Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolruf


wolruf
őstag

Nos, nagyon bután néz ki :) Emlékeztet a régi Gameboyok nagyítójára... :) Az is bután nézett ki :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Ez egy sima nagyító... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Ecserin veszek 1000 penzert egy bazi nagy nagyitot es eladom jo penzert 3D-s megjelenito eszkozkent.

(#4) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Nekem is csak egy sima lencsének tűnik ami inkább a széleken szórja a fényt, ezáltal lesz neki egy olyan Depth of Field jellege, de hát ez megoldható szoftveresen is!!! :W
A DOF is csak hamis térérzetet ad ez a bigyó meg pláne.

(#5) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Áhh ilyen ötletet piacra dobni...bárcsak az én ötleteim kerülnének ki :U

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ilyen cucc járt a Metal Gear Ac!d 2-höz is, szóval nem új ötlet.

(#7) twollah válasza tomi_mod (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

A hiszekeny emberek igy is zabalni fogjak.

(#8) mephi666 válasza twollah (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

ennél jobban csak az eldzsí 200hz-es tv-reklámja tetszik :) adtak a kép jobb oldalán több színt meg magasabb kontrasztot és reklámozzák a 200hz-es frissítést :C ezen röhögök mindig jókat... anépek meg a régi videoton tévén nézik, hogy hűdejó képe lenne az eldzsínek :DD (oké, hogy demonstrálni kell a 200hz-et valahogy, de ez normálisan sehogy nem megoldható... de azért ilyen baromsággal sem kellene etetni a népet..)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Nunder válasza mephi666 (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Na azon én is nagyot néztem. Mondom minek vegyek ilyet, ha az én TV-men is szép :)

Ez meg nem rossz dolog, csak szerintem felesleges. Csinálják meg úgy a PSP-t, hogy alapból képes legyen erre, ne kelljen hozzá mindenféle adapter.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) copin válasza mephi666 (#8) üzenetére


copin
őstag

A nép pedig megeszi. Mondjuk el kéne hívni a tv boltba az embereket, hogy lássák élőben, vagy száraz adatokat a képükbe nyomni. Ez olyan tv shop-os "előtte/utána" szintű, csak sokkal drágább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.