Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Valaki ismeri? Nem, nem beszólás, kíváncsiság. :)

Sic Parvis Magna

(#2) Daelion válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Daelion
őstag

Pár éve már belefutottam véletlen mert Sean Bean a fő narrátor és a nevéhez kapcsolt dolgoknál találtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#3) 30z.Samu válasza Daelion (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

A trailer alapján érdekes, majd ránézek. :)

Sic Parvis Magna

(#4) gejala válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


gejala
őstag

Kellemesen szép, hangulatos és parás walking simulator. Van hibája bőven, de ingyen megéri kipróbálni, ha bejön a műfaj.

(#5) 30z.Samu válasza gejala (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából a Resi 7 meg a 2 Remake-en kívül nem játszottam nagyon más horrorral. Na jó, anno a FEAR-el, de azt valahogy nem tudtam végigtolni. :D Gondoltam belenézek ebbe, ha már van lehetőségem. :) Az Outlast meg az ehhez hasonlók már too much kategória. :D

Sic Parvis Magna

(#6) KEAN


KEAN
tag

Pont ma olvastam, hogy 60 év után újrakezdik a nyomozást és megpróbálják kitalálni, hogy mi is történhetett.

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#7) mg1992mg válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ha még ajánlhatok, hogy nézz rá mindenképp, az a Layers of Fear. Jó kis sétaszimulátor az is, viszont a megvalósítása, minden.. Zseniális játék. :)

(#8) 30z.Samu válasza mg1992mg (#7) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az megvan, de még nem vitt rá a lélek, hogy ránézzek. :D

Sic Parvis Magna

(#9) DraXoN válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


DraXoN
addikt

a FEAR pedig nem is extrém még, van pár játék akkor amit nem ajánlok neked ;] (penumbra sorozat, amnezia sorozat-ok).. az alapok a műfajban :) talán az amnezia a durvábbik

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#10) 30z.Samu válasza DraXoN (#9) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy a FEAR-t megjelenéskor játszottam, akkor még kis dobos voltam. :B :D

Sic Parvis Magna

(#11) gejala válasza KEAN (#6) üzenetére


gejala
őstag

Ja, a legvalószínűbb okokat akarják megvizsgálni, mint lavina vagy hóvihar. Nem is értem, hogy lehetne ezeket bizonyítani 60 év távlatából. :F Ráadásul a lavinát meg vadállatokat már a keresés közben kizárták anno a szakemberek.

[ Szerkesztve ]

(#12) 30z.Samu válasza gejala (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mi is ennek a története? Nekem ez kimaradt. :B

Sic Parvis Magna

(#13) gejala válasza 30z.Samu (#12) üzenetére


gejala
őstag

Dyatlov incidens (más írással Gyatlov vagy Djatlov), Szovjetunió, 1959. Google mindent elmond, amit tudni lehet.

(#14) 30z.Samu válasza gejala (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

:R

Sic Parvis Magna

(#15) 30z.Samu válasza gejala (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elolvastam a történetet, eléggé érdekes. :Y

Sic Parvis Magna

(#16) Aslan


Aslan
aktív tag

Egy kis saját készítésű tartalom a témában:

[link]

És a játék (KHOLAT) végigjátszása (szintén saját tartalom):

[link]

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#17) Šolaire válasza KEAN (#6) üzenetére


Šolaire
veterán

A játék apropóján én is utána olvastam. Nagyon érdekes. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#18) Hopkins95 válasza Aslan (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem mondod, ezt tényleg a tiéd? :Y
Anno ez volt az első magyar nyelvű Kholat végigjátszás Youtuben, ráadásul nagyon tetszett is! Szerintem ennek fényében most belenézek újra! :C

Véleményem szerint sokkal több megtekintést érdemelnél! :) Amúgy a hangod Oszkár hangjára emlékeztet(aki törölte a videóit sajna), neki is ilyen nyugtató hangja van.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oscar abbahagyta? Kár érte, kiváló ügynök volt.

Sic Parvis Magna

(#20) Aslan válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


Aslan
aktív tag

Köszönöm! Igen, az enyém :) Valóban azonnal a megjelenést követően már toltam is :) A játékot anno előrendelésben vettem meg. Engem 2014-2015 környékén teljesen bedarált ez a történet a rejtélyességével.

Amúgy van még pár végigjátsásom (és lesz is még) nézz szét, ha gondolod a lejátszási listák között! :)

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#21) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Akit érdekel a téma, annak ajánlom ezt a filmet is hozzá. Persze tiszta fikció, de amúgy egynek nem rossz. (Az az 5.7 meg eléggé alul értékelt pontszám. :(( IMO.)

[ Szerkesztve ]

(#22) Šolaire válasza Aslan (#16) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi fel is iratkoztam. Sok végigjátszásnál az a gond hogy idegesítő hangja van a videó készítőjének. :D
Nálad nincs ilyen gond. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#23) Aslan válasza Šolaire (#22) üzenetére


Aslan
aktív tag

Nagyon köszönöm a kedves szavakat! Igazán jól esik! :) Remélem sok tartalomban leled majd kedved! :) Jó szórakozást! :)

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#24) Dtomka válasza Aslan (#16) üzenetére


Dtomka
veterán

Gratula & köszönjük! :R

(#25) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Köszi!
Szerintem elég gyenge, hatásvadász és frusztráló lett a játék, megpróbálta megmagyarázni a Gyatlov-rejtélyt, persze a végére semmi sem derült ki.
Egynek elmegy, a bevezető zene pedig fenomenális. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#26) Šolaire válasza GodGamer5 (#25) üzenetére


Šolaire
veterán

Ingyen teljesen ok. Bejön hogy lehet benne bóklászni. Egynek jó. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#27) Aslan válasza GodGamer5 (#25) üzenetére


Aslan
aktív tag

Nos... mivel mai napig nincs elfogadható (pláne nem hiteles) magyarázat a történetekre nyilván nem egy videó játék fogja megmagyarázni az esetet!!

Hogy gyenge lenne? Ez relatív... a befejezése tény, hogy erőtlen, de bennem mégsem hagyott rossz szájízt, mert a végét leszámítva egy roppant erős atmoszférájú, hangulatos és érdekes játékot kaptam! Mindenképpen a jobb indie címek közé sorolnám!

Hogy hatásvadász lenne-e? Hmmm... nem tudom, lehet... igazából az esetből mozifilm is készült, számtalan könyv is megjelent, pont a videó játék maradjon ki? Szerintem a játéknak külön jót tett, hogy egy megtörént esetet vett alapul. Én nem éreztem hatásvadásznak, de ez egyéni és szubjektív vélemény!

A frusztráló jelzőt viszont nem tudom hova tenni? Mi volt benne frusztráló?

A zene valóban zseniális! :)

Ingyen meg abszolút jó ajánlat! ;)

Dtomka ... én köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.