Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brumesz


brumesz
aktív tag

omg, nagyon beteg :D

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#2) mad1


mad1
veterán

Az glide fx nekem bejott.

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Valaki megmondaná, hogy az utolsó két képen mi a g***i van???

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

1. tiszta szégyen ahogy a Sony majmolni PRÓBÁLJA a Nintendot (én elhiszem hogy nem megy nekik de ezzel csak kinevettetik magukat)

2. az a Death Crimson Controller nagyon ottvan:D elképzelem ahogy gyerek.."nah mami, játszom egy picit" és felül arra a szarra:DDD

Jah és kimaradt...volt a NES-nek is egy hasonló..egy játék kezelte ha jól tudom és az is piszok rosszul:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

ez a death crimson controller valami iszonyatos. valaki ezt beállítja a szobájába?

(#6) Nunder válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Kérlek az utolsó képen a Death Crimson Controller pózol az előnyösebb felével :D

De hogy mit ábrázol azt ne kérdezd mert nem játszottam vele, és nem is akarok.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) copin


copin
őstag

Az első helyezett kb. olyan nehéz lehet, mint az a meido. :DDD A Finger Controllert ismerem. Ha ez a cucc nem lenne, nem tudom hogy lehetne játszani otthon a DDR-t.

@Sirandrish Apropó NES. [link] Nálam a POWER GLOVE is benne van a top tízben.

[ Szerkesztve ]

(#8) Mr.Csizmás válasza Nunder (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van előnyösebb fele?

mert én eléggé hátrányos helyzetűnek látom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Nunder válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Látom érzed az iróniát :DDD

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) Mr.Csizmás válasza Nunder (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Invadrr_Zim válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

azt vedd figyelembe, hogy ezek nem hivatalos marka-kontrollerek, hanem teljesen fuggetlen cegek custom kialakitasai

[ Szerkesztve ]

(#12) Prof01 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Prof01
veterán

Ez tök jó! Lehet vele KITT-et vezetni a Knight Rider-ben? :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) Hebry


Hebry
senior tag

Az elejének még volt valami értelme, de az utolsónak :W
Erőszakoljuk meg a soklábú műanyag izét... :DDD
A régi görög lyukas wc-nek volt ilyen hely kialakítva a lábnak, csak ott messzebb voltak egymástól, de annak legalább volt valami értelme, ennek nincs.

(#14) A@ron


A@ron
tag

Ezzek naggyon betegek... Az utolsó az valami kinagyított mutáns szhúnyog akar lenni? :DDDDDD

(#15) Hebry válasza Prof01 (#12) üzenetére


Hebry
senior tag

Csak a gyorsabb ugratásért a Turbo Boost gomba kormány végére került :DDD :DD :DD

(#16) Prof01 válasza Hebry (#15) üzenetére


Prof01
veterán

Jaja. :DDD :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#17) Nunder válasza Hebry (#15) üzenetére


Nunder
őstag

Meg az SPM fokozat ;]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#18) Sirandrish válasza copin (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..az is brutál controller volt:D

Prof01: valami gagyi repcsis játékot lehetett vele irányitani :K

Invadrr_Zim: még isteni szerencse :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Mr.Csizmás válasza Hebry (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

A régi görög lyukas wc-nek volt ilyen hely kialakítva a lábnak, csak ott messzebb voltak egymástól, de annak legalább volt valami értelme, ennek nincs.

A Balkánon, és Horvátországban manapság is van sok helyen ilyen rács fölött terpesztős WC ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) nrgia


nrgia
őstag

Hát ezek pompás cuccok... :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#21) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A kettes számú úgy néz ki,mint egy hajszárító:D
Lehet, ha építenek bele ilyen funkciót is,akkor jobban fogyott volna és hasznosabbnak lett volna titulálva:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22) MC Pite


MC Pite
veterán

Kieg :)
http://my.mmoabc.com/article/Nik88/3227/Top%2010%20Strangest%20Game%20Controllers.html?login=no

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23) twollah


twollah
nagyúr

Hat ezek kegyetlenek.
Es en voltam anno kiakadva a PS1 pisztolyara.
A jatek neve nem ugrik be.
Valami vektorgrafikas ellenfeleket kellett leloni benne.

(#24) Nunder válasza MC Pite (#22) üzenetére


Nunder
őstag

A láncfűrész ide is befért volna :DDD

Engedelmeddel az általad linkelt oldal. ;)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#25) Depression


Depression
veterán

Az utolsót hogy kell használni? Nem úgy, hogy a gyerek ráfekszik, mintha azon repülne?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#26) BudTerence válasza Sirandrish (#4) üzenetére


BudTerence
tag

Az 1. pontodhoz: az egy teljesen független cég által készített kontroller, semmi köze a Sony-hoz. Nyugi.

(#27) Badman 4ever válasza Zirowe (#21) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pont ez volt nekem is az első reakcióm:
WTF, mi a franc ez? Valami Barbi-Game hajszárító-kontrollere? :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28) Sirandrish válasza BudTerence (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudom...nyugi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó ez a lista, csak a kommenteket nem értem.
Tényleg nem esett le mire jó az utolsó "kontroller"? ;] (japánról van szó)
Hint:normál esetben két személyes szórakozás ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) fpeter07


fpeter07
veterán

azthittem a 2 pistolynál nem lehet semmi se rosszabb, de az 1. szörnycsi mindent überel és van akinek egy ilyen a szobájába van? :U

(#31) Hunter2


Hunter2
addikt

Ez egy hajszárító vazze!! :W

(#32) Nunder válasza Hunter2 (#31) üzenetére


Nunder
őstag

Csak az a baj hogy a hajszárító csöve nem tér ki a fogókar síkjából ez meg 90°-ban fordul el. Amúgy kétség kívül hasonlít rá, de azért ki lehet ebből nézni egy rádiós-távirányítót...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#33) JanR


JanR
addikt

Felesleges? Akkor min röhögtem volna magam könynesre? :O ;]

(#34) Hunter2 válasza Nunder (#32) üzenetére


Hunter2
addikt

ne vesszünk el a részletekben.

(#35) Nunder válasza Hunter2 (#34) üzenetére


Nunder
őstag

Igazad van, ez egy nyamvadt hajszárító :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#36) puttputt válasza twollah (#23) üzenetére


puttputt
őstag

Olyansmivel én is játszottam, egy falusi rokongyereknél, úgy 15 éve, hogy irigyeltem tőle :DDD "Kavbojokat" kellett lenyírni benne :K Ez a "szárnyasló" vagy mi... borzadály... leginkább hányingert lehet kapni tőle, ahogy kinéz..., mint egy kibelezett valami, vagy mit tudom én :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#37) Zolás válasza Nunder (#6) üzenetére


Zolás
addikt

Kikérem magamnak és a PH társadalomnak ezt a slendrián munkát!! Tessék szépen megvenni és kipróbálni a véleménnyílvánítás előtt!! Továbbá ezt megtenni az összes többivel is. Csak ugy bemondjuk hogy nem jó. Na de kérem.
Ha megvetted akkor egy képet róla ahogy rajta fekszel-ülsz-alszol vagy akármi és indulhatsz a PH lúzere nick megszerzéséért :DDD ;] :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#38) #06658560


#06658560
törölt tag

Kötözködés ON:
Ez teszt? maximum bemutató, annak is felttébb vékonyka.

Kötözködés Duplaon: Azt elképzelni sem sikerült, hogy egyesek nagy ovnatszimulátor, esetleg metrószimulátor rajongók? Ami japánban pláne népszerű? Így az első két megemlített kontroller ténylegesen használható is, csak nem eurpai piacokon megjelent gamékkal?

Kötözködés triplaon: hogyhogy nem került bele egyetlen kormány sem? Azokat sem lehet semmi másra használni, mint autósgamékra, egy stratégián már ismán elvéreznek...
A fegyver-markolat kombó, amelyiknél fogni is az igazi pisztolynak mefelelően kellett, csak éppen egér volt az miért nem került bele?

Összeskötözködés OFF

(#39) domi007


domi007
őstag

Azért a vonatos kontrollert nem kellett volna ennyire lehúzni, ezzel az erővel a repülőgép-szimulátorosok joy-stickje, meg összebarkácsolt pilótafülkéje is szar, meg beteg....
:U

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#40) Nunder válasza #06658560 (#38) üzenetére


Nunder
őstag

Védekezés On: Ez nem teszt hanem egy Cikk, és Zsoccc döntötte el hogy a kiemeltek közé kerül, ugyanis nem teszt de nem is hír.

Védekezés DuplaOn: Semmi baj nincs a vonat és egyéb szimulátorok rajongóival, ez csak egy külföldi oldalon megjelent lista, amit lefordítottam, és közzétettem egy két személyes megjegyzéssel. Jómagam is szimulátorozok, pl Landwirtschafts Simulatort is megjártam, mégsem gyártattam magamnak kombájnfülke-kontrollert.

Védekezés TriplaOn: kormányt minden autós játékhoz lehet használni, míg ezek nagy többségét egyetlen játékhoz tervezték és nem is lettek sikeresek. Fegyvereket én utoljára Nintendón láttam, és nagy poén volt, valszeg ezért nincs benn egy sem.

Védekezés kill_all...

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#41) puttputt válasza Nunder (#40) üzenetére


puttputt
őstag

"Kombájn kontroller" :C Megnéznék egy olyan szitut, amikor "Józsi bácsi" traktorát egyszer majd a jövőben, azért kapják szét a srácok, hogy kontrollert gyártsanak maguknak! :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#42) #06658560 válasza Nunder (#40) üzenetére


#06658560
törölt tag

"A teszt még nem ért véget, kérlek, lapozz!" Akkor ez mi?

"kormányt minden autós játékhoz lehet használni, míg ezek nagy többségét egyetlen játékhoz tervezték és nem is lettek sikeresek. Fegyvereket én utoljára Nintendón láttam, és nagy poén volt, valszeg ezért nincs benn egy sem"

Egyrészt a kormány attól még pont annyira speciális hardver, mitn a vonatkontroller, csak népszerűbb. A vonatszimulátorok kis száma miatt nem lehet sokkal több kontrollert használni, sokkal több programban. A pisztolyosokkal meg lemaradtál, ismán mehetett volna bele több is.

puttputt : BME-n van V43 szimulátor.

[ Szerkesztve ]

(#43) Zsoccc válasza #06658560 (#42) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Mivel ez egy automata szöveg a cikkek alján és első körben úgy gondoltuk, hogy abból lesz több így ez lett megadva. De ebbe belekötni...

(#44) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Tudom, hogy csak fordítás, de akkor is nagyon el van tévedve a cikk eredeti írója, amikor a vonatszimulátorokról, illetve azok irányítóiról azt hiszi, hogy megbukott. Merthogy nem bukott meg sőt mi több egyre jobban virágzik. Kis hazánkban is hatalmas rajongótábora van a vonatszimulátoroknak A nevezett irányítók meg nagy vágyai ezen rajongóknak. Mindössze annyi, hogy kis példányszámban készülnek, emiatt jó drágák. Ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy akkor már bukott dolog is valami!

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#45) Nunder válasza #06658560 (#42) üzenetére


Nunder
őstag

Igazad van, bocsánatot kérek a vonatimádóktól, hogy közölni mertem egy olyan listát amelyben egy ilyen játékokra tervezett irányító egység található. Szánom bánom bűnömet, most már biztos, hogy a pokol hetedik bugyrának a mélyén fogja tágítani a Sátán az ánuszomat az örökkévalóságig.

Tovább léphetnénk végre?!

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#46) copin válasza Nunder (#45) üzenetére


copin
őstag

Nem kell semmit se kérned, nem a te listád.

(#47) nagyacsaba


nagyacsaba
csendes tag

Durvaaaaa..... :DD :) :) :) :) :) :)) :))

(#48) puttputt válasza #06658560 (#42) üzenetére


puttputt
őstag

Na, ezt nem tudtam. Mondjuk, a BVE-szimulátor /komoly magyar fejlesztések folynak/, MS Train Simulator és társai egész szépen fejlődnek... villamosoztam Fehérvár 4 fiktív vonalán a BVE-vel, persze, nem contollerrel :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49) aram01


aram01
nagyúr

a cikk jó :C
a cuccok szarok :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#50) fatal`


fatal`
titán

lol mennyi szar egy rakáson :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.