Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kpal


kpal
veterán

Az igaz h a USB 3.0 nélküli aztali gépre nem telepithető,van valami mekötés ? Mintha ezt hallottam volna anno.

(#2) kraftxld válasza kpal (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Marhaság, nem kell hozzá usb 3.0 :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) Воланд válasza kpal (#1) üzenetére


Воланд
titán

nem igaz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) anulu


anulu
félisten

3x40 euro félretéve :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Воланд válasza anulu (#4) üzenetére


Воланд
titán

hogyhogy?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) kraftxld válasza anulu (#4) üzenetére


kraftxld
nagyúr

2x40 euró megspórolva, a metróval játszon Steve B. otthon a tabletjén :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7) anulu válasza Воланд (#5) üzenetére


anulu
félisten

3db legális Win7 licensz, upgrade alapnak megfelel. EU-ban pedig afaik a 40 dollár helyett 40 euró lesz.

vagy magára a Win8-ra kérdezed? elkezdtem megbarátkozni vele, ennyiért pedig a család többi gépére is megveszem, mert kizártnak tartom, hogy ne találnák ki, h ilyen nekik is kell :) és ne az akció lejárta után 1 héttel kelljen vakarózni :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Воланд válasza anulu (#7) üzenetére


Воланд
titán

igen, a win8-ra kerdeztem ra, mert eddig nem jott be neked a metro. mondtam en, hogy a tabletes probalkozasod utan kelleni fog az. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) geratn


geratn
tag

Korrekt akció a 40 euro/dollar én ráhajtok

(#10) Narxis


Narxis
nagyúr

Készítem a kis sátramat amivel majd letáborozok az üzlet elé.

Thanos was right.

(#11) mave13


mave13
őstag

Engem valami konkrétum érdekelne az x86-os Surface-szel kapcsolatban... Az egyetlen ok, amiért még nem veszek iPad-et.
Mert, ha jó lesz, akkor nem bonyolítom az életem iOS-el, hanem inkább Windows minden gépemen, és pont.

Icewolf || kósza ||

(#12) janos1988


janos1988
addikt

(Windows 7 pofozgatása + Metro) - Start menü = Windows 8

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#13) anulu válasza janos1988 (#12) üzenetére


anulu
félisten

+Desktop Hyper-V...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) slein válasza janos1988 (#12) üzenetére


slein
tag

Az aláírásodból következtetve várható volt valami ilyesmi poszt, bár őstag (mondjuk ez önmagában még semmire sem garancia) vagy, ergo csak úgy nem kezdenél el itt trollkodni, szóval vagy unatkozol és csinálsz magadnak egy kis cirkuszt vagy egy FullFan vagy akinek kell egy látható ellenség, vagy unatkozol és FullFan vagy.

(#15) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, lassan már tényleg ki kéne próbálnom... UIval kapcsolatban meggyőzhető vagyok, hely van, eyefinitynél pedig ez selling point lehet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16) julius666


julius666
addikt

Gyanúsan messze van aug 1-től a kiadás dátuma, valószínűleg ARM fronton szopóka lehet.

(#17) kpal válasza kraftxld (#2) üzenetére


kpal
veterán

Oké,köszi, ;) :R csak azért kérdeztem mert a olyan X58-as deszkám van amin nincs 3-as csati,és nem szeretném cserélni ennyi miatt a gépet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.