22) üzenetére


BobTail
őstag

Azért ne essünk már hanyatt! Mint mondtam, erről is csak a Nokia tehet, mert direkt elnyomja a Lumia sikere érdekében, de ha a rendszert nézzük, mint funkcionalitást, mint felhasználói élményt, kétség kívül veri a wpt.

(#25) autox3c válasza sz.gabor11 (#23) üzenetére


autox3c
tag

iOS-en is fizetős.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#26) autox3c


autox3c
tag

Most olvastam, hogy a Microsoft új stratégiát tervez a marketplace réseinek befoltozására. Akit érdekel, az ITT elolvashatja.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#27) r3dsnake válasza BobTail (#24) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

miben? van kb egy készülék, ettől vársz rendes támogatottságot? még wp7-re se fejlesztenek elegen egy ioshez/androidhoz képest.

(#28) #19617792 válasza sz.gabor11 (#23) üzenetére


#19617792
törölt tag

mintha 1$ olyan megterhelő lenne. :DDD amúgy Androidon is fizetős... vagy reklámos.

(#29) Sn00PiG válasza BobTail (#24) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Nem nagyon akartam beszállni a flame-háborúba, de azért itt álljunk már meg egy szóra!

Adott az N9 a maga rendszerével, ami a Symbian ikonjaival eleve az elavultság érzetét kelti. Cserébe szép a készülék (mondjuk a Lumia 800 azonos design), gyors (WP7 gyorsaságban verhetetlen, ez tény, google it: smoked by windows phone).

WP7-en lesz támogatottság, és ez nem csak a Nokia miatt van, hanem mert más gyártók (HTC, LG, Samsung, Dell, ZTE) is gyártanak rá telefon, nem 1 szem magában álldogál az OS-ével a piacon.
A WP7 kezelőfelülete is elég egyedi, ráadásul te lehet kis színes ikonkákra vágysz, de speciel nekem a csempék sokkal jobban bejönnek: letisztultság, gyorsaság, minimalizmus.

Azon meg azért szépet mosolyogtam, hogy több N9 fogyott, mint Lumia: nem tudom hol olvastad, de szerintem szokj le a bulvár lapokról és olvass valódi híreket :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#30) nicu71 válasza Sn00PiG (#29) üzenetére


nicu71
addikt

Csak egyetlen egy dolog még,az említett cikket én is olvastam,épp a minap valahol,csakhogy a szépséghiba csak az,hogy tavalyi Q4 -es időszakról szólt/még számok is voltak,600000 eladott Lumia800-ról beszéltek/ amikor még igencsak kevés helyen lehetett kapni a Lumiát,az N9 pedig már egy ideje piacon volt.
Egyébként személy szerint nagyon jónak ítélem az N9-t is,kipróbáltam,de én is inkább a wp7-ra szavazok.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.