Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoli3


zoli3
csendes tag

Google Translate a mi barátunk :)

"Minden jó, ha a vége."

(#2) Quiksilver válasza zoli3 (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Igen de miért is? :)

Szerk: már tudom miért :))

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

A Colonial Marines-nál még ez is hamarabb kijön majd, pedig most hallok róla először...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#4) Zsoccc válasza zoli3 (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Azzal csak az a baj, hogy a szkenneket még nem tudja fordítani. :)

(#5) nrgia


nrgia
őstag

Húú ez baromi jó hír !!! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) finest


finest
őstag

Remélem nem lesz olyan gatya mint a film! :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#7) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Ez akkor most miért nem AvP2 ?

(#8) Zsoccc válasza Mikiller (#7) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Az már volt. :)
Viccet félretéve manapság szokás visszatérni az eredeti címhez, főleg ha az már egy régebbi játék, esetünkben -ha jól rémlik- 10 éves.

[ Szerkesztve ]

(#9) Szirti


Szirti
tag

Ezt nem értem. Volt már pc-n AvsP, AvsP2 (+ primal hunt). Logikusan akkor ennek AvsP3 nak kéne lenni, nem? :D:D Jó dolog eza szerkesztés gomb, Zsoccc válaszolt mielőtt befejeztem volna a postot...

És a bácsi a képen colonial marinenak néz ki, tehát a 2 mozifilm vakvágányától remélhetőleg sikerül a képregények/könyveg világához visszatérni.

[ Szerkesztve ]

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#10) BiP


BiP
nagyúr

Ha ugyanaz a banda csinálja, mint aki az első AvP játékot, akkor az reményt keltő hír, az elsőnek nagyon eltalálták a hangulatát.

(#11) Fáraó


Fáraó
őstag

Csak vmelyik Alien-es játék készüljön is el.

Elnevezés: mindenki az nVidia-t majmolja... ;]

Szerk: na jó, nem igaz! Itt azért új tartalom lesz.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#12) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Az első rész nagyon durva volt! Főleg este fejhallgatóval... ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#13) Chrys_ válasza (Darkwood) (#12) üzenetére


Chrys_
addikt

Az elsővel nem játszottam, de a másodikat az általad leírt felállásban toltam végig Marine-nal :)

(#14) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

2010?! :Y

nem lehetne 2009 májusra? :U :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) TazLeacher válasza Fáraó (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bár nagyon vicces akartál lenni, de nem igazán jött össze.

De, ha már így belekezdtél, légy oly kedves, és magyarázd már el az nVidiával lévő párhuzamot. Erre kíváncsi leszek...

A játékhoz: ismét egy várt játék, bár még nagyon messze van, és mindössze ez az 1 kép van...ez még kevés. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#16) infectedmann


infectedmann
őstag

De miért nem AvP3 a címe a cikknek?
Hiszen 2 rész már készült a játékból :(
Ne tévesszük már meg kedves tudatlan olvasókat.

[ Szerkesztve ]

(#17) keIdor


keIdor
titán

Remélem ez meg is jelentik majd, nem úgy, mint a Coloniel Marines...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) (Darkwood) válasza Chrys_ (#13) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Próbáld ki az elsőt, mert szerintem jobb! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#19) Zsoccc válasza infectedmann (#16) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Mivel ez a játék hivatalos címe, így az lenne megtévesztés ha azt tenném amit te írtál. Ja és az olvasók helyében én picit megsértődnék a hozzászólásodon. :)

(#20) Apone33


Apone33
őstag

Remélem, olyan hamar meg fog jelenni mint a Colonial Marines. :DDD :F

Play Hard!!!

(#21) D1Rect


D1Rect
félisten

A "régi" AVP is nagy Fun volt multiban.... :C

(#22) nagyacsaba válasza finest (#6) üzenetére


nagyacsaba
csendes tag

Valamikor még játszottam ez első részt. Nem volt rossz, szerintem ez sem lesz alsókategóriás:-)

(#23) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem olyan rég játszottam a második részével de egy résznél elakadtam, amikor is a predátort elkapták és belerakták vmi tartály féleségbe és elvettek tőle minden fegyvert.Na én itt hagytam abba a játékot mert idegesített, hogy nem tudtam tovább jutni

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#24) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ááá.. AvP2 minden idők kedvence, imádtam,főleg a Marine-nal, és egyszerűen nem bírtam játszani vele sötétben,csak teljes világítás,bekapcsolt tv és minimálisra kapcsolt hangszóró mellett. De még így is szívrohamot kaptam, ha a nővérem ilyenkor a hátam mögé surrant halkan és hozzámszólt!:D
Bár lehet, hogy túl fiatal voltam,de akkor is baromira élveztem és a mai napig szép emlékeim vannak a játékról, szóval ez várós nagyon!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25) m1sk4r válasza Zirowe (#24) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Én is a Marine-nel féltem a legjobban, ott olyan védtelennek éreztem a karaktert( talán mert az is volt).

Aurea mediocritas

(#26) Zirowe válasza m1sk4r (#25) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja,alien és predatorban túl könnyű az ember dolga,meg is úntam azokat.
De bezzeg a marine..Főleg az utolsó nagy leszámolás..
Váá,mekkora játék!
Lehet megint felrakom:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#27) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintem az 1. részben volt igazán fosatós a marine... :) 99-ben a jubileumi 100. 576kbyte magazinban számoltak be a játékról és odavoltam érte nagyon azonnal... ha valakit érdekel, beszkennelem az oldalakat és linkelem :) na, az 1nek fergetegesen jó zenéje volt és limitálva volt a mentés benne pályánként... vagy először még limitálva sem és halál nélkül kellett végigvinni minden pályát? mind1, én mentés nélkül játszottam az elején, fejhallgatóval... a zene/hangulat 10/10 mindenestől... akkor szereztem be az első diamond monsterem és voodoo-val nagyon hasított a játék... easy-n is kegyetlen durva volt, 100hp/armor-al is minden egyes alien veszélyt jelentett, mert ha közel került, 2 mozdulattal széttépett... nagyon volt hangulata... a 2. rész azért nem tetszett annyira, mert ott inkább a tömegre helyezték a hangsúlyt... sokkal több alien jött és nem adta vissza az 1. hangulatát nekem... alig emelte a pulzusom is :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) pmheros válasza mephi666 (#27) üzenetére


pmheros
senior tag

"ha valakit érdekel, beszkennelem az oldalakat és linkelem". Légy szíves ! :R

nem vagyok tökéletes

(#29) mephi666 válasza pmheros (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, akkor ahogy hazaérek megkeresem és beszkennelem a címlapot meg a másik 2 oldalt, ahol a játékról írnak :) bízok benne, hogy nem szüleimnél maradt az újság, hanem magammal hoztam 2-3 éve költözködéskor... :) emlékszem, hogy osztálykiránduláson vettem meg azt a számot és vagy 100szor elolvastam a cikket...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) Zsoccc válasza mephi666 (#29) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Létezik egyébként egy 576kbyte dvd amin rajta van az összes egykori kbyte.

(#31) mephi666 válasza Zsoccc (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

hm, akkor az lenne a legjobb, ha valaki abból fel tudná tenni azt a pár képet, mert csak jobb minőségű, mintha én beszkennelem :) (mellesleg nem is épp A4-es az újság, hanem kicsit szélesebb és nem tudom, milyen minőségre számíthatunk...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Mappa


Mappa
addikt

jó lesz jó lesz :C én telegatyával toltam végig az első AvP is :DDD

nem kötelező megadni

(#33) mephi666


mephi666
nagyúr

íme a borító és a leírás 1. és 2. oldala... jó olvasgatást/nosztalgiázást mindenkinek... :)

(köszönöm az oldalakat annak, aki elküldte :) )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) marositech


marositech
senior tag

Hééé és a képen hol van Predi bácsi? :D Csak a csúnya gonocc élienek meg a magunkfajták. :C

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#35) hommeros


hommeros
őstag

Milyen hangulatos is volt az első...Az újság meg még abból a kórból való, mikor még érdemes volt ilyesmit vásárolni. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#36) mephi666 válasza hommeros (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... most újraolvastam a cikket és akkor jól emlékeztem: alapból nem volt egyáltalán mentés a játékban... a gold-ban viszont meg lett oldva, hogy asszem legkönnyebb fokozaton végtelen volt a mentés, nehezebbeken viszont limitálva lett... durva volt az első rész emiatt easy-n is, mert lesebződve itt-ott telivolt a gatya, hogy sehol egy elsősegélycsomag vagy páncél, a mozgásérzékelő meg egyre gyorsabban pittyeg... kicsit pánikoltam néha, mire rájöttem, hogy 1-2 szinttel arrébb van mozgás, esetleg egy liftet jelez a kütyü :) az arcramászótól pedig első találkozás alkalmával megállt pár ütemre a szívem... néztem, hogy milyen szépen szalad... úgy voltam vele, hogy: "mit árthat nekem az a kis takony?" aztán ugrott egyet, én meg majdnem leestem a székről :)) később nem sajnáltam a naftát a nyakából vagy gránáttal sem spóroltam, ha megláttam... :DD

a 2. rész egy átlag folytatás lett szerintem... az első nem hiába kapott az 576-ban sem 91%-ot... a zenéje fergetegesen jó lett... csak blizzard játékoknál találkoztam hasonlóan jól eltalált zenékkel...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) D1Rect válasza mephi666 (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

Hát igen, nagy volt. Egyedül voltam az ismerőseim között akinek a Marine jött be, mindenki aliennel, meg predibácsival tolta. De az itt leírt élmény akkor nagyon ott volt. :C

(#38) Integra


Integra
titán

jó hír, avp2 frosty-val all time best volt hard fokozaton (nincsen mentés), azóta se csináltak ennyire nehéz beszaratós játékot... :)
sajnálom, hogy megint rövid lesz a karakter darabolás miatt, én simán csak frostyval nyomnám tovább az egészet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

azt hittem már letettek erről az AvP-ről, de hála az égnek nem :))

(#40) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Az első részben csak az nem tetszett,hogy az ellenek állandóan újrateremtődtek/éledtek,vagyis nem lehetett bámészkodni,nézelődni,mert a skuló hamar elfogyott.... :D
A 2.rész SP része valóban beszaratós... :)

(#41) mephi666 válasza Skyhunter (#40) üzenetére


mephi666
nagyúr

adrenalinnak jót tett, hogy menekülni kellett ész nélkül :) filmekben sem álltak meg nézelődni úgy igazán :D egyébként marine+pulse rifle adta vissza legjobban szerintem a film hangulatát... smartgunnal meg rakétával kicsit könnyebb volt... viszont pulse rifle+gránát nagyon állat volt... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) pmheros válasza mephi666 (#33) üzenetére


pmheros
senior tag

köszönjük :R

nem vagyok tökéletes

(#43) pmheros


pmheros
senior tag

tök jó, hogy meg fog jelenni egy új rész és mindenki a régiről áradozik. akkor én is.

Meglepődtem milyen régi a játék, '99. máj., Ha azt nézzük lassan pont 10 éves. Rendkívül kellemesen gondolok vissza arra az időszakra. Emlékszem mikor először találkoztam a játékkal: Azt mondta haverom(akivel ketten nagy Alien film rajongók voltunk) gyere át ma hozzám csodát fogok mutatni. Kíváncsi voltam hogy mire föl ez a csoda duma, hát mentem. Beröffentette a bátyának a PII 266 -osát amiben csak egy 4MB -os S3 Virge volt, és indított egy játékot aminek valami Alien vs. Predator volt a neve. Mindketten izgalomba jöttünk mihelyt a menüben megszólalt a jól eltalált sejtelmes zene. Felfokozott állapotban azonnal nyomtuk egy "nyúgémet", és nagy gyötrelmek közepette kivártuk míg végre végigmászott a betöltőcsík. Bent vagyunk ! Fegyver, szálkereszt van, innentől mi vagyunk a legkeményebbek, ide nekünk az oroszlánt(alient). Jött is azonnal a pofára esés, a plafonon lévő fények sok nagy fehér fénykört képeztek amin nem lehetett átlátni(az S3 -s nem gyorsítókártya volt és nem tudta megjeleníteni átlátszóan a fényt). Kétségbe esetten hallgattuk ahogy a mozgásdetektor hangja szkennelésből egyre gyorsuló pittyegésbe vált át. Ahogy meghallottuk a filmekből jól ismert alien "sikolyt" már 160 -as volt a pulzusunk és amikor ránk ugrott első dög, (egymást rántva meg) hátra leestünk a székről! Volt hangulata. :K Még aznap rájöttünk, hogy ha kilőjük a lámpákat akkor az éjjellátóval boldogulhatunk.
Ha jól emlékszem rá 2-3 napra a barátom csak ez a játék miatt vett egy TNT2 M64 -es VGA -t. :C

Én anno egy P1 166MMX -en nyomtam Voodoo1 -el és asszem 64MB Sd -vel, kb 320x200 -ban 16bit -es színmélységgel. Később pedig multira kiépítettünk egy BNC -s hálózatot hogy tudjuk együtt nyomni.

Kb két hónapja leporoltuk a játékot immáron az Avp1 Gold verziót, és páran nekiálltunk Hamachi -n keresztül cooperative -ban tolni. Elég kemény pörgős tud lenni, ugyanakkor nagyon élvezetes is egymás hátát védeni. Általában 2 -en, de volt hogy 4 -en is voltunk, bár utóbbi esetben a Hamachi hálózata már erősen laggolt.

Két fontos dolgot említenék meg a játékkal kapcsolatban: 1. nem szereti az Ati kártyákat, nincs megírva a játékra driver, csak a menü hibátlan a maga a játék futás közben nem jelenik meg. 2. Ha XP -ben lerakod tálcára a játékot futás közben (pl fogadsz hívást Skype -on) , majd vissza lépsz hogy folytasd szintén nem látsz majd képet

nem vagyok tökéletes

(#44) Fáraó válasza TazLeacher (#15) üzenetére


Fáraó
őstag

Majd a legközelebbi jobban sikerül. ;)

Igazából az nVidia elnevezési kavalkádjával próbáltam párhuzamot vonni... :U

VIGYORRRGAZMUS.....

(#45) bdav válasza Integra (#38) üzenetére


bdav
őstag

hú bizony, a megfertőzött bázison egyedül végigkommandózni nem volt ám estimese... AvP1 nekem kimaradt de a 2 is hatalmas jóság.

meg az hogy idegesített amikor a lepkéktől bejelzett a mozgásérzékelő :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#46) Nimrod válasza pmheros (#43) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem nem volt gondom Ati-val, de az XP-s dolgot én is tapasztaltam.
Nem is olyan régen poroltam le az AvP Gold változatot, klasszikusokat meg szokás venni. :)

(#47) pmheros válasza Nimrod (#46) üzenetére


pmheros
senior tag

milyen VGA ? melyik driver? fontos lenne
Asus HD4850 egy driverrel sem, illetve anno 8500LE -vel sem ment az akkori driverekkel. Vagy más trükkje van?

nem vagyok tökéletes

(#48) Gergello


Gergello
addikt

Aszem ma 26jára újranézem az Alienst. :DDD

(#49) pmheros válasza Gergello (#48) üzenetére


pmheros
senior tag

vazze , én is épp most készülök rá :))

nem vagyok tökéletes

(#50) Sir Robin


Sir Robin
tag

Nálam az egyik szekrényajtó belső oldalán még ott lóg az 576kByte-os (a tényleges mérete A4 :DDD ) AvP poszter.
Amúgy javaslom a topik átnevezését
"Ködös tekintetű fórumozóink megosztják velünk az Alien vs. Predator-hoz fűződő (kizárólag kellemes) élményeiket." -re;]

[ Szerkesztve ]

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.