Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Tyrel válasza Hunreal (#16) üzenetére


Tyrel
őstag

Igen, Iponnal nekem is van ilyen tapasztalat... Ezen felül PCX dettó, 220Volt dettó... Ki volt írva hogy jár kupon vagy bárakármi, azt' mire ideért már mégse járt...

PCX:
Írtam nekik hogy hol a kupon, amire nagyjából annyi volt a reakciójuk hogy kussoljak és örüljek inkább hogy relative olcsón megkaptam az adott videokártyát...Írtam a magyarországi márkaképviseletnek (Asus), ők meg közölték hogy az adott termék szériaszám alapján hivatalosan nem is magyarországon került forgalomba, így ők nem tudnak segíteni...

220Volt:
Ők szimplán csak közölték, hogy "ja bocs hibás volt a weboldal, nem jár hozzá semmi" és ennyivel letudták. (ez egy Ryzen volt)

Ezzel szemben Alza mindig korrekten adott mindent, sőt az ilyen digitális cuccokat jellemzően már a rendelt hardverek megérkezése előtt.
Azt a tavalyi kuponozós akciójukat meg azóta is visszasírom, 90 ezerért vettem egy Radeon 5700-at... azóta nem kapni ennyiért még hardveraprón se, nem hogy újat...
Persze lehet mondani hogy az csalás volt ill. weboldal bug, de hetekig hagyták úgy futni, szóval volt a mögött szándékosság is... :U

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.