Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

"..régi motorosnak számító nagyvállalatok, mint amilyen például a Seagate vagy a WD.."
Van más is?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) citkar válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


citkar
addikt

Talán még a Toshiba is gyárt önállóan merevlemezeket,de már nehezen tudom követni a sorozatos felvásárlások híreit.

(#3) fi:zi'k válasza citkar (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nagynak akkor sem nevezhető a másik kettő mellett. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) L3zl13 válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nagyvállalatnak nagyvállalat, max nem ezen a területen. :)

Aki hülye, haljon meg!

(#5) LordX válasza citkar (#2) üzenetére


LordX
veterán

Nagyvállalat is, régi motoros is (csak eddig nem desktop vinyókat gyártott, de ma "már" az is van), mi a gond? :)

(#6) citkar válasza LordX (#5) üzenetére


citkar
addikt

Nincs gond, csak nem tudtam követni, nem-e vásárolta fel már ezt is az egyik, vagy többségi tulajdonjuk van-e, de akkor ezek szerint ők még tartják magukat :)

(#7) bteebi


bteebi
veterán

Újabb remek hír.

Lehet, hogy 20 év múlva majd egyetlen cég lesz, ami alaplapot, processzort, memóriát, dVGA-t (már ha lesz még olyan), tápot és monitort is gyártani fog, és kizárólag beágyazott rendszerek, és egybegépek lesznek. Aztán majd ha bármit bővíteni akar az ember, vagy bármi tönkremegy (pl. elpukkan egy kondi), akkor meg majd vehet egy komplett új gépet, mert "jobb esetben" szervizek se lesznek, vagy csak márkaszervizek, dilettáns szakemberekkel.

#1: Hát ez az... :(

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) seniman válasza bteebi (#7) üzenetére


seniman
addikt

A szervizes részéhez nem kell 20év,már most is kontárok vannak túlnyomórészt a márkaszervizekben.Nem javítanak,csak cserélnek.Ha garis a cucc az ő terhükre,ha nem a tiédre.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#9) babkukta


babkukta
senior tag

Hmm :) Szurkolok a WD-nek. Eddig nem csalódtam bennük. Van itthon 2 külső vinyó tőlük, az egyik 3 éves, a másik 2, tökéletes. Asztali gépembe is WD-t vettem, 3 és fél éves lesz lassan, 100%-os minden HDSentinel szerint, és én se tapasztalom másként.
A laptopomba 2 és fél év alatt (Acer) megadta magát a vinyó, természetesen nuku gari. Kiszedtem, Toshiba volt benne. Hát, az előtt se voltam oda ezért a márkáért, de ezt követően... Rendeltem bele egy WD-t, igaz ez még nem megy régóta, de szintén tökéletes.
Tehát én csak örülök az ilyen WD-s híreknek!! Hajrá! :)

Üdvözlettel, Tibi

(#10) Ribi válasza bteebi (#7) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mégis mit vársz?
Most egy telóban vagy notebookban elszáll bármi az alaplapon akkor kb. csere az egész.
Szervízben meg nem kezdik el kitalálni, hogy vajon alkatrész, vagy nyák volt szar. Lehet ki se tudják találni mi ment tönkre még ha értenek hozzá se, annyira bonyolult.

(#11) Misi_D válasza babkukta (#9) üzenetére


Misi_D
tag

Egyszer egy termékkel nem volt szerencséd, míg másik gyártóval (egyelőre) nem volt gondod. Ennyi alapján kissé elvakult vagy - azért beszélgess néha egy-két szervizes arccal...
Minden gyártónál vannak jobb-rosszabb sorozatok, egy termék alapján nem lehet leírni egy márkát. Pont ugyanúgy vannak kukába való termékek a WD-nél, Seagate-nél is.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#12) LordX válasza babkukta (#9) üzenetére


LordX
veterán

Nekem eddig mindegyik WD vinyóm 5 év után relocation error -> bad sector játékot játszotta el. Az egyik pont múlt héten, 5 év 3 hónapos korában megrokkant (működik, de gyökkettővel, és visít a SMART, hogy immediate failure). És szereztem egy másik WD-t helyette.

(#13) errorcode06 válasza Misi_D (#11) üzenetére


errorcode06
őstag

Akkor mivel nekem sok gondom volt a sz@rgate-tel (5 winyahalál gari lejárta után max 1 hónappal) én már joggal lehetek habzószájú sz@rgate szidó?

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#14) scope2007 válasza citkar (#2) üzenetére


scope2007
addikt

hitachi nem számított annak?
csak kérdem :) nem tudom

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15) bteebi válasza Ribi (#10) üzenetére


bteebi
veterán

Egy laptopban, pláne egy telefonban elég sok integrált elem van, de azért egy számítógép még egyelőre viszonylag moduláris felépítésű. Remélem ez a jövőben is így fog maradni többé-kevésbé. Ha az alaplap rossz a telefonban/laposban, attól még a többi elem, pl. a kijelző (nem kis anyagi tétel az se), vagy a laposnál a billentyűzet/HDD/dVGA (ha van) még menthető lehet. Az én aggodalmam az, hogy a jövőben azt fogják mondani egy pixelhiba után is, hogy gazdasági totálkár, és nincs mese, vagy veszel egy vaciúj készüléket, vagy megtanulsz együtt élni a hibával.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#16) Ribi válasza bteebi (#15) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát ha veszel egy retina kijelzős almát ott már majdnem ez van. :K

(#17) szeksziboj válasza Ribi (#16) üzenetére


szeksziboj
tag

Jó az a ragasztottüveges poén pl.,... ha már fogyasztói társadalom, gondolták almáék kimaxolják amit lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Misi_D válasza errorcode06 (#13) üzenetére


Misi_D
tag

Semmit nem mondtál arról, h ugyanabba a sorozatba/típusba tartoztak-e, kb. ugyanabban az időszakban vetted-e őket.
Ennyi infó alapján nem, nem lehetsz.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.