Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a cím önmagában elég.
a hír utána már tök felesleges.

poresz szimulátorhoz pont ideális.
a németek majd meg is fogják rá csinálni.
azok mindenből készítenek szime-t.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2) Samus válasza szab.tam (#1) üzenetére


Samus
addikt

Igen, azok komoly játékok :D

Egyébként ha belegondolsz, nem olyan utolsó ötlet. Szerintem sok mozgáskorlátozott/sérült ember számára ez egy lehetőség lenne, legalábbis amíg a gondolatvezérlés nem működik teljesen megbízhatóan.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én a mérlegest el tudnám képzelni , mint helikopterszimulátor irányítója FPS :
A popó irányítja a gépet (ciklikus, és pedál), miközben a kezek szabaddá válnak valamennyire -kollektív...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Jól emlékszem, a Valvetől nem rúgnak ki senkit? :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5) Glenda


Glenda
addikt

Gabe már ehhez is kövér :D

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#6) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

egyébként érdekes ötletek pl disabledeknek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) HookR válasza szab.tam (#1) üzenetére


HookR
addikt

Célfeladatra célhardvert - [link]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#8) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Erdekes elgondolas.
''míg a mozgáshoz a megcélzott irányba kell egy kis nyomást kifejteni'' mi van ha hasmenese van az illetonek? :DDD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9) VaniliásRönk válasza wertigo1984 (#8) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Bunny jump? :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#10) waithEard válasza Samus (#2) üzenetére


waithEard
őstag

Pontosan erről beszélgettünk most asszonnyal, hogy egy karok nélküli embernek milyen jól jönne valamilyen alternatív megoldás. (Szerinte nekem is, ha véletlenül eltörne a kezem, mert 6 hétig nem bírnám ki lövöldözés nélkül. De ez nem így van. Én kibírnám. Simán. :o ) :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#11) wertigo1984 válasza VaniliásRönk (#9) üzenetére


wertigo1984
őstag

:K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#12) Lewzke


Lewzke
őstag

Ha van aki még nem találkozott az altáj kifejezéssel, mert én soha nem hallottam így megnevezni: [altáj wiki]

(#13) Tutu7030


Tutu7030
veterán

[link]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14) azopi74 válasza Lewzke (#12) üzenetére


azopi74
addikt

Az altest és a hastájék szavak ötvözéséből származtatott, 21-ik századi nyelvújítás-korabeli mesterséges szóösszetétel, nyelvtörténészek szerint először a prohardver hasábjain fordult elő a fordulat, a neves tollforgató, abu85 jóvoltából. Wikipedia szócikk , 2150 :D

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

Mozgássérülteknek ez igencsak jól jöhet.

(#16) pigster válasza proci985 (#6) üzenetére


pigster
senior tag

disabledeknek
Biztosan van erre magyar szó...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#17) pigster válasza ledgeri (#3) üzenetére


pigster
senior tag

Szimulátorokban vajon hogyan kell gázt adni? :B

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#18) ledgeri válasza pigster (#17) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Járműtől függ, hogy a kérdés konkrétságát tükrözzem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19) azopi74 válasza pigster (#16) üzenetére


azopi74
addikt

Van (rokkant, fogyatékos, ne adj isten nyomorék), de a disabled sokkal szebben hangzik mindegyiknél.

(#20) CYBERIA válasza Lewzke (#12) üzenetére


CYBERIA
őstag

Hát nekem elsőre az urál-altaji nyelvcsalád jutott eszembe.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#21) Rubinhood


Rubinhood
csendes tag

- Wafaghaunh a nbadafafkafagaaaaa!

- Mi van?

- WAFAGHAUNH A NBADAFAFKAFAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

- Nem ertem.

- (Kontrollert kivesz a szajbol.) Mondom, tamadnak a terroristak!

(#22) tornas


tornas
őstag

Érdekes...

Elképzelhető, hogy a "kiberszex-iparban" is megállná a helyét... :U

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#23) zolee5016


zolee5016
őstag

namost egyszer kaptam már itt az oldalon,egy kommentet amiben ez szerepelt:
Hűs altáji nyelvcsapások:
Hát mikor megláttam a címet,rögtön beugrott ez a hsz..... de így hogy a koma nyelve tele van minden biz-baz-zal,lehet már sértené is.....a delikvens altáját!
elég eszement dolgok ezek nekem.........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#24) szab.tam válasza D1Rect (#15) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Mozgássérülteknek ez igencsak jól jöhet"

gondoljuk mi.
a probléma az, hogy a mozgássérülteket senki nem kérezi meg, hogy mi jöhet jól nekik...

múltkor útközben elbeszélgettem egy vakkal, hogy őt mennyire segíti az utcai és metróban lévő, járdába épített rovátolás.
kifakadt, hogy mennyire nem...

őket senki nem kérdezte meg... :(((
(csak páran úgy gondolták, hogy szabvány szerint ez majd jó lesz nekik...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25) stratova


stratova
veterán

Az első megoldásnál kíváncsi vagyok milyen gyorsan reagálhat a játékos egy reflexjáték (pl. pörgős fps) helyzeteire.
Abu: tipp: hátsó fertály.

(#26) {Zodiac} válasza szab.tam (#24) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

azért én örülnék neki, ha esetleg olyan sorsra jutnék... max valami intézet támogathatná a későbbi fejlesztéseket.

Öntörvényű Sünmalac

(#27) Stiky


Stiky
senior tag

Az gondolom mindenkinek ismerős, mikor egy szimulátorban kanyarodik, biccenti a fejét abba az irányba hátha jobban betudja venni. Na most valaki csinálhatna már egy olyan appot (ha még nincs), ami mondjuk kinect szenzorral karöltve ezt érzékeli, és növeli a kanyarodási szorzót pár tizeddel és tényleg rásegítene. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#28) myckie2 válasza pigster (#16) üzenetére


myckie2
őstag

Aki érti, az érti. Aki nem, az nem.

(#29) {Zodiac} válasza Stiky (#27) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

Track IR nem ilyesmi?

Öntörvényű Sünmalac

(#30) szab.tam válasza Stiky (#27) üzenetére


szab.tam
nagyúr

próbáltam a fejmozgatós dolgokat egy haverom xbox-án.
forza.
fanatec kormány.
a fejmozgatást a benézésre használtuk.
a probléma az volt, hogy a képernyő ugye nem mozgott.
mert az rajta volt azon a hülye állványon. :D
tehát fej oldalra, de a szemmel vissza kellett nézni.

+ hangfelismerés.
az még jobb volt. kis túlzással, ha kinyitottuk a sört, arra is csinált valamit.

nagyon gyerekcipőben vannak még ezek a dolgok.
egyelőre csak erőlködés, mint a 3d...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#31) proci985 válasza szab.tam (#30) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez mondjuk Oculus Rifttel elég jól működött, csak ugye ott meg periférikus látás nincs.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32) kromatika


kromatika
veterán

Családan van mozgáskorlátzott kisfiú.Ez szerintem jól jöhet neki.Utána is nézek.

[ Szerkesztve ]

(#33) blaca83


blaca83
őstag

Jó irányú fejlesztés főleg azoknak akik valami sérülés miatt csak nézegethetik egyenlőre, hogy mások hogy játszanak. :C

@Tutu7030:
Ez nagyon undorító egy rész volt... :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#34) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Van ennek jövője, de rohadtul nem a játékiparban, szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.