Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Mostmar tuti , hogy osszejon a Samsungnak a kituzott S6/S6Edge eladasi szam....
Egyik nagy konkurencia csucs teloja sem er fel vele....
A G4ben meg biztam de nemhiszem, hogy feler majd hozza ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) snorbi82 válasza HawerKing (#1) üzenetére


snorbi82
senior tag

Miért is? Nekem egyenlőre jobban tetszik ming S6 ill. S6 EDGE. De természetesen megvárom a tesztet és majd akkor döntök.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#3) tzsolesz válasza HawerKing (#1) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Dupla áron legyen is jobb hardveresen az anyja mindenit. 360.000.--ért illik ám gurítani.

A G4 sztem nagyjából a felébe fog kerülni. Viszont nem hiszem hogy a felét fogja érni valójában is.
Nem minden a hardver.

Nekem pl. küllemre egy bőrhátlappal sokkal jobban bejön a G4, mint az S6. Az S6 edge más tészta, azt nálam semmi nem übereli kinézetre, és esztétikumra. Persze mindezt mondom képek alapján, lehet hogy ha élőben látnám őket, akkor változna a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#4) Sebestyen01 válasza tzsolesz (#3) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem csak 128gbos s6 es edge van... a 32gbos nem dragabb mint barmejk idei csucsgep.

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Akkor bizony hamarabb megtudjuk hogyan fog kinézni meg mit fog tudni, mint ahogyan bejelentik. :D

(#6) akooos


akooos
veterán

Na, máshol meg pont azt olvastam, hogy május 31-én lesz csak elérhető elsőként. Viszont az, hogy ingyen kijelzőcserét adnak 1 évig....az elég vicces, tekintve, hogy a G2 és G3 fő hibája a kijelző sárgulás volt.. Személy szerint a második kijelzőt gyűröm a G2-be és ismét besárgult.

Várom már a G4-et! Még a snapi808-cal is erősebb lesz, mint a G3 volt a 801-gyel, ha a kamera tényleg nagyot durran és az ár sem rossz, akkor jobb vétel lesz, mint az S6.

(#7) HawerKing válasza akooos (#6) üzenetére


HawerKing
őstag

Ugyan ugyan..... Jobb vetel ? :))

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8) Dhampir válasza akooos (#6) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak Dél-Koreában ingyenes a kijelzőcsere.

(#9) akooos válasza HawerKing (#7) üzenetére


akooos
veterán

Igen. Mondjuk 170.000 forintért hasonló hardver mindenképpen jobb vétel :) De ne menjünk bele inkább ilyenbe.

(#8) Dhampir:
Eddig két helyen olvastam, ott rosszul írták le ezek szerint... :D Köszi!
szerk.: Mondjuk a G Flex 2-nél nálunk is él ilyen akció, úgyhogy lehet ezt is átveszik :))

[ Szerkesztve ]

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A gyors kezdés nem hátrány, ha az elemzők szerint erő a konkurencia, személy szerint én a Z4-et nem nevezném erősnek az M9 se egetrengető, ám az S6 igen. Meglátjuk.. :)

Finn the human

(#11) papi77 válasza HawerKing (#7) üzenetére


papi77
addikt

Hát...akkuban biztosan oda fog verni az s6- nak,de szerintem kijelzőben is jobb lesz.
Nekem az sd is hiányzik picit.
Egyedül a mérete ami számomra optimálisabb,soha nem vennék 5,5- ös kijelzővel telefont!

Az első: NOKIA 1611

(#12) tzsolesz válasza HawerKing (#7) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Bocs, te a Samsungnál dolgozol, vagy részvényes vagy? :F

(#13) w333 válasza akooos (#6) üzenetére


w333
félisten

Attól félek hogy a nagyobb melegedés miatt gyorsabban fog sárgulni ... :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#14) Halkow. válasza akooos (#6) üzenetére


Halkow.
senior tag

Meg főként a hőtágulás, és az azzal járó picike repedések :)), kíváncsi leszek vajon most sikerül neki hiba nélkül véghez vinni a g4-et

[ Szerkesztve ]

(#15) Luck Dragon

Ha olyan jó árazással indít mint a Gflex 2 , akkor az egy fél siker, a többi a részleteken múlik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) akooos válasza Halkow. (#14) üzenetére


akooos
veterán

Nem hiszem, hogy megengedik maguknak azt amit a G2,G3 esetében. Itt az S6 a fő ellenfél, nem vitás. Hardverben nem fogja megütni, mert az Exynos most az über-alles, de szégyenkezni sem fog szerintem. Tehát más téren muszáj felülmúlni. A multimédia lesz szerintem az aduász ebben az esetben (na meg az árazás) szerintem.

Ha pedig nem figyelnek oda és megint sárgulós, repedős telefont csinálnak, akkor ez van :)) Megveszem az edigitalban vagy MM-ben gyári garanciával és ha baja lesz akkor szerviz.

(#17) Quqesz válasza HawerKing (#1) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát volt kézben az S6,edge....ha veszek a kínain egy játéktelót hasonló érzést kelt súlyra és vékonyságra....nekem nem jött be,de ettől még lehet jó teló! Ja és volt benne lag is..

W333
Pont a melegedés miatt lesz 808 és nem 810..nem biztos, hogy rossz döntés és sárgásodni fog..meglátjuk...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#18) dilajoska1 válasza tzsolesz (#3) üzenetére


dilajoska1
őstag

Remélem csak viccnek szántad :) mert a Telenornál kártyás csomagban 226.990ft a 64gb-os verzió.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#19) D4ni


D4ni
őstag

Nekem csak akkor lesz jelentős befektetési lehetőség, mikor jelentős árkülönbség lesz e között és az s6 között, nyilván a G4 javára. Reméljük ismét gurítanak :)

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#20) Quqesz válasza Quqesz (#17) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amúgy nem értem,hogy mi a baj,ha nem 810-es snapi lesz benne.....senki sem hülyézte le a htc-t,amikor kiadta az M7-et 600-as snapival,pedig a konkurencia snapi 800-al nyomta....jó telefon volt az így is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21) Matada2.3 válasza Quqesz (#20) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ott a pont, bár a htc mindig is tudott optimalizálni.

Finn the human

(#22) Kasya válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igazandibol nem a Flex 2 indult jo aron, hanem a konkurencia indult tul dragan :D

(#4) Sebestyen01 : valoszinunek tartom, hogy igy is olcsobb lesz mint a 32-es S6, vagy a HTC M9.

(#23) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem is kell szuttyogni, had menjen mielőbb.

(#24) Sebestyen01 válasza Kasya (#22) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat ha karcsubb hardverrel jon ez indokolt is... Lg jo kezdoarakat szokott beloni, csak ne legyen diavetites a soft rajta amit majd hotfixekkel kell kijavitgatni!

(#25) tzsolesz válasza Sebestyen01 (#24) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na igen. Bár van itt a fórumon olyan aki már az S6 edge-et is nyomkodta, és azt mondta volt lag szépen azon is.
Az az érzésem hogy itt a lollipop mint rendszer sem tökéletes. Nincs telefon amin folyamatos lenne.
Persze nem azt mondom, hogy az LG UI tökéletes, de ennyire nem lehetnek balfaszok a mérnökök sem.
Valószínű van olyan probléma is amit a gyártók nem tudnak megoldani, mert felsőbb szintű.

(#26) WinstonWolf válasza tzsolesz (#25) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Na igen...

S5-re is megjött az 5.0... be is lassult tőle érezhetően.

Amúgy meg nekem egy bajom van ezzel a G4-el Az üzemidő... Egyszerűen a TFT többet eszik mint az amoled. A G3-is alig ment el 20%-on reggel 8-tól éjjel 1 ig. Az S5 meg 40 %-on marad...

A G4-et szerintem egy nap alatt lemeríteném...

De ne legyen igazam.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#27) kocka88


kocka88
tag

ugy érzem még mindig nincs itt az ideje le cserélnem a g2-t.... ez az 5,2 col pont ideális, ha továbbra is marad az 5,5 col szerintem márkát váltok !

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#28) Sebestyen01 válasza tzsolesz (#25) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem laggos ami van kis docoges az mindenen van... nem a romma nyomkodott demokbol kell kiindulni! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.