Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divot


divot
veterán

Jézusom, mennyire szánalmas ez az egész! :W

(#2) h.istvan


h.istvan
csendes tag

mégis mit várnak, hogy mitől ne lenne a magyar digitális analfabéta? talán attól nem kellene annak lennie, hogy agymosott májkroszoftos barmokat nevelnek közpénzen a nebulókból?

(#3) CactuS válasza h.istvan (#2) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Te miről beszélsz ember? Legalább elolvasnád a cikket, hogy miről szól...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Jó pénzért én is szívesen elüldögélnék ilyen bizottságokban. :)

(#5) lúzer


lúzer
veterán

rendkívül magas, 60 százalékos a felnőtt lakosság körében a digitális írástudatlanság

És ez mit takar?
Be se tudja kapcsolni a gépet, vagy azért nem ennyire durva?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6) Muton válasza lúzer (#5) üzenetére


Muton
addikt

az sem jobb szerintem, ha be tudja kapcsolni és ennyi tud: balról a 2. ikonrea kell duplán kattintani (tehát nem 2x egyet) a 3. sorban. ekkor elindul az aknakereső

szerintem aki nem tud megoldást találni a problémáira, nem látja át a gép lehetőségeit, korlátait (függetlenü attól, h használja-e) azok mind analfabéták.

ez olyan, mint a nagymamám szomszédasszonya a telefonnal. csak a rokonai tudja felhívni rajta, pl mosógépszerelőért meg már biciklivel vagy mittodomén. és még panaszkodik is, h ha hiába ment, mert nem volt otthon a szerelő :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7) lúzer válasza Muton (#6) üzenetére


lúzer
veterán

ha így nézzük, akkor reális a 60%

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8) nike_


nike_
addikt

Úristen, ennyire?! :O

(#9) Muton válasza lúzer (#7) üzenetére


Muton
addikt

mondjuk az tényleg ciki lenne, ha ők már nem a 60%-ba tartoznának. pedig lehet, h így van :(

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.