Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Mit mást is mondana egy mobilszolgáltató?

Szerintem a jövöben pont a hangalapú szolgáltatásokra nem lesz szükség, csak rendes mobilnetre és minden kommunikáció a neten keresztül zajlana.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nekem most egy hétig volt táblám, és nekem is a hanggal volt bajom.
No nem a hangalapú kommunikációval, hanem a készülék hangszórójával, ami számomra kicsit halk volt. :D

Amúgy meg 3g mentes verzió, otthoni wifivel minden igényemet kielégítette, skype is faszán ment.

Ha a szolgáltatókon múlna, lassan már a fridzsiderben és a mikróban is lenne egy sim a mobilnet miatt.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) Tigerclaw válasza Zirowe (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az enyém is csak wifi only, és van hozzá egy mobil wifi router, ha nem otthon használom.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) Depression válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Depression
veterán

Nekem is pont ugyanez jutott eszembe.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) Cyberpunk válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én már ma sem nagyon használom telefonálásra a mobilom. a táblagépem nekem is csak wifi only, de a mobilról könnyen megoszthatom a 3G-t. Szóval ha nincs wifi van mobilnet :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) zone


zone
őstag

Én még ma sem értem, hogy miért van szükség tabletre.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#7) matyi012345 válasza zone (#6) üzenetére


matyi012345
őstag

hasznos dolog de nem feltetlenul szukseges szerintem. ez az egyetlen egy termek az aminek a lenyeget a kinaiak fogtak meg. olcso nem eros nem feltetlenul hiperszuper fullhd amoled led kijelzoje van de arra eleg hogy reggel nem kell kikelni az agybol azert hogy egy hirt vagy idojarast elolvassak.

(#8) Tigerclaw válasza zone (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sok mindenre nincs szükség, de az ember egy lusta disznó és mindenféle dologgal veszi magát körbe, hogy se mozogni, se gondolkodni ne kelljen. A tablet csak a százegyedik dolog ezen a listán.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Cyberpunk válasza zone (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kb én is ezt kérdeztem amíg nem szereztem egyet ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) GeoPhoto válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


GeoPhoto
tag

Ja, mióta tabletem van azóta alig használom a notebookot munkán kívül. Tegnap még egy flash játékot is kipróbáltam ami a Gamepod ajánlón fent volt, azzal is megbírkózott, pedig csak egymagos a kicsike (Nook Color)

Amit már sokan megmondtak médiafogyasztásra kiváló, és mellé még mobil is. Persze komoly munkára még egy darabig nem lesz használható, de erre nem is sokan akarják használni. Ha megéri a 2 évet mielőtt meghal az aksija, akkor már a fele ára bejön az áramból amit megspóroltam :DD

(#11) zone válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


zone
őstag

Akkor mégse kérdezted ugyanezt. Én tudom, hogy hiába venném meg, úgysem használnám. Ugyanezért nem veszek konzolt sem.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#12) Agyasima válasza zone (#6) üzenetére


Agyasima
senior tag

Egy drága játékszer azoknak, akik megengedhetik maguknak.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.