Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kinder


Kinder
senior tag

A többi gyártó is összeszedhetné magát, mert pár zászlóshajó még mindig csak 4,0,4-en fut...

(#2) defymoto


defymoto
senior tag

Nekem egyenlőre nem érkezett meg.

(#3) Roxbury


Roxbury
őstag

Többek között ezért vettem Nexus 7-et és nem bántam meg.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#4) marko99


marko99
csendes tag

Olvastam hogy a Galaxy Music Player alapból 4.04-el jön ki,és hogy kifog rá jönni a JB 4.1.2.(850MHZ CPU és 512MB RAM),Ez bunkóság a Samsungtól,mert erre a kis ***-ra kijön! De a Galaxy S/Wifi 5.0-ra meg nem,gyengeségre hivatkozva (512MB-Ram)

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#5) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Viva CyanogenMod! Pár napja már ily módon is elérhető az újdonság.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6) marko99 válasza Kapanyél (#5) üzenetére


marko99
csendes tag

Az én készülékemre (Galaxy S Wifi 5.0) még az ICS sem csinálták meg rendesen! (,kamera,No HW gyorsítás)

Hol találom a Cyanogent?

[ Szerkesztve ]

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#7) Maxentius válasza Kinder (#1) üzenetére


Maxentius
addikt

SXS-re november elején várják az xda-s madarak. :D

(#8) marko99: Sony Xperia S

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) marko99 válasza Maxentius (#7) üzenetére


marko99
csendes tag

Az SXS milyen Telefon?

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#9) crue


crue
őstag

Ezen kívül nem hivatalosan mindenki megkapta, aki CM10-et használ és a napokban frissített.

(#10) rankesz


rankesz
veterán

Vicces hogy a Nexus S és a galaxy S gyakorlatilag ugyanarra a hardverre épül, és a Samu indoka az volt hogy miért marad gingerbread-en az SGS, hogy nem bírja a nagyobbat a hardver. :(((

(#11) marko99 válasza rankesz (#10) üzenetére


marko99
csendes tag

Szemét egy banda.

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#12) Kinder válasza marko99 (#8) üzenetére


Kinder
senior tag

Sony Xperia S

(#13) marko99 válasza Kinder (#12) üzenetére


marko99
csendes tag

Köszi.

Hogy tudom meg hogy van Cyanogen mod a Galaxy S Wifi 5.0-ára?

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#14) fateless válasza rankesz (#10) üzenetére


fateless
veterán

Persze, mert a ............ (mindenki az ízlése szerinti szót helyettesíse be) Touchwiz annyit emészt fel. :(((

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) marko99 válasza fateless (#14) üzenetére


marko99
csendes tag

Ez csak kifogás,hogy ne csinálják meg.

Milyen Launchert ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#16) rankesz válasza marko99 (#15) üzenetére


rankesz
veterán

Nova Prime szerintem nagyon jó

(#17) fateless válasza marko99 (#15) üzenetére


fateless
veterán

Részben kifogás, hiszen megtehetnék, hogy stock androidként kiadják, részben viszont igaz, mert a touchwiz biza fel tudja zabálni a készüléket, ahogy a HTC Sense is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) marko99 válasza rankesz (#16) üzenetére


marko99
csendes tag

Az megy GingerBreadon?

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#19) marko99 válasza fateless (#17) üzenetére


marko99
csendes tag

Egy biztos többet nem fogok Samsung terméket venni!

Galaxy Music-on nem fog akadni az Android a Touchwiz miatt?

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#20) rankesz válasza marko99 (#18) üzenetére


rankesz
veterán

JA, azon nem

Akkor Go launcher, én azt használtam GB-n

(#21) marko99 válasza rankesz (#20) üzenetére


marko99
csendes tag

Azt probáltam,JB témával nagyon tetszett,de sok RAM-ot eszik.És gyorsabban merült le a cucc.

[ Szerkesztve ]

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#22) Tuz válasza marko99 (#4) üzenetére


Tuz
tag

Sajnos csak 384 mb ram van benne ,tudtommal.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#23) marko99 válasza Tuz (#22) üzenetére


marko99
csendes tag

Elvileg 512MB,csak a Drod levesz 220MB nem?

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#24) mate317


mate317
tag

végre hétvégén is lesznek hírek?

(#25) marko99 válasza mate317 (#24) üzenetére


marko99
csendes tag

Ezekszerint igen.

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#26) Tuz válasza marko99 (#23) üzenetére


Tuz
tag

Ja az lehet,mindenhol mást írnak .

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#27) korpicschess válasza marko99 (#23) üzenetére


korpicschess
veterán

Háát szerintem inkább a GPU az ami a memóriát benyeli. :) (egyik készülék sem annyit ír ki a rendszer által felhasználhatónak. Pl. S2 az 1 GB-ból még custom kernellel is 830-at lát csak)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28) marko99 válasza korpicschess (#27) üzenetére


marko99
csendes tag

Az a helyzet,hogy nem tudom én se :(

Van Droidra hasonló Program mint az Aida64?

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#29) assemble válasza rankesz (#10) üzenetére


assemble
addikt

Nyilvan nem volt erdekukben kiadni, inkabb vegyel S2-t, Note-t, S3-at ha olyat akarsz, gondolhattak ok. Ettol fuggetlenul is 2 fo verzio frissitest kiadtak ra hivatalosan, ami az atlagosnal boven jobb is. Az pedig hogy olyan jo ICS es JB ROM-ok vannak ra amilyenek (CM9-10 stb) pont annak koszonheto foleg, hogy a Nexus S-re hasonlit, anelkul lehet hogy meg mindig 2.3 lenne ra a legfrissebb custom ROM. :)

korpicschess: Igen, a GPU rendszerint benyel legalabb egy 128 megat belole, de mas dolgok is szoktak. Viszont van kivetel, pl Nexus 7-nek kvazi 1 giga (~976 MB) a tenylegesen elerheto RAM-ja is, asszem azert mert Tegra 3-nak dedikalt memoriaja van.

[ Szerkesztve ]

(#30) Pompi válasza marko99 (#28) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Van droidra is system info app egy kazal, csak rá kell keresni a Play Store-ban. pl: Android System Info

GB-re én az ADW EX launchert javaslom, nekem az vált be.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#31) BDave válasza mate317 (#24) üzenetére


BDave
őstag

Szerintem nem lesznek, de ez azért viszonylag fontos/nagyobb hír. Nekik is kell a pihenés! :)

(#32) BDave


BDave
őstag

Nekem még nem jelent meg a frissítés, pedig yakju-n vagyok, vagyis egyből meg kéne kapnia a telefonnak a frissítéseket. Gondolom még le kell fordítani magyarra a szövegeket, ez lehet talán a késés oka. :F

Érdekes, hogy ez a hír nem jelent még meg más nagyobb Androidos oldalon. :U Police, Me

[ Szerkesztve ]

(#33) edward2


edward2
addikt

Nekem a nexus 7re sem jött még meg a frissítés.

(#34) saelin


saelin
veterán

Tudod ki hiszi el a samunak, hogy egy-egy hw gyenge jb-hez... mini 2-őm is megkapja nehogy már azok ne bírják! Csak arról van szó, hogy ha kell friss rendszer vegyél újat. Ez a szemétség az egészben. Pont.

A google jól csinálja, kevés készüléket ad ki évente és a régieket sem felejti el!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#35) BDave válasza saelin (#34) üzenetére


BDave
őstag

+1!

(#36) lanszlo


lanszlo
csendes tag

Nekem még a Nexus 7-re sem jött meg az update, hatalmas gratula érte! :W Lassan az lesz, hogy manuálisan kell felraknom, pedig nem ezt várnám ettől a készüléktől. Jó persze, várok még türelmesen....

(#37) Roxbury válasza lanszlo (#36) üzenetére


Roxbury
őstag

Az érdekes, mert nekem már csütörtökön megjött a Nexus 7-re. De szerintem felesleges emiatt mókolni, mert szinte nem változott semmi.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#38) bigmasterg válasza lanszlo (#36) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ó, te szegény. :P

(#39) Picco válasza saelin (#34) üzenetére


Picco
addikt

a touchwiz miatt "keves a hardware"

(#36) lanszlo jon az, hameg turelmetlen vagy mint en akkor manualisan felrakod, nekem pont 10 perc volt(az is csak azert, mert belenyultam a rendszerbe es vissza kellett allitanom 1-2 dolgot)

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#40) BDave válasza Roxbury (#37) üzenetére


BDave
őstag

Pontosan... Még ha 2.3.xről lenne 4.xre való frissítés, akkor érdemes lenne, de így... Kényelemesebb az OTA.

(#41) Picco


Picco
addikt

akinek nem jott meg ;] nex7-re, kollega leirta hogy lehet megsiettetni 1 perc alatt.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42) lanszlo válasza Picco (#39) üzenetére


lanszlo
csendes tag

Áh, egyáltalán nem fontos... Amúgy most már megvárom, kíváncsi vagyok, hogy hány nap kell, hogy felajánlja az enyémre :)

(#43) eeXaa


eeXaa
addikt

...úgy látom jól döntöttem egy évvel ezelőtt amikor már egy elavultnak számító készülékre költöttem... :)

(#44) marko99 válasza Pompi (#30) üzenetére


marko99
csendes tag

Köszönöm a segitséget.

Jó kis progik.

Átlagos emberke vagyok átlagos napokkal.Szeretem az Informatikát,és a Sárkányokat.

(#45) fateless válasza Roxbury (#37) üzenetére


fateless
veterán

Én úgy tapasztalom, hogy változott, de inkább a kárára. A főképernyőt valahogy nem olyan villámgyorsan forgatja, mint ahogy egyébként minden mást csinál. Ráadásul önmagában nem kikapcsolható a főképernyő elforgatása (csak úgy, ha minden más forgatást is kikapcsolok). Engem ez nagyon zavar.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#46) jacis


jacis
nagyúr

Nem nagyon értem ilyenkor azokat az embereket akik elkezdenek hisztizni meg sikítani, hogy nekik még nem ajánlotta fel a készülék a frissítést. Azt sem tudja még pontosan senki, hogy mit fog hozni. Akkor meg minek remegni? Ha tényleg valami akkor változás lenne mint a 4.1-es 60fps akkor megértem hogy mindenki remeg, de most egy kis foltozásért......

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) lanszlo válasza jacis (#46) üzenetére


lanszlo
csendes tag

LINK
Igaz nem teljes, de megteszi... Valamint nekem a launcher landscape mode fontos lenne, azért is várom :) Igaz vannak rá progik, meg megoldható, de ha egyszer a rendszer alapból tudja, akkor annyival kevesebb cucc kell a gépre... A többi engem sem annyira izgat.

[ Szerkesztve ]

(#48) BDave válasza jacis (#46) üzenetére


BDave
őstag

Igazad van, de ha az ember abból indul ki, hogy elolvassa a cikket, kipróbálja a telefonján és nem jön össze, akkor furcsálja az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#49) BDave válasza Picco (#41) üzenetére


BDave
őstag

Nekem ez nem használt.

(#50) Pompi válasza jacis (#46) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Azt sem tudja még pontosan senki, hogy mit fog hozni."

Tessék:

- Home screen rotation support
- One-finger gestures to expand/collapse notifications
- Bug fixes and performance enhancements

forrás

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.