Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsc


lsc
nagyúr

Mondjuk indíthattak volna egyből ilyenekkel, elég sok elkapkodott kártyájuk van mostanában.

Az élet kegyetlen .

(#2) zazahoho válasza lsc (#1) üzenetére


zazahoho
őstag

Így igaz :K 560 -as szériával sok gond volt,460-as ebből a szempontból fényévekkel jobban sikerült.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3) lsc válasza zazahoho (#2) üzenetére


lsc
nagyúr

A 6850-nel sem brillíroztak, olcsóbb kategóriákban meg a ventivezérlés maradt el nem egyszer.

Az élet kegyetlen .

(#4) vinibali


vinibali
őstag

A 2.0-s és 3.0-s verzió között az egyetlen különbség a tápcsatlakozókban rejlik. Az előbbi modell két darab 6 tűs konnektort követel, míg az utóbbihoz már egy 6 és egy 8 tűs aljzat szükséges. A gyártó szerint az extra tápellátás következtében a 3.0-s verziót jobban lehet majd tuningolni
érdeklődnék valami hivatlos Gigabyte fórumozónál, hogy új szabványt csináltak Gigáék hogy a 8pines PCI-E csatiban a 6+MÁSODIK, mostmár nem test hanem 12V? :D

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#5) milan18


milan18
aktív tag

Nem kéne csodálkozni:D Ez a gagyibyte:D

(#6) zazahoho válasza vinibali (#4) üzenetére


zazahoho
őstag

ez csúnya volt ;] :DDD

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) vinibali válasza zazahoho (#6) üzenetére


vinibali
őstag

a pofátlanság még csúnyább :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Még időben be sikerült szereznem egy Gigabyte GV-N560SO-1GI kártyát.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, a hűtés meg tényleg halk.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) DRB


DRB
senior tag

Már csak az nem világos számomra, hogy ha banhammer által belinkelt, nem kicsit meghúzott, kártyára elég a két 6-os tápcsati akkor erre a 3.0-ásra minek a 6+8?

(#10) zazahoho válasza banhammer (#8) üzenetére


zazahoho
őstag

Szerencsés vagy,mert az 1000 mhz-es kártyák mentek vissza gariba,mert nemhogy tuningot nem tudott de az adott órajelet sem bírta :W Ezért találták ki a 950-es kártyát ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#11) kejfeljani


kejfeljani
csendes tag

Én sem értem a nagy felhajtást, nekem GV-N560SO-1GI-950 van(rev 1.0), és kifogástalan, halk és hűvös. Másrészt Gigabyte graf.kártyát nagyon ritkán hoznak be a szervízűnkbe, mostanában pedig egyáltalán nem jött.

(#12) tombar válasza kejfeljani (#11) üzenetére


tombar
senior tag

ezek a városi legendák terjednek, mint a pestis :)
bár tény, h nem hiába ketyegnek a rev 2esek 950mhz-n. csak hát minden rögtön szar :P
(#9) DRB "A gyártó szerint az extra tápellátás következtében a 3.0-s verziót jobban lehet majd tuningolni." a rev2es 950enesen is már 6+8 van.
kíváncsi vagyok h a többi 560ason milyen kondik vannak. ha ezek a NECkek jók akkor lehet h 1 rev2est bevállalok.

[ Szerkesztve ]

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#13) kpal


kpal
veterán

Csak nem jobbak lesznek már.

(#14) DRB válasza tombar (#12) üzenetére


DRB
senior tag

Elolvastam én is, meg értem is az elméletet. De ettől függetlenül is furcsa, hogy egy "agyon húzott" kártyára elég a két hatos, erre meg nem? :F Holott ez nincs is húzva, csak egy (esetleges)lehetőség a tuning. Na mindegy, mindig kitalálnak valamit amivel lehet hülyíteni a jó népet, szerencsére ez azért nem annyira becsapás, mint ahogy mostanában sokszor lenni szokott.

(#15) Csabahun


Csabahun
senior tag

Mi a fenének kell kiadni ugyan azt 100000x????????????? :F :((( :W

(#16) tombar válasza DRB (#14) üzenetére


tombar
senior tag

"...egy "agyon húzott" kártyára elég a két hatos, erre meg nem?" pont ez a lényege az új változatoknak. ezek olyan bugfixek :D
kb. 1 hónapja jelent meg a hír az so-k változásáról.
"...a vállalat úgy döntött, hogy újratervezi a terméket, a stabilabb működés érdekében. A friss verzió rövidebb nyomtatott áramkört kapott, valamint a tápáramkört megerősítették, továbbá a hűtő is megújult."
nem hülyítés ez, elvileg azonos árban lesz a régivel. vagyis az soc rev2.0ásoknál így volt. azért megnézném h lesz e ezekből oc. voltak legendák arról h sok kinyiffant, meg túlontúl sok ment vissza garanciába. lehet h nem szaroznak, úgy vannak vele h majd a user felpiszkálja. azért a rev3as potenciáljára lennék kíváncsi.

(#15) Csabahun: ez a javított verzió :) "jobb" hűtés (ez is relatív, tesztekben azt írják h effektíve csendes, fórumon meg néhányan bőgnek h atyám milyen elviselhetetlen a hangja. na én meg egy 5 ezret pörgő golyóscsapágyas procihűtőt hallgatok nagy örömmel. hát igen, nem tudják értékelni ami van :D), jobb tápellátás, megbízhatóbb, stabilabb működés. nem mellesleg alap órajelek.

[ Szerkesztve ]

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#17) Silentfrog válasza kejfeljani (#11) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nem lehet,hogy az az oka,hogy kicsit drágább mint a más gyárto kártyái,igy kevesebbet vesznek belőle,viszont hüvös és igy ritkában romlik el?

(#18) nuke7 válasza lsc (#1) üzenetére


nuke7
veterán

abba bele se gondolok, hogy egy ilyen gyártó akinél ennyi ember dolgozik - mert nem hinném, hogy azt mondják, hog "józsi, holnapra kellene az 560-as nyákja - basszus, ma este összedobom" hogy csinálhatnak "elkapkodott" kártyákat.. :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#19) kejfeljani válasza Silentfrog (#17) üzenetére


kejfeljani
csendes tag

Igazából ebben a szegmensben(vagy teljesítményben),-GTX 560 SOC,- nincs kártya.
Ezek a chip-ek durván tuningoltak és azon belül is válogatottak, már nem szükséges tovább húzni. Viszont teljesítményben egy osztállyal feljebb vannak,- GTX 570-et közelítik,- és durva hűtés van rajta, amit nagyon jól megoldottak. Könyörtelenül megdolgoztuk, de a hőmérséklete nem ment 73C fölé.
Szerintem ár/teljesítmény tekintetében különösen jó.
Tehát vagy alatta vannak kártyák egy polccal vagy felette. Árban is.

[ Szerkesztve ]

(#20) kerelo válasza nuke7 (#18) üzenetére


kerelo
senior tag

Igen ez számomra is érthetetlen,ekkora cégnél

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#21) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Gagyibájtéknál renoválás van keményen.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.