Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bull1


Bull1
aktív tag

Akkumulátor... ? SHIELD-ben azért annak van hely...

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#2) Abu85 válasza Bull1 (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az lehet, de valamiért még sem mondtak rá nagyobb üzemidőt, mint a normál okostelókra. Ez a része még kérdéses. Majd kiderül mennyit fogyaszt a Tegra 4, de a Shield üzemideje alapján a benne lévő aksival 8 wattot számolt az Extremetech. Mondjuk nekem ez soknak tűnik. Szerintem 5 watt lesz, mint a Tegra 3 top verziója.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) Bull1 válasza Abu85 (#2) üzenetére


Bull1
aktív tag

Nvidia has claimed a battery life of around 5-10 hours for gaming

Egy sima okosteló esetén, komolyabb használat mellett kb. ennyi idő alatt el is fogyhat az akksi. Ergó elég jónak néz ki ha csak játékokat futtat 5-10 óráig.

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#4) Abu85 válasza Bull1 (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

5 órát az én Xperia minim tud, és az nem top telefon.
Ez a történet még nem kerek, mert ilyen számok mellett 8 watt lenne a Tegra 4 fogyasztása, amit nem hiszek el.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Bull1 válasza Abu85 (#4) üzenetére


Bull1
aktív tag

Aha, de a miniben nincs 5 colos szuper kijelző, sokmagos proci, mittomén.

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#6) BoB válasza Abu85 (#4) üzenetére


BoB
veterán

A top 4,7 colosok meg 3-4 órát bírnak ahogy én tapasztaltam.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7) waccamár


waccamár
senior tag

nekem is tetszik ez az irány. úgysem a telefonommal fogok 5 órát egyhuzamba játszani, de akkor amikor játszani támad kedvem, akkor hasznos egy ilyen kontroller....

(#8) zsolt200


zsolt200
tag

Nekem ez a kontroller egyértelműen jobban bejön, hisz ha mondjuk veszek egy telót meg a kontrollert és mondjuk jönnek új hardverek, meg játékok. és nem bírja a készülékem akkor veszek egy ujjat és a kontroller ugye ahho is jó lesz...

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#9) zsolt200 válasza zsolt200 (#8) üzenetére


zsolt200
tag

Lehet ilyen kontrollert Magyarországon venni? :D Bocs a helyesírási hibákért, nem engedte már szerkeszteni...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#10) GIJoe


GIJoe
addikt

Szerencse h a Rockchip nem így gondolja majd :D

(#11) HuMarc


HuMarc
addikt

Ebben teljesen egyetértek velük! :R

(#12) tjb007 válasza GIJoe (#10) üzenetére


tjb007
nagyúr

Te talán hallottál olyan híreket, hogy a Rockchip saját kézikonzolt fog kiadni ?
Mert itt erről van szó, nem másról.
Eddig sem volt megszabva, hogy a megrendelők mibe rakhatják bele a Snapdargon chipeket, ha intelligens toalettpapír adagolóba akarják rakni akkor abba rakják, az ő dolguk.
Az már egy másik történet, hogy ezekkel a kínai SoC dizájnerekkel nem tud versenyezni a Qualcomm (meg nem is akar) mert nem ugyanazon kategóriát képviselik, ezért sem fog senki sem APQ8064 -es PSP klónokkal találkozni.

(#13) DemonDani válasza Abu85 (#2) üzenetére


DemonDani
addikt

Maradjunk annyiban, hogy bőven jó az üzemideje... :B

Amúgy meg szerintem se kell ez (mert én sem gyártok ilyet... :U ).

Majd a vásárlók fogják eldönteni, hogy kell-e. Nem a Qualcomm okostojása :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14) blade zte


blade zte
őstag

Nagyon nem is volt értelme az xperia play-nél sem, hogy giganagy legyen, és drága egy kontroller miatt. Tulajdonképpen egy kompatibilitási összekötö kéne, hogy ha kell, xbox, ps3, ps2, avagy wii kontrollert használhass, és közben cserélheted a telót is. Csak egy ilyen 2 illesztös miniátalakító kéne, kettö között középen egy tetszés szerinti szögbe hajlítható tengellyel. (Lol ez a megmagyarázás. :DDD )

Oppo find 7 astro black

(#15) TESCO-Zsömle válasza zsolt200 (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A PhoneJoy is megérhet egy misét.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) Prof


Prof
addikt

Én ezt akkor se értem a mai napig. :F
Megvesznek 100-200ezres telefont majd olyan játékokkal játszanak felnőtt emberek százmilliói, amikkel már 15 éve is lehetett. Sőt pár éve még azt mondták rájuk gyerekes hülyeségek.

(#17) gbors


gbors
nagyúr

keresztkérdés: kinek hiszem el, hogy fel tudja mérni a végfelhasználói igényeket - az nVidiának vagy a Qualcommnak? nem akarok senki helyett válaszolni, de számomra ez a kérdés nem kérdés.

@Prof: puff a közepibe :K

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#18) Bull1 válasza Prof (#16) üzenetére


Bull1
aktív tag

Igen, különbség az h ezekkel bárhol játszhatsz, míg 15 évvel ezelőtt ugye ehhez nagy dobozok kellettek.... gondolom nem tűnt fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#19) Prof válasza Bull1 (#18) üzenetére


Prof
addikt

Nem kelletek nagy dobozok egyáltalán. Kézi konzolok már nagyon régen vannak, kvarcjátékok még régebben.

De hát ugye a tisztelt nagyérdemű "telefont" vesz, ami valójában játékgép ;)
Persze sokkal egyszerűbb beadnia az embernek magának hogy már pedig ő okostelefont vesz és mennyi minden hasznos dologra lehet használni. (Aztán persze 90%-ban játszik rajta primitívebbnél-primitívebb játékokkal, amik néhány éve max egy 5évest kötöttek le).
Ha mobil szórakoztatóközpontnak hívnák kevesebbet lehetne eladni. :P

Telefonáláshoz nem kell egy 5colos tepsi ami fél nap alatt lemerül, se több magos GPU.

Ez olyan mint a "gyereknek kell az iskolához laptop" szindróma, aztán persze facebookra meg játékra használja és járathatják különórára, hogy ne bukjon ki a suliból.

(#20) TESCO-Zsömle válasza Prof (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én meg a 10k-s MP4 lejátszómon játszok Doom-ot. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) blade zte válasza Prof (#19) üzenetére


blade zte
őstag

Nálunk(iskolában) megy a szókirakó, és a pet(vagy hogyishívják. :DDD De a szókirakó is csak 3x3.(én azért nem ;] )

Én ezek ellenére már a zte blademen akartam gta3-azni, és ha lesz négymagosom, csupa jó grafikai játékkal játszom. :DDD

Na azért ez a kihasználtság nem mindig játék, én gps-re is használom(/nám, ha nem merülne, és lenne lassú a telefon), házifeladat megoldásának tárolására, telefonálásra(!! ;] ), internetezésre, stb.

Oppo find 7 astro black

(#22) Bull1 válasza Prof (#19) üzenetére


Bull1
aktív tag

Okostelefonon biztos nem fog játszani komolyabb játékokkal, lásd.: irányítás + gyors merülés miatt. Ettől függetlenül én pl. Tetris-t tolok rajta, most akkor 5 éves hülyegyerek lennék ? Ez az app akkor is fent lenne ha Galaxy S3-am lenne, mert leköt. :DDD Persze ilyen ilyen Raging Thunder 2 / Fruit Ninja után azért javarészt el is unja az ember a mobil géminget.

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#23) blade zte válasza Bull1 (#22) üzenetére


blade zte
őstag

Ember ne a szart játszd! :DDD :DDD
Mindenki Pewpew 2!

Oppo find 7 astro black

(#24) Bull1 válasza blade zte (#23) üzenetére


Bull1
aktív tag

Oké főnök , ez jó lesz : [link] ? :DDD

Mondjuk először valami teló is kéne ami futtatja. :DDD
De lol már, most nézem, tényleg van ilyen PewPew nevű játék, azt hittem csak hülyéskedsz, meg is lesem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#25) blade zte válasza Bull1 (#24) üzenetére


blade zte
őstag

Na, a nova az, a sorozat, ami multiplayerben jónak néz ki. De nekem gagyi hozzá még a telóm. ;]

Oppo find 7 astro black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.