Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David75


David75
őstag

Hát ez így elég gyenge,át kell alakítani a fél telefont hogy normális legyen,mint androidon mint iphone-on sokkal pofásabb az msn.A böngésző is jobb.A menü is átláthatobb.Tehát ahhoz hogy ezt használni lehessen kell,minimum egy opera meg egy htc sense.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#2) EczkE


EczkE
addikt

ennek a 6.5-nek mi volt az értelme? a hibákat kellett volna előbb javítani és csak utána csinosítani :U

Asszem mindenféleképpen!

(#3) AS


AS
félisten

Jobban paszol a SPB 3.5 , Sense, Touchwiz 2.0 hoz:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Ennél azért többet vártam. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) Móci


Móci
addikt

Hát, nem lesznek álmatlan éjszakáim, ha nem birtoklok egy windows phone-t, az biztos. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Duree


Duree
veterán

Hát nem tudom,itt az android ami jó.Majd meglátjuk

duree54

(#7) AS


AS
félisten

Windows phone lényeg pont hogy hogy felülettel bármiket kilehet hozni belőle, a HTC már Multitoucut meg mindent kihoz belőle jó rendszer ez ha gyártok jó felületeket és jó hardvert raknak alája.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Karma


Karma
félisten

Ezért megérte másfél évet várni (szigorúbban nézve négy és fél - WM5). :U
De biztos nagyon jó ez így.

“All nothings are not equal.”

(#9) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Miért nem a WM6.5.1-et adják ki? Sokkal jobban lehet ujjal is vezérelni és kényelmesebb is.
Nem beszélve arról, hogy elkezdték átszabni a programok felületét is abban (pl.: Névjegyzék).

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#10) eclipse006


eclipse006
őstag

Üdv mindenkinek!

Ez a windows 6.5 letölthető valahonnan, nekem egy htc tytn-m van,erre szeretném.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#11) szimplabek


szimplabek
csendes tag

Mi az értelme annak, hogy a főmenü ikonjai sejtszerűen helyezkednek el, és nem egymás mellett? Így kevesebb menüpontot lehet egyszerre egy képernyőn elérni... a félig megjelenítettek pedig rondán néznek ki.

/bek/

(#12) Karma válasza eclipse006 (#10) üzenetére


Karma
félisten

Csak azokra a telefonokra jelenhet meg hivatalosan, amelyeken gyarilag WM6.1 van. A korabbiakra nem. Nem tudom a TyTN melyik kategoria, de ugy erzem, hogy csak egy fozott ROMmal tudod felrakni ra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) eclipse006 válasza Karma (#12) üzenetére


eclipse006
őstag

köszi a gyors választ :R ,próbálkozom akkor főzött romokkal hátha jó lesz valamelyik!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#14) .bableWes


.bableWes
őstag

windows mobile-hoz nem értek, és nem is fogok mert ez valami gagyi... de pl az ie. helyett nem lehet rá mondjuk pl. mozillát vagy operát rakni? mert elvileg nyitott op rendszer...

és vajon a 7 is ilyen bukta lesz?? :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15) erdoke válasza EczkE (#2) üzenetére


erdoke
titán

Pontosan milyen hibákra gondolsz? Mármint OS, mint keretrendszer szinten? Mit nem támogat a multitouch-on kívül, ami valamennyire is fontos lehet a felhasználóknak?

Mennyire lehet egy OS-t a hardvertől elvonatkoztatni? Pl. tesztelnek-e új szifon OS-t célzottan 3G-n 3GS helyett? A "lassú az IE" vajon mennyire a csigabiga QVGA-s készülék, és mennyire a szoftver hibája? Nem akarom védeni a 6.5-ös fejlesztéseit, mert nekem speciel nem jön be a UI, de a sebességre vonatkozó következtetések nem biztos, hogy általánosságban helytállóak, lévén a WM6.5 készülékek leginkább elavult darabját sikerült megnyomkodni.
A HD2-től még a Gizmodo (hírhedt WM fikázók) is el van ájulva, pedig az is egy WM6.5 alapú készülék. A felület alakíthatóságában lényegesen nagyobb szabadságot ad a MS, mint korábban, és valahol érthető, hogy saját erőforrást a 6-os vonal UI fejlesztésére már csak minimálisan szán.

A korábban látott, de hiányolt dolgok egy része (és még sok újdonság) a későbbi buildekben került be, és majd a 6.5.x véglegesítésével lesz hivatalos. Furcsa módon külsőleg nagyobb (és hasznosabb) változtatások vannak a 6.5->6.5.x fejlesztésben, mint a 6.1->6.5 vonalon. :F

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#16) Bocha válasza .bableWes (#14) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Opera van rá, sokkal jobb, mint az IE.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#17) bmwk1200s válasza erdoke (#15) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Akkor azt mondod, hogy az összképet csak akkor láthatjuk majd, ha pl. itt a Mobilarénán letesztelik a HTC HD2-t a legfrissebb ROM-mal?
Szeretettel várom! :C

Semmit sem írok alá!

(#18) Bocha válasza erdoke (#15) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A "csigabiga QVGA készülék" alatt nem tudom, hogy mire gondolsz, egy 528 MHz-es QVGA készülék szerintem minden kéne hogy legyen, csak nem csigabiga, legalábbis a megjelenítéssel kevesebbet kell számolnia, mint egy WVGA kijelzős masinának — plusz érdekes módon az Opera jóval gyorsabb ugyanezen a készüléken és ugyanezen az operációs rendszeren, úgyhogy lássuk be, a lassúság az IE hibája, nem a hardveré.

Az új iPhone OS-t ugyanúgy tesztelik 3G-n, sőt, 2G-n is, mivel az ottani rendszerek mindegyik készülékre megjelennek, legalábbis eddig ez volt a gyakorlat. Nyilván nem mindig lesz így, plusz egyértelmű, hogy az egy egész más történet, csak pontosítanék, ha már felhoztad a témát.

A HD2-től valószínűleg én is el leszek ájulva, de nem azért, mert az egy WM 6.5 alapú készülék, hanem mert egy nagyon jó hardver egy nagyon jól optimalizált HTC-s szoftverrel. A WM véleményem szerint sok szempontból jó, de önmagában kevésbé használható. Az egy dolog, hogy HTC felületekkel tényleg tök jó, de könyörgöm, a többi gyártó nem rak rá saját felületeket, így azok a gépek szinte használhatatlanok a cégeknek meg veszteséges WM-re fejleszteni. Ha pedig a HTC marad az egyetlen WM gyártó, akkor meghal az egész rendszer, abból nem fog elélni, hogy egy tajvani cég a prémium szegmensben havonta piacra dob egy készüléket. Ezért kéne a Microsoftnak lépnie, de én úgy érzem, hogy nem lépett: a WM továbbra is erős azokban a dolgokban, amikben eddig is erős volt, de a gyengeségek fölött megint átsiklottak. Mindezt lassú munkával tették, nagyon-nagyon lassúval.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) babosmiki válasza Bocha (#18) üzenetére


babosmiki
addikt

"Az egy dolog, hogy HTC felületekkel tényleg tök jó, de könyörgöm, a többi gyártó nem rak rá saját felületeket, így azok a gépek szinte használhatatlanok a cégeknek meg veszteséges WM-re fejleszteni."

A samsung rakott! Nem is rossz! I8000 Omnia II. ;)

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#20) erdoke válasza bmwk1200s (#17) üzenetére


erdoke
titán

Én azt mondom, hogy a HTC Hero se elsősorban az Androidtól jó, sőt, sokkal több korlátozása van OS szinten, mint a WM testvéreinek (lásd kijelző felbontások, média lejátszás, stb.), hanem a HTC által rá faragott kezelőfelület miatt. Ilyet pedig ráhúzhatsz bármelyik OS-re, ha megcsinálod rá. A HD2 azért jó példa, mert friss hardveren friss OS és friss UI találkozik. A friss OS-t nem a WM Today és Start Menu jelenti, hanem pl. az, hogy a HTC már teljesen ki tudta belőle gyomlálni a WM-féle névjegyzéket és naptárt, amik így sem helyet, sem erőforrást nem vesznek el. Hasonlót láthatunk a Samsungtól is, aki meg tudta oldani, hogy a beállítások nagy részén se a WM felületét bámuld, ha nem tetszik.
OS szinten az a fontos, hogy az erőforrásokkal jól gazdálkodjon, és stabil környezetet biztosítson a normálisan megírt szoftvereknek. Ebben nagyon jó az iPhone OS, de (egyelőre?) csak drasztikus hardveres korlátozások által. Van 2 db processzor és 1 db kijelző felbontás, amit tudnia kell, és ugyanez mondható el a hozzá fejlesztett alkalmazásokról is. A WM (és később majd az Android 2.0) nem ilyen, sokkal többféle hardveres megoldást tudsz alá rakni anélkül, hogy neked (a gyártónak) kellene minden kompatibilitási problémát megoldani.

A WM7 vektor alapú felületével legalább a kijelző felbontások zűrzavara eltűnik a képből, a hardveres minimum feltételek magasabbra húzása pedig a készülékek eltérőségét tudja majd valamelyest csökkenteni. Azért 2010-ben egy Tegra 2 vagy egy OMAP4 (vagy akár a Snapdragon 45 nm-es változata) egészen mást nyújt majd, mint a 7200 Qualcomm. Pedig biztosan lenne olyan gyártó, aki kiadna "Value" modellt az utóbbira építve, de nem teheti, mert a minimum feltétel a Snapdragon lesz (~Cortex-A8 1 GHz). Eddig ilyen korlátozás nem volt, és még a HTC is szórta kifelé az utóbbi hetekben-hónapokban az elavult hardverre épített WM készülékeket. Azért ne legyen már egy 528 MHz-es ARM11 a felső kategóriás üzleti PDA-k motorja 2009 második felében (lásd Touch Pro2).

A legjobb aláírás a héten

(#21) erdoke válasza Bocha (#18) üzenetére


erdoke
titán

Az IE csak példa volt a sebességre, eszembe nem jutna használni. Ezek szerint nem volt jó példa. Egyébként sok dologban egyetértünk, pl. abban, hogy a WM6.5 csak tűzoltás, semmiképpen nem óriási előrelépés.

Azt viszont nem értem, hogy az Android miért isten, amikor csupaszon (Samsung Galaxy vagy más készüléken) csak közepes élményt nyújt, Sense UI-val meg kiemelkedőt? Ott is a HTC felülete viszi az átlag fölé, meg a WM esetén is. Miért baj ez? Egyáltalán miért kellene egy OS-nek (amire mellesleg van tucatnyi UI alakító alkalmazás) folyamatosan a topon lenni felületben? PC-n is szarrá skinezzük a böngészőnket, mellékes, milyen a külleme, amikor még gyári állapotban van. Nézzük egy példán:

Acer F1 (3,8" WVGA, Snapdragon + gyári WM6.5 felület): 99e Ft
HTC HD2 (4,3" WVGA, Snapdragon, HTC Sense felület): 179e Ft

Ha az elsőhöz veszel egy SPB Mobile Shell 3.5-öt, egy Iconsoft PhonEx-et, egy ujjbarát naptár progit és még pár apróságot, akkor jársz kb. 115e Ft-nál. A felhasználói élmény között nincs nagy különbség (levonva a nagyobb kijelző árkülönbségét, bár ez egy határ fölött már gyakran hátrány, nem előny). A vásárló szemszögéből az egyik feltétlenül rosszabb megoldás (vétel), mint a másik? Szerintem nem. Más kérdés, hogy az F1-et miért nem árulják eleve így, az Acernek kijönne feléből megvenni a progikat és beállítani a PDA-n a default működést.

A WM fejlesztésében nagy baki volt, ezt már Steve Ballmer is elismerte. Kotlottak a WM7 projekten, és még csak nem is haladtak sokat a jó irányba egészen ez év elejéig. Akkor kellett valamit gyorsan kitalálni, hogy a WM6 túléljen 2010-ig. Tény, hogy elkúrták, de attól még nem használhatatlan a mostani, csak többet kell rajta dolgozni a készülékgyártóknak. A WM7 leendő jóságát szintén nem lehet belőle kikövetkeztetni, de amit eddig tudunk, az bizakodásra ad okot.

BTW, az alkalmazásbolt régiónként és országonként eltérően működik, az amcsik pl. több és jobb elérhető dologról beszélnek. Ennek ellenére a többséget nem nagyon érdekli, eddig is voltak jók, ha valaki így összegyűjtve szereti látni a lehetőségeket.

iPhone OS tesztelését úgy értettem, hogy amikor kijön a 3.2 verzió, akkor a 3G-n (2G-n?) tesztelve mutatjátok majd be?

A legjobb aláírás a héten

(#22) Karma válasza erdoke (#15) üzenetére


Karma
félisten

Én személyesen ismerek párat:
- Maximum 32 processz lehet összesen a rendszerben.
- Egy folyamat maximum 32 MB RAM-ot használ.
- A rendszer, akármilyen CPU-t is vágsz alá, a hőn szeretett ARMv7-edet is beleértve, nem fogja használni a CPU új utasításait, ugyanis az ARMv5-nél leragadt, sőt. Az ARMv6 architektúrát is csak a CE6 használja ki, ami ugye "kicsit" messzebb van még :U
- Egy SSL socket nem képes egyszerre írni és olvasni, csak felváltva. Wtf? A beolvasásnál is teljes baromságokat ad vissza, hogy mikor mennyit lehet írni/olvasni. Nem tudom ki találta ezt ki, de igazán észbekaphatna.
- Egy csomó, máshol alapdolgot kb. lehetetlen megtalálni az API-kban.

#15: Az a közepes Android élmény is messze felette van a WM-élménynek :) (Touch Diamond gyári és főzött 6.1 alapján).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#23) AS


AS
félisten

Szerintem a Samsung TW je is jó lesz ha gyorsabb lesz, a Omnia proban pedig lesz egy új felület. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) joey04 válasza erdoke (#21) üzenetére


joey04
titán

hát sokkal inkább használnám a csupasz androidot mint a csupasz wm felületet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Bocha válasza erdoke (#20) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Sok dologban egyetértünk, de azért ez nem így működik. Ha már a Microsoft azt mondja, hogy hozzányúl a kezelőfelülethez, akkor igenis csináljon egy tisztességeset, mert PDA meg okostelefon meg üzletemeberknek való kategória ide vagy oda, van, aki szeretné a dobozból való kivétel után egyből használni a készüléket. Az pedig nem erény, hogy "lehetővé teszik, hogy a HTC kigyomlálja a névjegyzéket és naptárt", egyrészt mert most sem tudta kigyomlálni, másrészt meg amiről te beszélsz, az egy WindowsCE kernelen alapuló rendszer, nem a Windows Mobile. Ha már raknak az UI-t, az legyen használható, ha valaki új UI-t akar írni, az meg majd megcsinálja a Meizu M9-et. :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#26) erdoke válasza Karma (#22) üzenetére


erdoke
titán

Ezek mennyiben befolyásolják a napi használatot, illetve mennyiben teszik versenyképtelenné az OS-t? Az átlag felhasználót nem érdeklik a technikai részletek (engem inkább), max. a legismertebb számok a HW-ről, hanem pl. hogy miért nincs wide kijelzős, multimédiás Android készülék, miért nem tud egy netről lehúzott Xvidet megnézni, ha már a hardver bírná, stb. Én nem ismerem jól az Androidot, sok részletet nem tudok, de biztosan van még pár hiányosság, nem véletlenül jött ki közben az 1.6, és készül gőzerővel a 2.0.
A felhasználó abban méri a jóságot, hogy amire használná a készüléket, az először is megy-e egyáltalán, és ha igen milyen minőségben/sebességgel. Még nekem se túl érdekes, hogy kihasználja-e az új utasításokat az ARMv7-ben a rendszer, ha egyszer gyors a Snapdragonnal, mint állat, és közben normális méretű és felbontású kijelzője van, ráadásul 30 %-kal olcsóbb, mint a Hero... (lásd Acer F1).

Nekem ne is egyen több RAM-ot semmi 32 MB-nál, bár nem tudom, hogy ez a korlátozás még él-e a WM6.5-ben. ;) Ha az iGO8-nak elég ennyi, legyen elég bárminek. Majd ha a csili-vili animált dolgokat simán viszi a HW, akkor esetleg hiányozni fog, de addigra meg lesz olyan WM, ami támogatja. Ha meg nem, akkor lesz más.

Szerinted engem mennyiben érdekel a "közepes Android élmény", ha kevesebb pénzből sokkal erősebb WM készüléket kapok, amin simán fut akármilyen felület? ;]

(#25) Bocha
Én erre gondoltam.
"HTC has even completely removed stock apps like calendar and contacts and replaced them with its own versions"
A HD2 tudtommal WM6.5 alapon fut, nem WinCE 6-on.

(#24) joey20
Én is, ezzel nincs is gond. Ám ha nem kényszerítenek, leginkább egyiket sem.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#27) Karma válasza erdoke (#26) üzenetére


Karma
félisten

Ez jogos - egy sima felhasználót nem érinti közvetlen, maximum szívja a fogát, hogy miért nincsenek olyan színvonalú játékok, mint az iPhone OS-en. Engem konkrétan azért zavar, mert a bivalyerős hardvert visszafogja az évekkel ezelőtt is elavult CE5 kernel (vö. Meizu M8).

A memóriakorlátot nem tudják így kikapcsolni egyébként ;)

Szerinted engem érdekel, hogy több óra barkácsolással mit lehet kihozni, ha a dobozból kivéve már kényelmesen használható a rendszerem? ;] (Nem az Androidra gondolok. Eddig az iPhone OS az, ami legjobban megközelíti, de az se éri el... :()

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#28) erdoke válasza Karma (#27) üzenetére


erdoke
titán

Sok hímnemű egyenesen élvezi a barkácsolást. Engem pl. a szifontól részben a 3.1 barkácsolás hiánya riaszt el. :D

2010-ben középkategóriában elég lesz még a processzenkénti 32 MB. Utána meg majd kiadnak egy WM7 Basic-et. :)

A legjobb aláírás a héten

(#29) Bocha válasza erdoke (#28) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A 32 MB szerintem is sovány egy Snapdragon mellé, olyan játékok lehetnének WM alá hogy húha. Ez is fontos szempont.

Visszatérve a 6.5-re: ha elvonatkoztatunk a GUI-tól, akkor is bőven akadnak gondok. Azt, hogy egy Windows Live bejelentkezés 2 perc, hogy a kontaktokat egy név / öt másodperc sebességgel lehet másolni, az a Windows hibája és nagyon-nagyon gáz.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) Atos23


Atos23
senior tag

Felületre jól néz ki, elegáns.

(#31) Inarus


Inarus
addikt

Bakker! Ezmiez? :F Ennyivel előrébb járna az xda? Már a nem túl népszerű i780-asomra is sokkal barátibb főzött 6.5 volt, amire azt hittem hogy alapjaiban a hivatalos ROM még bétás változatára épül... Hol a normális görgetőrutin? Hol a készenléti sávra kattintva előjövő gyorsbeállítás sor? Hol az ikonok össze-vissza tologászása? Stb,stb... :(((

(#32) erdoke válasza Bocha (#29) üzenetére


erdoke
titán

A Windows Live-ot még PC-n se használom, csak ha muszáj, de a csatlakozást a net kapcsolat sebessége és a szerver terheltsége is erősen befolyásolja. Egy amerikai szervert itthoni mobilnettel nem mindig lehet gyorsan elérni. Gondolom, lesz majd több szerver mindenfelé, ha sok kérés fut be más régiókból. Majd kipróbálom, ha jó ez valamire egyáltalán.

Ez a kontakt másolás érdekesen hangzik. Honnan hová másolod ilyen lassan? Most futtattam le egy Pim Backup mentést a kontaktokról (WM6.1), és 39 mp volt a 191 kontakt kimásolása memóriakártyára. Kb. ugyanennyi visszaírni egy másik készülékbe. Akárhogy is számolom, ez inkább 5 kontakt másodpercenként, mintsem 1 kontakt 5 másodpercenként...

(#31) Inarus
A 21856-os build lett a végleges 6.5 úgy 3-4 hónappal ezelőttről. Azóta már 23060-as is van, de az már a 6.5.x fejlesztési ág.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#33) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Hát ez nem sok semmi... tényleg inkább az elődöt javítanák ki...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#34) Narxis


Narxis
nagyúr

Ez így sikerült, úgy tudom Ballmer is hangot adott elégedetlenségének és a teljes fejlesztőcsapatot lecserélték.

Thanos was right.

(#35) Integra válasza Bocha (#18) üzenetére


Integra
titán

szerintem nincsen sok hátra és megjön az zPhone alias zunephone.
a htc meg nem fog elhalni, nyomja gőzerővel párhuzamosan az androidot.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) Integra válasza erdoke (#20) üzenetére


Integra
titán

azért a galaxy elég jól használható, szóval nagyon nagy a potenciál a csupasz androidban is.

na meg aztán van egy jó kérdés, hogy ha fel is megy hd2-re a wm7.. vajon engedni fogja e a htc, vagy ugyanaz lesz e a sense miatt mint a hero esetében, hogy hiába jön ki új verzió androidból, a sense miatt nem lehet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37) iknight


iknight
senior tag

Én kipróbáltam nem rég egy htc kaiseren, és szvsz a 6.1 jobb. A másik pedig hogy az új oprendszerek mellett még ez is halovány, szóval teljesen fölösleges volt kiadni szvsz.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#38) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

A lolok lolja? :C

(#39) moonman


moonman
titán

6.5.1-et kellett volna tesztelni, abban minden, amit leirtatok mashogy (normalisan) mukodik. namindegy, napi fikanak jo volt ez is.

(#40) joey04


joey04
titán

ami számomra a legfontosabb, a böngésző: az egy hulladék továbbra is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Karma válasza moonman (#39) üzenetére


Karma
félisten

Mert tán az is megjelent? Az összes híradás (nem csak a MA-n) a 6.5-ről szólt.

“All nothings are not equal.”

(#42) nobela válasza moonman (#39) üzenetére


nobela
senior tag

Hmm. Talán akkor a 6.5.1-et kellett volna kiadni 6.5 néven.

Lehet még napi fika se' lenne.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#43) róland válasza moonman (#39) üzenetére


róland
veterán

Ha már a vezérnek se tetszik, akkor el kellett volna gondolkodni azon, hogy kis késéssel ugyan, de a jobb változatot adják ki.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#44) bmwk1200s válasza moonman (#39) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Mégis miben másabb a 6.5.1 a sima 6.5-től?

Semmit sem írok alá!

(#45) Narxis válasza róland (#43) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ott a pont. :)

Thanos was right.

(#46) Champipi


Champipi
senior tag

Így is kell bánni a Microsofttal: őszintén el kellmondani, ha valamit rosszul csinálnak, hisz csak az őszinte kritika alapján tudják jobbá tenni, márpedig mindenki érdeke, hogy jó legyen és versenyre ösztökélje a többieket. Az apple is alig rakott újdonságot a 3GS-be, mert csak visszanézett a válla fölött és azt látta, hogy a mezőny sehol nincs, nem kell sietnie.

(#47) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Szerintem a WM7 is akkor lehet sikeres, ha követik a Win7-nél alkalmazott stratégiát és már a korai szakaszban bevonnak tesztelők százait.

Semmit sem írok alá!

(#48) engusz válasza moonman (#39) üzenetére


engusz
veterán

Lesz 6.5.1? Mert iszonyatosan sok jó dolog volt a béta 6.5-ökben. Már-már rá is csodálkoztam az MS-re, hogy mennyi mindenhez van bátorsága. Grafikailag radikálisan átszabott programok, hasznos funkciók, etc. Erre kiadja ezt, amiben alig-alig van abból valami, amiket a korábbi build-ekben annyira nagyra tartottunk.

Csak két példa:

Új start gomb, ami alulra került. Vékony felső status bar, rákattintva nagyobb méretben és színesen jelennek meg az ikonok. Ha nem fér ki az összes, akkor jobbra-balra csúsztathatóak.

A lapozást megkönnyítő panel a legtöbb lap tetején.

És a már korábban linkelt telefonkönyv is arról árulkodik, hogy fejlesztenek, de valamiért a "final" verzióba nem került bele egy csomó minden. A home screen lebutítása is óriási baki. Valahogy így festett volna:

:(

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#49) erdoke válasza engusz (#48) üzenetére


erdoke
titán

Kevered a dolgokat. Több fejlesztési ág volt, és még legalább egy most is halad tovább. A véglegest ki kellett jelölni legalább 3 hónappal a megjelenés előtt, hogy kiküldhessék a partnereknek, akik aztán stabil ROM-okat építettek rá. Közben kiszivárgott egy csomó újabb, de azok a fejlesztések nem vesztek el, valahol egy 6.5.x-ben majd manifesztálódik a többség. Már az általad linkeltekhez képest is erősen másképp néz ki azóta.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#50) engusz válasza erdoke (#49) üzenetére


engusz
veterán

Köszi az infókat. A második kép korábbi állapotot tükröz, mint az első, igaz?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.