Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #64638144


#64638144
törölt tag

62 ezer 🤣. Akkor még üljenek mellette egy kicsit.

(#2) sfefe


sfefe
őstag

Végülis van más márka ahol van szarabb és a nevét fizeted meg...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3) #95462144 válasza sfefe (#2) üzenetére


#95462144
törölt tag

Honnan tudod, hogy ez milyen? Illetve melyikre is gondolsz konkrétan?

(#4) Alajos85


Alajos85
csendes tag

Sziasztok!

1; Van esetleg ezzel valakinek tapasztalata?

Nekem jelenleg egy Xiaomi Buds 3 van, (nem Redmi) aminél egyenlőre nem találtam jobbat telefonbeszélgetésre! Bárkivel beszélek, ha közben mosogatok, vagy az utcán sétálok, vagy turmixolok egy shaket turmixgépben, ez kiszűri és a vonal másik végén lévő ember semmit sem vesz észre ezekből a zajokból! Fantasztikus a mikrofonja és a szoftver!!!
Ezt szeretném modernebre, még jobbra cserélni ha van!

Próbáltam Technics EAH AZ80-at (ezt kényelmes volt kivenni a tokból mindig és vezeték nélkül is töltött, de alacsonyabb volt a zene hangerő.) és Bose quietcomfort ultra (Ez hangosabban szólt, mintha egy buliban lennék, de nehéz volt kivenni a tokból és nincs vezeték néléküli töltés) fülhallgatókat és sajnos vállalhatatlan volt a telefonálás, ha bármilyen zaj volt. Nagyon kényelmesek, de a mikrofonjuk nem telefonbeszélgetésekre optimalizált. A külső zajokat megszűri nekem, de a vonalban lévőnek meg felerősíti. A másik fél megsüketült amikor zaj volt. Egy sima mosogatást sem tudott kiszűrni egyik prémium termék sem.

Nagyon elkeserítő volt és sokba kerültek pénzben is, meg időben is mire el tudtam őket adni. Zene minőségben és minden egyébben kíválóak!!! Bárcsak telefonálásra is jók lennének. Mind a kettő prémium zenehallgatásban.
De nekem ez a headszet elsősorban beszélgetésekre és másodsorban zenehallgatásra kell.

További felesleges vásárlásoktól szeretném magamat megkímélni!

2; Ezért is írok ide, hogy ez a Xiaomi Buds 4 Pro ez ugyanaz-e a prémium minőség a telefonbeszélgetésben is, csak jobb és fejlettebb, mint az elődök?

3; Illetve ha bárki tud igazán minőségi beszélgetésre optimalizált mikrofonnal felszerelt fülhallgatót ajánlani azt megköszönném. A redmi termékcsalád sajnos nem jó annyira telefonhívásokban, ahogy olvastam. Ezért kerestem ezt a magasabb minőségű Xiaomi termék lehetőséget.

Úgy láttam ez a legutolsó kiadású önálló Xiaomi termék.
4; Esetleg várható ebből is újabb, vagy csak redmi-ket gyártanak mostmár?

A kérdéseimre válaszokat, tapasztalatokat építő hozzászólásokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

A korrektség mindig kifizetődő! Köszönöm,hogy te is az vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.