Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ha valakinek akkor Kínának sikerülhet megtörni a Google egyeduralmát :K

(#2) Brutális eb válasza =Mentor= (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kínában :D

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) Translator válasza =Mentor= (#1) üzenetére


Translator
tag

Ja, pont azt akarom, hogy kínaiak lessék, mit is keresek, bennük még annyira sem bízok, mint az amcsikban... :U

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#4) ezüstholló válasza =Mentor= (#1) üzenetére


ezüstholló
csendes tag

Ha valakinek, akkor a kínaiaknak sikerülhet megtörni Kína egyeduralmát! :K

[ Szerkesztve ]

(#5) Taranti


Taranti
senior tag

Talán jobb lenne valami "egyensúlyi versenyhelyzet"-féle, mert aztán majd azt kérdezgetjük, hogy a Baidu egyeduralmát ki fogja megtörni.... :((

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#6) edward2


edward2
addikt

kínai keresőt akkor se fogok használni ha pisztolyt tartanak a fejemhez.

(#7) MichaelSD válasza edward2 (#6) üzenetére


MichaelSD
őstag

+1

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#8) D.Orion válasza edward2 (#6) üzenetére


D.Orion
veterán

+1

(#9) mdraco


mdraco
őstag

Én is a fehérek által készitett keresőt használom és a sárga keresőt soha :D

(#10) Tigerclaw válasza edward2 (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Épp ezt akartam írni én is. Nincs bajom a Kínai néppel, de a gazdasági szempontból olyanok mint a sáskák.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) Depression


Depression
veterán

A kínai cenzúra valahogy nem lenne itt nyerő. De abban biztosak lehetünk, hogy ott ők megvalósítanak mindent, amivel a guglit vádolják egyesek.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) zazahoho


zazahoho
őstag

A nagy fal mögött garantáltan sikeres ,mert ezt kell használniuk ;] ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#13) #56573440 válasza zazahoho (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

jah. pont ezt akartam mondani. ha nincs más meglepő lenne ha nem érne el hatalmas sikereket...

(#14) dajkopali válasza zazahoho (#12) üzenetére


dajkopali
addikt

ott volt a Google nagyon sokáig, és cégként ma is jelen vannak, a kínai keresőjük is megy, igaz, már nem Kínából, de mindeddig képtelenek voltak a piac negyedénél többet megszerezni

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#15) Ruuwa válasza mdraco (#9) üzenetére


Ruuwa
tag

Valószínűleg a Kínaiak is hasonlóan gondolkodnak.

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#16) akom


akom
senior tag

Mi van ha megveszik az egész guglit, és saját kényük kedvük szerint formálják? :DDD

(#17) Depression válasza akom (#16) üzenetére


Depression
veterán

Sosem vennék meg, csak lemásolják, és kiadják gugli néven. :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#18) Myers


Myers
senior tag

Azért Indiáról sem szabad megfeledkezni. Ott is van és lesz is pár user.

Ők sem hiszem, hogy annyira rajonganak a kínai keresőkért, főleg, hogy tőlük is lopnak, náluk is kémkednek, mint az állat.

http://www.muszaj.hu/

(#19) zazahoho válasza dajkopali (#14) üzenetére


zazahoho
őstag

Nem vitatom,de iskolákban állami intézményekben 99%,hogy a nagy kínai keresőt kell használni :K .Családtag dolgozott kint 2 x 1/2 évet mesélt érdekes dolgokat

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#20) Youri válasza =Mentor= (#1) üzenetére


Youri
veterán

Hát abból a világból én nem kérek...

(#16) akom: Ettől a sárgaságtól kifolyt a szemem :O

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#21) Tüzi válasza dajkopali (#14) üzenetére

Japánból is hamar kivonult a tecsó...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22) Solten válasza edward2 (#6) üzenetére


Solten
addikt

lájk

Saor Alba

(#23) #16820480 válasza dajkopali (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

elég érdekes pozícióban van itt a google. néha megy, néha nem. eleinte például nem nagyon ment a Plus, de úgy egy hete semmi gond vele.
cégként lehet, hogy jelen vannak, csak éppen nem tudom mi a túrót csinálnak, mert nem nagyon van már lokalizált szolgáltatásuk, csak a hong kong-i oldal ugye. de mondjuk eddig sem tudtak érdemben felmutatni sokat. aki kínai találatokat akar, annak jobb a helyi kereső általában, és ez az itteni internetezők 80-90%-ára igaz. nagyjából olyan jól működnek a Google kínai szolgáltatásai, mint a Bing magyar viszonylatban (jó, annál egy fokkal jobb talán).

egyébként szerintem nem nagyon kell egyelőre félni tőlük nemzetközi szinten. nagyjából annyira tudnának labdába rúgni, mint amennyire a Google tudott itt. legfeljebb befektetőként lehet rájuk számítani szerintem külföldön.

szerk.: amúgy nem tudom mi újult meg a weblapjukon, szerintem pont ugyanolyan, mint régen...

[ Szerkesztve ]

(#24) #13260800


#13260800
törölt tag

Ugyanolyan elnyomók mint az amcsik. Utálom mindkét ország vezetőségét. Álszent képmutató banda. Remélem a Google meg ez a Kinai kereső is elbukik.

(#25) attila9988 válasza Translator (#3) üzenetére


attila9988
őstag

Ja, pont azt akarom, hogy kínaiak lessék, mit is keresek,

ŐŐŐŐ ha amerikaiak lesik az miért jobb?

(#6) edward2

Miért?

(#10) Tigerclaw

Gazdasági szempontból, senki nem mondta hogy az egész nyugati, vagy eu gyártást ki kell szervezni Ázsiába. Ha mindenki velünk akarna gyártatni, azt elfogadnád nem? Hát ők is ezt tették.

[ Szerkesztve ]

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#26) atike válasza edward2 (#6) üzenetére


atike
nagyúr

Nem is lenne itt értelme... Gondolom erősen lokalizált... :)

Én sem használnék amúgy. :D

(#27) attila9988 válasza zazahoho (#19) üzenetére


attila9988
őstag

Nem vitatom,de iskolákban állami intézményekben 99%,hogy a nagy kínai keresőt kell használni

Az csak magyarországon divat, hogy az emberek azt hiszik, minden ami jó, az csak külföldi lehet. Itt pl azért lenne teljesen életképtelen bármilyen hasonló próbálkozás.... látszik is hogy hol tartunk a remek hozzáállásunk miatt.... és ezt nem csak az informatikára kell érteni. :(

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#28) lapa válasza edward2 (#6) üzenetére


lapa
veterán

"kínai terméket akkor se fogok használni, ha pisztolyt tartanak a fejemhez"

(#29) zazahoho válasza attila9988 (#27) üzenetére


zazahoho
őstag

Valamelyest igazad is van a külföldi dolgok istenítésével kapcsolatban.,de...itt az a gond ,hogy az ottani intézményvezető nem döntheti ezt el!!! Ki van adva ,hogy ezt kell használni és nincs vita!!!

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#30) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Lyézusom.

Ez egy fapados kínai google, innen nézve még iszonyat lassú is.Kíváncsi vagyok ha nem lenne kötelező használniuk hol tartana. Amúgy olvasom még OPrendszert is fejlesztenek, mobilgépekre már van YIük is.

(#31) #16820480 válasza Csakénvagyok (#30) üzenetére


#16820480
törölt tag

a google legalább ennyire fapadosnak hat, hogyha kínai tartalmakat keresel vele. a lassúság relatív, úgy általában a kínai szerverek elérési ideje elég lassú Európában. nem kötelező használni, egyszerűen az itteni tartalmakhoz ez a legjobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.