Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hát ha kötelezővé teszik a Fb logint, akkor nem mindenki nyer vele. Vagy a Fb-kal csak nyerni lehet? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) Bogyi007 válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezzel csak bukni fogunk, mivel a Fb-nak vannak már fizetős részletei is tudomásom szerint, és ha WU-ban is üzletet látnak, akkor lehetséges a későbbiekben hogy az is részben anyagias lesz majd.

De remélem nem lesz igazam.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3) sanyijedi válasza Bogyi007 (#2) üzenetére


sanyijedi
őstag

wu se ingyenes.. 1-2 év után az is fizetős. (jelképes 1$..)
de mennyivel jobb mint a viber, én csak ezt használom

szerk.: időintervallumban nem vagyok biztos, de a payment info alatt szerepel..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4) pingwin011 válasza sanyijedi (#3) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Az a baj, hogy van egy csomó ilyen alkalmazás, és mindenkit más platformon lehet megtalálni. Én is szeretem kikerülni az sms összegét, de én leggyakrabban vibert használok. Viszont van akit viberen, van akit wu-n, van akit fb chatnen, van akit skypoen, van akit msnen tudok íly módon elérni, ami elég fárasztó. Jó lenne, ja egyetlen egy ilyen alkalmazás lenne, és az minden platformra elérhető lenne, és mindenkinek muszáj lenne azt használnia :D Persze ez csak álom.

(#5) RaveForce


RaveForce
veterán

talán ha 2 ismerösömtöl hallottam erröl a progirol, meglep h a skype meg a viber előtt van, ennyivel jobb lenne?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) sanyijedi válasza RaveForce (#5) üzenetére


sanyijedi
őstag

sokkal jobb mint viber
android: 100.000.000 feletti letöltés.. viber felénél se jár..
amit mindenki mondd: nincs voice.. tény. arra ott a skype.

[pingwin011]: minden platformra van, így érthetetlen. én minden ismerősömet rávettem és csak ezt használom, meg facebook.
vibertől amitől rosszul vagyok a notification testre szabhatósága, azaz hogy nincs neki.. állandóan rezeg, csipog össze vissza.. meg lassabb is

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#7) Rage47 válasza pingwin011 (#4) üzenetére


Rage47
veterán

hát nálam ilyen a fb, ott mindenkit elérek :D már a kocka ismerőseim is regeltek, akik nem akartak.

(#8) tomatos


tomatos
aktív tag

Én Vibert használok és a haverok is, Androidon és iOSen is. Egyszer próbáltam de nekem a viberes regisztráció (ami nincs is) jobban tetszik mint hogy megint legyen egy plusz fiókom :)

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#9) Lenry


Lenry
félisten

A WhatsApp 114 ország legnépszerűbb alkalmazása, további 145-ben pedig az első öt között szerepel.
na már most... ennyi ország nincs

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) jubilleum


jubilleum
senior tag

Nem a whatsup, amelyik lesync-li minden személyes adatodat? Az eddig az én fejecskémben valami gonosz appként volt elraktározva,

(#11) pingwin011 válasza Rage47 (#7) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Én max akkor érek el ott valakit, ha fent van... Viberben pont az a jó, hogy tényleg úgy működik, mint a telefon, nem kell külön bejelentkezni, Amennyiban van valakinek nete, úgy mindenképpen megkapja az üzenetet. Szerencsére az mserőseim többsége állandó netkpcsolattal rendelkezik telefonon is.

(#12) b4zsi- válasza sanyijedi (#6) üzenetére


b4zsi-
őstag

igen az üzeneteket hamarabb megkapod , mint Viberen. Azonban viberen tudod hívni is a másik felet ami számomra elég fontos. Aki csak üzenetküldésre használja , hogy az SMS-t kiváltsa annak egyértelműen a Whatsapp a jobb

(#13) szojoe válasza Lenry (#9) üzenetére


szojoe
csendes tag

De... 260 ország van :) nem tudom melyik az az egy whatsapp ellenes xDD

(#14) Lenry válasza szojoe (#13) üzenetére


Lenry
félisten

a világon 206 ország van, és ennek egy részében áram sincs, nemhogy Android

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) moleculez


moleculez
veterán

vannak ilyen allinone progik, amik tobb rendszert kezelnek. Nalam pl ebuddy eleg lett.
Ebben jo lehetoseg van valaki irhatna egy ilyet profi szinten.
Amugy szerintem az internetes atvitelee a jovo, az okostelefonok ha kiszoritjak a nem okosokat, akkor akar a szolgaltatok fo profilja a net szolgaltatasa lenne, es hatterbe szorulna a hanghivas. Egyszer kifizeted a netet oszt jonapot. A szolgaltatok felkarolhatnak bizonyos platformot arra kulon net csomag, kedvezmenyek hozza szolgaltatasok, stb... Ki lehet ebbol jonni jol is...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) sanyijedi válasza pingwin011 (#11) üzenetére


sanyijedi
őstag

ez nem igaz.. ugyan úgy működik mint a viber csak jobb.. annyi hogy nincs voice.

bocs, azt hittem whatsapp- ra írtad. bocs.
(viszont annyira kezd elterjedni az fb mobilon is, hogy mindenki online szinte chat-en)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#17) walko válasza szojoe (#13) üzenetére


walko
tag

"A Földnek 7 kontinense és 260 legmagasabb szintű területi egysége van. A 260 területi egység közül: 193 független ország, 4 társult ország, 8 de facto ország, 1 nemzetközi terület (az Antarktisz), 3 vitatott államiságú terület, 51 pedig külbirtok (melyek közül 19 lakatlan)."

Forrás: Wikipédia

:))

(#18) ggeleven


ggeleven
őstag

Nagyon sokat használom én is, de nem szeretném, ha a facebook kezébe kerülne... :(((

Sokkal jobban használható amúgy, mint a Viber!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#19) szponzor válasza jubilleum (#10) üzenetére


szponzor
senior tag

Én is azt olvastam, hogy küldi a saját szerverére az egész kontaktlistádat.

(#20) gzbotii válasza Lenry (#9) üzenetére


gzbotii
veterán

En is eze kezdtem filozgatni egy kicsit :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21) HuMarc válasza Bogyi007 (#2) üzenetére


HuMarc
addikt

Milyen fizetős részletek? :F Igen van valami Facebook Game Credit, de egyáltalán nem kötelező venni.

(#22) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sosem értettem, hogy mi ez a hatalmas hype a whatsapp körül, amikor csomó olyan csevegő van, amivel PC-t használó ismerőssel is lehet csevegni egyből. Nekem a Gtalk vált be legjobban.

(#23) gzbotii válasza HuMarc (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

Es a kiemelt posztok? Az is fizetos :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24) HuMarc válasza gzbotii (#23) üzenetére


HuMarc
addikt

Mi? Ja, amiket nem én fizetek, hanem szponzorált izék? Hát az a 3 link nemigen zavar engem... Amúgy is leginkább kapcsolattartásra használom, nem arra, hogy 10 percenként megfejtsem az élet értelmét és hogy megtudjam az indián nevemet...

(#25) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Még jó,hogy az FB-t is csak naponta 5 percre használom. :P

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#26) baliii


baliii
senior tag

Ha jól tudom 1 évig ingyenes, majd 1 dollár évente, eléggé megéri!
Én is használom, nem rossz, de azért van hogy 5-10 perces késéssel érkeznek meg az üzenetek... Persze ez ritka, általában azért megfelelően üzemel. :)
AZ összeolvadásról meg annyit, hogy addig az ég világon senkit sem fog érdekelni, amíg legalább ugyanolyan minőségben működik...

(#27) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Édes istenem. Nehogy, nehogy.... :W

PS4

(#28) freemanone


freemanone
őstag

már csak ez kellett.... persze, meg egy nagy büdös! azt! nem fogom a telefonszámomat is FB nyomoroncéknak önként átadni... :W

(#29) szponzor válasza freemanone (#28) üzenetére


szponzor
senior tag

Átadod másoknak önként...

(#30) turbulencia8 válasza gzbotii (#23) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez népszerűbb, mint a Viber?

(#31) pepe091 válasza turbulencia8 (#30) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ekkora hülyéket.. Képesek lennének megvenni, mikor ingyenesen le lehet tölteni... ;] ;] ;] :DD

(#32) Lenry válasza HuMarc (#24) üzenetére


Lenry
félisten

nem. hanem amiket te akarsz kiemelni. azért fizetned kell

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) Sofian


Sofian
őstag

Ez az a Whatsapp aki pl kódba "égetett" kulcsot használ "titkosításra".. ? Megérdemli a két cég egymást.. :D

(#34) sanyijedi válasza turbulencia8 (#30) üzenetére


sanyijedi
őstag

persze. sokkal többen használják mint a vibert.. nem véletlenül

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#35) HuMarc válasza Lenry (#32) üzenetére


HuMarc
addikt

Erről még nem is hallottam :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.