Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peet91


Peet91
aktív tag

És meghagyták a "dualboot" lehetőséget is, szóval lehet vanilla lollipopot is bootolni. Remélhetőleg megszűnnek így az eddig ismert bugok.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#2) Fall-N válasza Peet91 (#1) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt átvehetné a többi gyártó is.

(#3) RedCactus


RedCactus
senior tag

5.02-re frissült, viszont néhány gyári appot kivettek.

(#4) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ezektől a frissítős hírektől agyérgörcsöt kapok.

Gyász, hogy majd fél év után az a hír, hogy a 10 000-ből az egyik telefonmodell megkapja a Lollipopot. Hogy egyesével le lehet írni, hogy na, a Samsung S4 mini is megkapta, egy hét múlva pedig a Sony Z1. És hogy 2015 májusa még mindig erről szól.

Nem a lényeg a fontos.

(#5) Fall-N válasza dreamdancer (#4) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos még nem tart ott az ipar (és nem is fog), hogy alap dolog legyen a frissítés közép kategóriában és alatta is. Így maradnak a hírek. Néhány modellnél csoda ha kap egyáltalán valamilyen frissítést is, nemhogy főverzió ugrást.

[ Szerkesztve ]

(#6) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Mi a helyzet az 5.1-gyel? Miért nem ez jön? Nexus ötön miközbe már van...

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Próbálgattam ezt a "telefont" sokszor és annyira nem volt jó rajta a rendszer, pedig sok hibajavítást leszedtem rá. 5.0-val csak jobb lesz már.. :)

Finn the human

(#8) mihzolt


mihzolt
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

A frissítés sikeres volt, de....

Csatlakoztatott füles esetén a harmadik csengetésre vagy felveszi, vagy megszakítja a hívást. Ami épp jön.

A böngészőben megnyitott és olvasott cikket megszakítja, és visszaáll a kezdőoldal elejére,

A 1*1 hívás, ill. üzenetküldés gyors gombok fordítása, piktogramja fel van cserélve.

A naptár egyszerűbb lett mint volt.

Valaki tud esetleg megoldást, vagy csak egyedi gondokkal küzdök?

(#9) lazlogogola válasza mihzolt (#8) üzenetére


lazlogogola
tag

szia
én még csak most akarom rátenni
honnan szdted le vagy magától feldobta a teló?

(#10) mihzolt válasza lazlogogola (#9) üzenetére


mihzolt
csendes tag

A telefon dobta fel, 5.02 verzio. Van még egy- két apróság, de azzal már együtt lehet élni.

(#11) mihzolt válasza mihzolt (#10) üzenetére


mihzolt
csendes tag

Pl. Érdekes dolog de a hívás elutasító sms szövege nem egyezik a kiválasztott szöveggel. Azaz újra kell szerkeszteni ezeket az üzeneteket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.