Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Fura, de ez az egyetlen kínai márka, ami kezd érdekelni... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) nikilauda válasza Blyan (#1) üzenetére


nikilauda
senior tag

És mi lesz a wp-vel?

(#3) Freiherr


Freiherr
őstag

2 év garancia?Nem rossz.

XXX

(#4) kbyte1024 válasza Freiherr (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony korrektül hangzik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Ez nagyon-nagyon szimpatikus! :) Ezzel a phablettel amúgy is szemezem egy ideje, de a külföldről rendelés és a nem hivatalos forrásból származó garancia kérdése távol tartott tőle. De e szerint akkor az m1 note-nak a nemzetközi verziója lesz náluk kapható, ami az itthoni 4G-vel is boldogul? Ez a készülék topikjában most igencsak aktuális kérdés.

Azt lehet tudni, hogy mikortól lesznek náluk megvásárolhatóak a Meizu készülékei?

[ Szerkesztve ]

(#6) Blyan válasza nikilauda (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tervezek ilyet venni, ha erre gondolsz. Csak kezd érdekes lenni. Az M1 Note pl elég jónak tűnik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) blueMerle válasza cinemazealot (#5) üzenetére


blueMerle
veterán

Hátőm..... :U :U [link]
Sajnos LTE nincs az MX3-ban de ha ez nem jelent gondot... :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Blyan válasza blueMerle (#7) üzenetére


Blyan
félisten

Meg töltő és kábel sem. :D

A csomagolás nem tartalmazza a töltőt és az adatkábelt sem!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) rasky válasza Blyan (#8) üzenetére


rasky
senior tag

meg érdemes egy power bankot is beszerezni hozzá :D (egyéni vélemény, mert volt nálam, topicjában leírtam a véleményem róla)

(#10) blueMerle: hiszem ha látom, hát láttam, ennyit a tesztekről :)

[ Szerkesztve ]

(#10) blueMerle válasza Blyan (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

2000Ft-os tétel :)

Az m1 Note mellett persze a nagyobb kijelző, jobb kamera, LTE és az erősebb HW is szól, szós se róla, jobb vétel. Csak több, pusztán ennyi.

rasky: igen, volt szerencsénk ahhoz a hisztihez a topicban, még jó hogy minden fellelhető teszten bőven az átlagosan teljesítők közt van akkuidő tekintetében :)

[ Szerkesztve ]

(#11) motoflug


motoflug
őstag

Kérdés,hogy a 16-os, vagy a 32-es ára fog-e 80 körül mozogni. A magyar garancia viszont pozitív.

(#12) vampire17


vampire17
addikt

Itt azt irjak, a nemzetkozi verzio (I) tudja a 800mhz-et.

[link]

Persze, h magyarorszagon melyiket fogjak arulni, az meg kerdeses :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Blyan válasza blueMerle (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Talán az, de ne kelljen töltőt vennem külön. Mondjuk inkább a üzemidő lenne az ami miatt kerülni kéne ezt.
Legalább is a tesztek, aztán lehet azok már elévültek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) Dominó85 válasza Blyan (#1) üzenetére


Dominó85
veterán

Pont ez a "még a kínait is másoljuk, de azt is rosszul" márka fog téged érdekelni? Csalódtam benned. ;]

Umi, Meizu, Mizoo, Mizu, Mazi, Mozi és ilyen Xiaomi kópiás fosok engem sohasem fognak érdekelni. Lehet drágább lesz a Xiaomi, de ezeknél biztosan jobb marad... Na meg rom support szempontjából van vagy pár év lemaradásuk... Kamerák és optimalizáció terén is. Szóval felejtős. A Note 1 ára pedig nem hogy baráti, hanem egyenesen pofátlan. És kérem ne kezdjük ezt a 2 év hazai gari megéri vagy sem dolgot. :R

* Péter - 06302461862 *

(#15) blueMerle válasza Blyan (#13) üzenetére


blueMerle
veterán

Minden tulajnak bőven hozza a 2 napot átlagos használat mellett, ez teljesen átlagos, normális üzemidő, ne kezdjük már megint elölről. Beszélgetési időben alatta teljesít az S4, Az iPhone 5, a 4S, kijelzőidőben az Xperia Z a BB Z10 a Huawei P6 az Oppo Find 5..... érdekes, ezeknél a készülékeknél nem rugózik senki az üzemidőn ennyire, nincs hiszti. Ez pedig bőven ezek felett teljesít.

Dominó85: hát ezt most egy indurit benézted, 2 hetente van frissítés a Flyme OS-hez. Másrészt a Xiaomi még csak papíron létezett, amikor a Meizu már okostelefont (és minőségi mp3 lejétszókat) gyártott, nem mellesleg az iPhone előtt. Aztán lehet arról beszélgetni ki másolt kit :U

[ Szerkesztve ]

(#16) rasky válasza Dominó85 (#14) üzenetére


rasky
senior tag

Itt nem "pofátlan" az ár, de valószínűleg a garancia az felejtős, minden eldönti melyik utat választja.

(#17) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Kipróbálnám, aztán ha minden oké perkálnék is érte. Tetszetős jelenség.

(#18) motoflug válasza rasky (#16) üzenetére


motoflug
őstag

A megrendelés menete a necces inkább a paypal hiánya miatt. A garival mi a gond?

(#19) rasky válasza motoflug (#18) üzenetére


rasky
senior tag

valószínűleg...egyelőre még nem olvastam tapasztalatot ez ügyben, csak, hogy akik rendeltek, megkapták, de 1-2 furcsa dolog azért van az oldal/cég hátterét illetően.

[ Szerkesztve ]

(#20) Dominó85 válasza blueMerle (#15) üzenetére


Dominó85
veterán

Mp3-at gyártott, igen tudok róla. A másolgatós dolgot szerintem is hagyjuk, de az tény, hogy Apple-Xiaomi-Lewa-... mindenki más, nagyjából a sorrend ha a kinézetre és az OS felépítésére gondolunk. A Meizu pedig még nagyon nincsen a Xiaomi vagy akár a Lenovo szintjén. Sok tesztben így meg úgy dicsérik a kameráját meg egyéb dolgait, holott pont azok a Xiaominál egy-két lépéssel jobbak. Mindegy, kelendő lesz ez is, mint a Xiaomi, de én nem fogok ilyet venni. Fogtam kézben és nem éppen prémium érzés fogott el... Kinek mi. :R

* Péter - 06302461862 *

(#21) blueMerle válasza Dominó85 (#20) üzenetére


blueMerle
veterán

Őszintén szólva nagyon féltem az MX3-tól mert képeken elnézegtve iszonyat gagyinak tűnt, de nagyon egyben van hála az alu belsőnek és keretnek (a hátlap sem olyan veszettül gagyi), a SW még egyszer sem fagyott le amióta megvan, villámgyors, bugmentes, nekem igazából ezek a fontos tényezők. A Nexus 4-esemet nem sok kellett hogy a falhoz basszam vágjam.

Az M1 Note nekem már nagyon nagy.

A másolgatásról csak úgy margóra: a Meizu M8 2007 ápriliásban jelent meg, az iPhone ugyanezen év szeptemberében. Azt hiszem, nem kell ehhez további kommentár ki másolt kiről a kezdetek kezdetén :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Blyan válasza Dominó85 (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Xiaomit legfeljebb akkor vennék, ha WP-t akarnék rámókolni. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) Dominó85 válasza blueMerle (#21) üzenetére


Dominó85
veterán

Nálam az 5,5" lenne a max. Nagyon várom a Lenovo P1 Pro-t. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#24) blueMerle válasza Dominó85 (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem úgy igazából az iPhone 5 az, ami méretileg és fogásra nagyon bejön, csak ne lenne rajta az az iToy OS :O Androidból pedig ilyen méretben nincs semmi emészthető. Jó tudom, pl. Z1C, de az meg Sony és akkor inkább a kínhalál...vagy ez a batár MX3 amit használok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) David75 válasza nikilauda (#2) üzenetére


David75
őstag

Én is wp-ről váltottam.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#26) Dominó85 válasza blueMerle (#24) üzenetére


Dominó85
veterán

iToy OS. :C

* Péter - 06302461862 *

(#27) lazlogogola


lazlogogola
tag

A weblapon még nincs

(#28) synar válasza motoflug (#18) üzenetére


synar
őstag

Próbaként végigmentem a rendelésen, ott lehetett volna választani a kézbesítéskor fizetést is, a bankkártyás helyett. Az meglepő, hogy EU Warehous 1-3 napos kiszállítással, de mégis gyakorlatilag kínai árakon dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

(#29) motoflug válasza synar (#28) üzenetére


motoflug
őstag

Így van, nagyon pozitívnak tűnik, egyelőre tapasztalat híján kevés az info.

(#30) kolosanyi válasza nikilauda (#2) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most épp hagyjuk el a WP-t láz van az öregmotoros WP-seknél. Nem pont Blyanre értem, de tényleg "divat" lett mostanában. :D

(#31) zdanee


zdanee
őstag

Kb egy hónapja van nálam egy MX4, ha csak fele ilyen jó, már rég megéri. Nagyon pozitív tapasztalataim vannak a márkáról. Egyedül a magyar fordításba tudnék belekötni (de abba nagyon, a hosszú szavak a használatot is korlátozzák, pl a "Szabad memória: xxx MB" már olyan hosszú, hogy pont az érdemi infó nem látszik, ehelyett "XXX MB szabad" lehetne, stb.).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#32) kbadam83


kbadam83
senior tag

Én egy MX4 Pro—t használok 1 hónapja.
Üdvözlöm a döntést, mivel rengeteg mobil kipróbálása után magasan a legjobb OP rendszer és kijelzô párosítást fedezhetjük fel benne.

(#33) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Szerintem az az m1 Note ennyiért jó vétel lehet. Csak nekem ennyiért már szúrná a szemem az az undorító csilli-villi műanyag.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#34) cinemazealot válasza Thaaleum (#33) üzenetére


cinemazealot
addikt

+1 :) Csinálhattak volna belőle egy matt fekete hátlaposat is.

(#35) Quqesz válasza Freiherr (#3) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak az a baj,hogy az a két év a telemaxhoz szól....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36) blueMerle válasza Thaaleum (#33) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem védeni akarom, sőt, én rendeltem az MX3-hoz matt fekete hátlapot mert ezen cserélhető, DE: amellett hogy gagyinak tűnik egyáltalán nem az, sőt: nem karcolódik és nem csúszik annyira mint az ember elsőre hinné. Végképp ne ilyen Samsung S3 féle tejfölösdoboz műanyag hátlapot képzelj el.

(#37) synar válasza cinemazealot (#34) üzenetére


synar
őstag

Ez így van, az egyetlen normális szín a fehér, abbol is látszik, hogy az az egy már ki is fogyott. Ezekre a bugyi színekre semmi szükség nem volt, pláne így hogy nem is cserélhető. Akinek ez a heppje úgyis venne rá valami hellokittiset. Már megrendelrem volna, de most várhatok a fehérre. Ki érti ezt...

(#38) Blyan válasza synar (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem a kék meg a zöld tetszik. :D i5C-ből is azt a kettőt vettem volna.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39) vampire17


vampire17
addikt

A barátnőmnek ilyen telot vettem (fehér hátlappal) es nagyon bevállt!

Egy bugja volt, hogy toltes kozben random újraindult, de a legújabb frissitesben javitották a hibát :-)

A changelog ban kulon fel is volt tüntetve ez a javítás.

Hardveresen is egyben van a telo, sztm hozza egy Xiaomi Mi3 szintjét. (Tesztekben legalábbis biztosan :-))

[ Szerkesztve ]

(#40) Keeperv85 válasza zdanee (#31) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nálam is van egy. Sajnos ez már így marad. Nincsen megoldás rá… :(

(#41) zdanee válasza Keeperv85 (#40) üzenetére


zdanee
őstag

Anno, amikor a Sonimot elkezdtük behozni, az új modelleknél írt nekünk az amerikai csapat, hogy küldenek egy menü-térképet és string-gyűjteményt, amit ők lefordítottak úgy-ahogy, aztán ha kedvünk van, pontosítsuk. Kaptunk az alkalmon egy kollégámmal és az ekkoriban nagyon elterjedt MTK sablon-fordítás összes hülyeségét helyreraktuk, külön figyelve a szavak hosszára. 3 nap múlva visszaküldtük és nagyon büszkék voltunk magunkra. Pár hónapra rá megjöttek az első XP3300-sok és nekünk erősen sírásra görbült a szánk, amikor kivettük a dobozból, mert a fordításunkból konkrétan semmit nem használtak fel, ugyan úgy tele volt baromságokkal, mint azelőtt...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#42) Keeperv85 válasza zdanee (#41) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Itt tchnikai oldalról lehetetlen a gyártó mélkül telepítőt készíteni, ők pedig kifuttatják éppen az MX4-est…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.