Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Utóirat: :R

Amúgy meg a játék = film. Ugyanakkora bukás :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

Szvsz siker lenne egy olyan rovat, ahol a szar játékról megmondjuk, hogy szar :DDD Ez már Bogéknak is bejött a Mobilarenán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) JColee


JColee
őstag

nagyon jó kis cikk, besz*rtam a röhögéstől, erre legalább jó volt a játék :DDD :R

(#4) gfefe válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


gfefe
őstag

a filmel a bukás terén nem igazán értek egyet... a játék viszont tényleg elég gány... :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#5) válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére



aktív tag

valami olyasmi :(

[OFF]szerintem pőlő Marcus "szerepét" csak azért vitték bele hogy elmenjen az idő valamivel , a történet meg abbamaradt igazából majdnem semmise történt , JC megtalálta az apját , elpusztítottak Amcsiba egy rész Skynetet de még tele van a világ vele.

majd így szép sorban jönnek talán a részek TS2 : Európa . Ázsia :P

egyszer megnézhető de nem nagy szám[/OFF]

Már 16 éve itt :)

(#6) copass


copass
veterán

rettenetes ez a cucc, többet töltött mint a c64-em! :) nehéz lesz ezután jót csinálni ebben a stílusban, mármint terminátorosban!:)

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#7) nrgia


nrgia
őstag

Szégyen.... :o

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) Mr.Csizmás válasza gfefe (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem terminátor múvi = Schwarzi ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Túrin


Túrin
tag

Cikk>Játék>Film
:R

Túrin Turambar

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Ehh-ehh. Jó a stílus, a játék kevésbé. :DDD

(#11) Carlas


Carlas
senior tag

teljesen igaz en leszedtem és max 3 óra vagy annyi se egy kalap szar és a grafika is ratyi nem 15k de 2000-et se ér meg. A filmből is egy nagyon nagyot lehetett volna csinálni, mindenki várta de ebből látszik hogy lehet valamit összecsapni, unalmassá tenni és ezt drágán rásózni az emberekre. én tuti agyonlőttem volna magam ha megveszem.:DD :DD :DD :DD :DD

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#12) aram01


aram01
nagyúr

jó irás :C
a gém? kb félig volt idegzetem játszani

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) mate0217


mate0217
aktív tag

Hát ez szépen leszerepelt

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#14) Eagle16


Eagle16
addikt

Én megmondtam, hogy értékelhetetlen :D

Legalább az átvezető videók szépek lennének...lenne mit nézni. De így, hogy még azok is rondák, semmi élvezet nem marad.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15) Phantom1517 válasza copass (#6) üzenetére


Phantom1517
csendes tag

A Film tökéletes,XBOX360-on a játék sem éppen annyira gány

Daemon's world...

(#16) gfefe válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


gfefe
őstag

azért azt nem várhatod el, hogy MAjd Svárci a görbe bottal kergeti konort :DDD

Elszált felette az idő. Bár tény, hogy a t4 végén szépen ki videoshopolták ;] Tisztára mint fénykorában :B
Nekem bejött a film. Ügyeltek a sztori részleteire... minden kis mozzanat illik az eddigi 3 részhez. (sebhelytől kezdve a fater szóhasználatáig... ) Nekem magyarul bejött nagyon. :K

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#17) csabedly


csabedly
csendes tag

A játék kiábránditóan gyenge, pedig nem kell nagy sztori csak legalább izgalmas változatos lenne. A film a 3/4-ig nem rossz a vége katasztrófa. Hogy lehet a Skynethez csak úgy egyedül besétálni? :W :W :W .

(#18) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Egy a gondja: túl rövid és lineáris. Ja és nincs Bale, mint szinkron

(#19) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Eddig csak azt tudtam, hogy rövid. De hogy még szar is...kár érte.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) twollah


twollah
nagyúr

Demo van belole?

(#21) darkarthur


darkarthur
senior tag

Sztem jó lett a film :K Nekem tetszett :DDD

Samsung S23 Ultra 5G

(#22) darkarthur válasza csabedly (#17) üzenetére


darkarthur
senior tag

A márkusz kikapcsolta az északi lőtornyot meg a többi bimbót! :DD A "buta" T600 meg nem látta... Azért Arnold nem hagyta szó nélkül a dolgot :C

Samsung S23 Ultra 5G

(#23) mikkamakka1


mikkamakka1
csendes tag

Elég rövid és nem is túl jó a játék az biztos..., viszont 1920x1200 full felbontásban szerintem nem néz ki olyan rosszul. Igaz, nem egy crysis, de simán jól néz ki.

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

jó írás nagyon... a hasonlatok ütnek, mint az előző cikkekben :C

ez a játék nekem szerintem kimarad... de a film után nincs is sok kedvem hozzá... a rozsomák film után a játék kellemes felüdülés volt, de erről jót még nem hallottam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) 7Heads Drago válasza copass (#6) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Inkább könnyü.
Lévén ettől csak jobb lehet...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26) infectedmann válasza gfefe (#4) üzenetére


infectedmann
őstag

Szerintem az jelent valamit, hogy 1000 fanból 999 azt mondja, hogy gány.
Külföldi fórumok adatai alapján. És nem ilyen alkalmi fanok hanem akik tényleg imádják az első két részt.

Amúgy a játék nem volt annyira borzalmas. Egy délutánt el lehetett vele ökörködni (:

(#27) f_you válasza csabedly (#17) üzenetére


f_you
tag

Mert a Skynet így tervezte, hogy majd Marcus segítségével odacsalják Connort és majd jól elkapják.

(#28) Nunder


Nunder
őstag

"A Skynet épp a háztartási alprogramjait teszteli, és egy T600 épp most takarította össze az almot a hátsókertben"

Na én ezen besírtam :DDD Az ötletet pedig csak támogatni tudom. Volna még pár ilyen "gyöngyszem" amit érdemes lenne negatívan górcső alá venni.

Gratula a cikkhez! :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#29) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!

A filmet én is szidom, mert csak a látványra mentek, de forgatokönyvet az öcsém is ezerszer jobbat írt volna. Azonban a játék nekem jó szorakozás volt 3-4 óráig. Aki kiad érte 15e Ft-t azt megértem, hogy elégedetlen, de aki jó kelet európai szokásként csak ingyé levarezolta, annak szerintem jó móka volt pár óra erejéig.

Nézzük csak a panaszokat:
- Rövid? Pont nekem való. Ritkán van időm játszani, de ha nekikezdek, akkor egy slukra végig is birom nyomni... ideális :)
- Tul szögletesek a helyszini elemek? Fura a mozgás és sok apróság nem áll össze? Ki fejlesztett közülletek már játékot? Nekem most volt szerencsém fél évig ilyet tanulni és ennyi tudással is vért izadtam, hogy összedobjak félév végére egy nagyon alap, de 3Ds off-road autós játékot. Szóval mindent meg lehet jobban csinálni, de szerintem nem használhatatlan a cucc. Meg el kell fogadni, hogy ez egy játék és nem a valóság... mert hát volt benne tényleg pár szemet szuró bénaság :(
- Nem tul változatos? Mindig csak elöre kell menni és löni? Már a tök*m kivan az agyon logikázó játékokkal. Amikor leülök kicsit kikapcsolódás címén játszani, akkor nem akarok sokat agyalni, csak menni és írtani a népet.
- 2009et írunk és ez ma már kevés teljesítmény? Miért csak akkor tudjak vele teljes pompályában játszani, ha max. fél éves gépem van? Így legalább a két éves gépemen is ugyanazt az élményt kaptam mind mindenki :)

Szóval nekem ez jutott most az eszembe :)
De hangsulyozom, csak akkor gondolom így a dolgokat, ha nem 15e Ft-ért vette meg valaki, mert ahoz tényleg szégyentelenül nem mai technikájú és elégséges hosszuságú, hanem pl. adnák 2-3e Ftért... vagy két T4-es mozijegy mellé csapnák a lemezt :)

[ Szerkesztve ]

(#30) gfefe válasza eL Geri (#29) üzenetére


gfefe
őstag

amúgy még egy érdekes dolog a játékban, hogy physx kompatibilis... és a grafika valójában akkor a legszebb ha ageia kari vagy nvidia kari van a gépben ami fizikázik...

érdemes nézegetni a youtubon pl... van pár igen érdekes összehasonlító videó. :K

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#31) Valty


Valty
aktív tag

Ember, Te kritikusnak születtél, jó cikk lett grat. :R :)

Esetleg ezekről a játékokról nincs kedved cikket írni: Stranglehold, Balcksite Area, Turok, Turning Point: Fall of Liberty? ;] :)

(#32) InDaFlesh válasza Valty (#31) üzenetére


InDaFlesh
csendes tag

Ez 1 kalap fos... az elso palya utan kikapcsoltam, netto jatekido 5p....kazillio toltoablak, szogletes szar grafika, repetitiv ezt ezzel a fegyverrel ezt hatba, ezt granattal.....i most deeply agree ....jo lett a cikk invejder....gief moar! :C

A Raides beszoltast a szivemre vettem :(((

-.-"

(#33) Invadrr_Zim válasza Valty (#31) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

ezekbol csak a Turokkal es Blacksite-tal jatszottam, es kovezzetek meg, de a Blacksite-ot elveztem.

most 2 nagyagyut vettem elo, a Prototype-ot es a Red Factiont, amikobol ha a hetvegen lesz idom, irok cikkeket.

mellesleg a grafikaval kapcsolatban, Xboxon jatszottam a jatekkal, ahol elvaras lenne egy grafikai szint, es ezt nem ertek el a fejlesztok.

(#34) danilla


danilla
őstag

Végig vittem az x-men-t, aztán nekiálltam egy másik játékot nézni, amivel kitölthetem unalmas óráimat. Videók alapján megtetszett a játék, gondoltam kipróbálok, és sajnálatos módon egyet kell értenem ezzel az írással. Jobban jártam volna, ha nem fecsérlek időt erre a játékra, annyira rossz lett, hogy fúj. Pedig nagyon jól meglehetett volna csinálni.

Blacksite Area az még úgy ahogy elmegy, de nagyon gyorsan megunható, de a Turok és a Turning Point: Fall of Liberty azok valami szörnyű szutykok lettek :)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#35) danilla válasza darkarthur (#21) üzenetére


danilla
őstag

A film nekem is nagyon tetszett, és szerintem még meg fogom nézni. :C

https://twitch.tv/ddplayzone

(#36) Jofi81 válasza danilla (#34) üzenetére


Jofi81
őstag

Szerintem meg a Turok egész jó, végig is játszottam. A Blacksite-hoz még nem volt szerencsém, de a Turning Point: Fall of Liberty tényleg nagyon gáz...

Ja és hogy a témához is hozzászóljak. Nem volt ez annyira rossz játék minden hibája ellenére sem. Pár óra könnyed szórakozás. Mondjuk 15000-et elkérni érte tényleg pofátlanság.

[ Szerkesztve ]

(#37) danilla válasza Jofi81 (#36) üzenetére


danilla
őstag

Pc-re csak 7190Ft :) de annyit sem ér meg szerintem. Olyan 4-5k reális lenne "szerintem".

https://twitch.tv/ddplayzone

(#38) mephi666 válasza danilla (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem meg ha tényleg ilyen sz@r, mint ahogy a kritikusok írják, akkor újségmellékletnek kellene adni (1000ft-os újsághoz) vagy mozijegy mellé grátiszba... esetleg a mekiben hepimél-menühöz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) Valty válasza danilla (#37) üzenetére


Valty
aktív tag

Hm... a 7200 Ft az még nagyon is jó, voltak ennél sokkal rosszabb játékok sokkal drágábban (pl. Conflict: Denied Ops-t a múltkor láttam majdnem 40 euró-ért, a Turok is olyan 50 körül volt...ez azért már vicc :D ), és azokat is biztos sokan vették, szerintem ennek is lesz valamilyen szinten keletje :)

(#40) cor


cor
őstag

véégre vmiben egyet értünk ;]

cikktéma GoW2, igaz PCn nincs de léciléci :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#41) Silenzio válasza csabedly (#17) üzenetére


Silenzio
addikt

Egy filmet láttunk, ember? Úgy lehet, hogy Marcust a SkyNet eleve beengedte - hogy miért, ne menjünk bele a spoilerveszély miatt. Marcus segített bejutni Connornak, kikapcsolva a védelmi rendszert, az, hogy ez pozitív cselekedet volt-e vagy tőrbe csalták, már más kérdés. Ha valami, akkor ez legalább ki volt dolgozva, nem tudom, hogy köthetsz már ilyesmibe bele...

Max annyiba lehetne belekötni, hogy valaki egy fórumon felvetette, miért csak két kivénhedt T-600 meg T-1 védi a nyomorék Skynet tábort, ha több ezer T-800-ast gyártanak és ez remek field testing lenne a számukra, hogy megvédjék a bázist. Megsúgok egy titkot: ha 150 T-800-as lapul a bejáratnál, és nincs Marcus, AKKOR IS BEENGEDIK szerencsétlen Connort, mert a cél az volt, hogy elkapják és lemásolják a külsejét... Bár a film végét megváltoztatták, ez akkor is levágós. Látom te is értetted a filmet...

A fentebbi hsz-re meg, hogy miért van benne Marcus, hogy teljen a játékidő: eleve Marcus a főszereplő, John Connor csak 1-2x tűnt volna fel a filmben. Csak a producerek és Bale kiverték a balhét, többet akartak, és így van jelen többet Connor, mint kéne. Az már más kérdés, hogy minek T-filmet csinálni Connor "nélkül"... Mindenki várja meg a rendezői változatot, valszeg sokat javít majd a filmen.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#42) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintme annyira nem lett elrontott játék. :N

(#43) havast válasza copass (#6) üzenetére


havast
aktív tag

nekem nem toltott tobbet,az aknakeresotol meg azert jobb:)kb 10 perces szeletekbe vittem vegig,ugy turheto volt.

(#44) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Én kétszer láttam a filmet, és nagyon is tetszett. Bár azért meglátszik, h. Connornak eredetileg csak 7 percet szántak a filmben... A játék azonban nem lett vmi jó.

(#45) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A grafikánál, és a buta mozgásnál sokkal jobban idegesít, hogy fél perc játék után jön 5 perc videó. És az, hogy ez állandóan ismétlődik.

(#46) roliii


roliii
tag

én erre elsőnek amikor megláttam jobbnak gondoltam , de így sikerült..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.