Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem is tűnik ez olyan rossznak ennyi pénzért.
Az a zseblámpa jópofa, bár optika mellé is rakhatták volna...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) No-kia válasza BloodRay (#1) üzenetére


No-kia
őstag

amilyen lehet a képminőség, sztem jó hoyg legalább az éjszakai képeken nem látod hgy mit csinálsz

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Nem néz ki rosszul.. Azonkívül meg ki tudja, milyen lesz...

(#4) AS


AS
félisten

Nem is rossz!
Mozgásézékelö oled kijelző zseblámpa. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) mark75


mark75
senior tag

Ide is be hozhatnák ezt a modellt :K

(#6) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nem úgy volt hogy csödbe megy az alcatel?

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Alap telefonnak nem lehet rossz.

(#8) No-kia válasza RandomGosu (#6) üzenetére


No-kia
őstag

sztem csak átszervezték a gyártást, vagy is megbíztak mást

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9) Teszla_


Teszla_
senior tag

Egyes hipermarketekben 14k-ért lehet hozzájutni T-mobilos kártyával. Annyiért szerintem nagyon jó vétel, ha a szoftver jóra sikerült :K

(#10) mark75 válasza Teszla_ (#9) üzenetére


mark75
senior tag

Szerintem megéri :K

(#11) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Én láttam a Tesco újságban és kicsit meg is lepődtem.

DIÓ!

(#12) Teszla_ válasza nomotmo (#11) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én is ugyanott láttam :) Rögtön rá is kerestem a neten, de nem sok mindent találtam róla. Ha valaki tudna róla pontos specifikációt, az leírhatná/linkelhetné ide. Pl kijelző mérete, belső memória, meddig búvíthető, zenelejátszóban van-e rendes basszus, tartozékok, stb. Mert tényleg jó vételnek tűnik, és lehet be is ruháznék rá, ha eladom a mostani telómat.
Amúgy a T-mob honlapján nincs fent a telefon, gondolom (egy darabig) nem lesz kapható üzletben, csak hipermarketekben.

(#13) copin válasza Teszla_ (#12) üzenetére


copin
őstag

A kijelzőről szól részben a hír. Valami régivágású OLED. A memória gondolom 4GB-ig megy.

(#14) Teszla_ válasza copin (#13) üzenetére


Teszla_
senior tag

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy 1,8"-os a kijelző. Ebből arra következtetnék, hogy vagy 128x160-as, vagy 176x220-as lehet.
Képeken még azt látni a telefon kijelzőjn, hogy az akksija nagy teljesítményű, erre is kíváncsi lennék. Lehet a héten elmegyek és megnézem magamnak :)

(#15) 14bob88


14bob88
csendes tag

Mint sokan mások, én is egy újságban láttam, gondoltam utánnanézek, mivel a SonyEricsson D750i-m már elég lestrapált állapotban van. Ahogy így nézegetem, szerintem elég jó kis telefon ez, azt az egyet sajnálom, hogy a lámpa nem a kameránál van. Ha már kameránál járunk, 1.3 mpixeles szerintem bőven elég. Igaz a mostanin jobb van, de elvégre telefonálni akarok nem fényképezni, arra ott a gép...:D. Bővíthető is, ez megint csak plusz pont. Lépésérzékelő valahogy hidegen hagy, de ez a SonyEricssonos zeneváltásos cucc néha vicces.:D Aksija elég jól bírja, ha igaz amit írtak, ezzel ismét nincs panasz. Az OLED kijelző még csak dob rajta, nem nagyon lesz olyan, hogy nem látsz rajta valamit, ezenkívül erős fénye van. Mellesleg jobb mint az LCD ami a mostani készülékekben van. 1.8 hüvelykes kijelző megint nem rossz, nem az a pici sz*r. ;) Összegezve: Ennyi pénzért még egy fele ilyen telefont is megérné megvenni, én most vertem szét 2 régi Alcatelemet, ideje ismét bizalmat szavazni nekik. Amint tudok megpróbálok beszerezni egyet, és írok róla egy "tesztet" Jah, és remélem egy fülhallgatót sem sajnálnak hozzá!:D

(#16) Ricardo válasza 14bob88 (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

1.8 hüvelykes kijelző megint nem rossz, nem az a pici sz*r. ;)

Konkrétan mire gondolsz? Nem sok készülék van ennél kissebb kijelzővel :U
A D750 ablaka is ekkora.

Első ránézésre megéri az árát.
Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

(#17) nagyacsaba válasza Ricardo (#16) üzenetére


nagyacsaba
csendes tag

Elvileg jó a készülék. Kíváncsi vagyok lehet e kártya függetleníteni.

(#18) nagyacsaba


nagyacsaba
csendes tag

Ha valaki vett, írjon ide, kíváncsi vagyok a véleményére.

(#19) 14bob88


14bob88
csendes tag

Hehh! Megdumáltam az ősökkel, hétfőn vagy kedden meglesz! Igaz nem a D750i helyett, hanem mellett. Már várom, kíváncsi vagyok rá! Amint kézhez kapom írok rólla pár dolgot!

(#20) mark75 válasza 14bob88 (#19) üzenetére


mark75
senior tag

Várjuk a véleményt a teloról.Lehet én is benevezek egyre,túra és egyéb szabadidő telonak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21) Teszla_ válasza 14bob88 (#19) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én voltam a tescoban, de csak egy árcimke volt kitéve, telefon, vagy eladó sehol :( Mivel siettem így nem is kérettem oda senkit. Úgyhogy ha tényleg meg lesz, akkor én is várom a tapasztalatokat :)

(#22) kaller1 válasza Teszla_ (#14) üzenetére


kaller1
veterán

Kijelző 128x160 pix, akksija Lithium 1000 mAh, töltője miniUSB,headset csati szintén,memória 2 mega,microSD-vel 2 gigáig bővíthető.Beszélgetési/zenelejátszási idő 10/20 óra(elvileg).

.::> <::.

(#23) Vtwo


Vtwo
senior tag

13990 a Tescoban,Dominoval.
Szerintem ennyiért 2.telónak szuper(sőt elsőnek is).

[ Szerkesztve ]

(#24) Teszla_ válasza Vtwo (#23) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én ma délelőtt voltam a nyíregyházi Tescoban, de már az árcimkéje se volt kitéve :( Eddig se láttam belőle egy darabot se, csak az árcimkét, de már azt is levették. Vagy nem jött belőle egy darab sem, vagy ami jött, azt el is vitték.

(#25) Vtwo válasza Teszla_ (#24) üzenetére


Vtwo
senior tag

Valószinűleg holnap benézek a Tescoba(Polus),majd megírom ha van belőle.

(#26) bepe79


bepe79
addikt

Ez most ütésálló strapa-mobil? Hogy kerülhette ez el az én figyelmemet? Túlságosan elvonta a Samsung B2100, meg a B2700, meg az M110, meg a Sonim XP3, meg a Nokia új strapa-üdvöskéje. Na most kicsit utánanézek ennek az Alcatel-nek, és ha tényleg ütésálló, meg normális strapa-teló, és viszonylag sokat is tud (biztos, hogy jóval többet tud, mint a mostani strapa-telóm, az M110), akkor beszerzek egyet valahonnan függetlenül.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#27) Vtwo válasza bepe79 (#26) üzenetére


Vtwo
senior tag

Én is ma vettem észre,és ennyiért elég jó a tudása(OLED,giroszkóp,bluetooth,microSD,rádió,mp3,zseblámpa,1.3mp,30nap készenlét).
Na meg ugye csep,por és ütésálló.

[ Szerkesztve ]

(#28) bepe79 válasza Vtwo (#27) üzenetére


bepe79
addikt

A tacskóban kap6ó az sim free attól függetlenül, hogy T-s dominó konstrukcióban adják? Vagy minden t dominós konstrukcióban árult készülék t függő? Ha utóbbi, akkor lehet utólag függetleníttetni? Vagy van itt Pesten valami zug-GSM, ahol lehet kapni ezt az Alcatel-t? :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#29) Vtwo válasza bepe79 (#28) üzenetére


Vtwo
senior tag

Elméletileg Dominóval adja a Tesco,tehát trémobilfüggő.Zuggsm-ben talán van,bár az Alcatelt nem nagyon szeretik árúlni.Kiütni tudtommal ki lehet.
Holnap úgy is a Tesco felé járok és megsasolom van e nekik egyáltalán.

(#30) Vtwo válasza bepe79 (#28) üzenetére


Vtwo
senior tag

http://www.mobilport.hu/akciok/20090623/kulonleges_es_olcso_utesallo_mobil_a_tesco-ban/

(#31) kaller1 válasza Vtwo (#30) üzenetére


kaller1
veterán

.::> <::.

(#32) bepe79


bepe79
addikt

Na azt hiszem én mégiscsak megvárom ezt: http://www.mobilport.hu/mobiltelefon_hirek/20090624/utesallo_nokia_a_t-mobile-nal/ a Nokia 3720-ast, ami a hír szerint nem csak víz- és porálló, hanem ütésálló is lesz. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#33) Vtwo válasza bepe79 (#32) üzenetére


Vtwo
senior tag

De nem is 14000 lesz kártyásan :N

(#34) bepe79 válasza Vtwo (#33) üzenetére


bepe79
addikt

De nem is sokkal több S40-el meg minimális tudással, ráadásul a 3-as széria tagjaként. Sőt! Ha belegondolsz, lehet, hogy jobb áron fog indítani, mint a Samsung B2100 vagy a B2700.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#35) 14bob88


14bob88
csendes tag

Nah, csúszik az érkezése. Csak jövő héten lesz meg:(

(#36) Vtwo válasza bepe79 (#34) üzenetére


Vtwo
senior tag

Majd meglátjuk,bár a nokia nem az ólcsóságáról híres.

(#37) Teszla_ válasza Vtwo (#36) üzenetére


Teszla_
senior tag

Bizony nem. Az alap telókat kb annyiért adják, mint ezt az Alcatelt, igaz, az független. De 20 alatt nem nagyon van még bővíthető memóriás sem náluk.

(#38) zolooka válasza Teszla_ (#37) üzenetére


zolooka
csendes tag

Én eddig 3x voltam Tescoban de egyszer sem láttam egy darabot sem. Az akció első napján reggel 6-ra ottvoltam.Semmi.Délután semmi.Rá 3 napra semmi.Érdekes 3 darab telóval akcióznak ami 2 óra alatt elfogy?

Mindig priviben keressetek,azt hamarabb észreveszem...

(#39) 14bob88 válasza zolooka (#38) üzenetére


14bob88
csendes tag

Nekem szerdán lesz meg, nállunk még lehet kapni! Remélem szerdáig nem viszik el a maradékot:D

(#40) Blackopal


Blackopal
csendes tag

Helló! Van egy ilyen telóm eladó, ha valakit érdekel írjon. :K

(#41) 14bob88 válasza Blackopal (#40) üzenetére


14bob88
csendes tag

Az érdekelne, hogy milyen... Írhatnál rólla pár szót...:D Esetleg fel is vehetnél msnre... MSN: aryan88@citromail.hu

(#42) Blackopal


Blackopal
csendes tag

Milyen.... gumis borítású billentyűk, műanyag ház.Jó kijelző, de nem valami nagy.A rádióról lehet felvenni számokat.A b.-fülessel is lehet rádiót hallgatni, ha az antenna rá van kötve.Rázogatással lehet zenét háttérképet stb váltani. Jó vétel, nincs az alcatelekre jellemző visszhang.A kamera nem egy nagy durranás, de nem fotó masina.Belső memória kicsi, de bővithető, micro carival.Tel. számokhoz lehet képet csatolni, könnyen fel lehet lépni a Sz.gépre a telepítőjével, aztán ott lehet buherálni.USB csatlakozós.Lehet külön sms hangokat is állítani. Írj, hogy mi érdekel esetleg még.

(#43) kaller1 válasza Blackopal (#42) üzenetére


kaller1
veterán

Hm..Csak nem MTK platformon megy? :))

.::> <::.

(#44) Teszla_


Teszla_
senior tag

A mátészalkai Tesco-ban lehet kapni (újra). De már 16xxx Ft-ért :( Mondjuk szerintem még így is megéri. Elég aprócska dobozban volt, de sajnos kitéve nem volt belőle, amit meg lehetett volna nyomkorászni.

(#45) bepe79


bepe79
addikt

Ennek az Alcatel-nek karcálló üveg a kijelzője, vagy ugyanolyan sima plexi van előtte, mint a B2100 esetében?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#46) kariad


kariad
senior tag

Hüm mik vannak! Ütésálló alcatel?! :U :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.