Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  R.i.p. marc- vivien foe... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mike5150


mike5150
csendes tag

tegnap volt ''szerncsém'' élőben látni ahogy ez a 28 éves srác összeesik a pályán és meghal... 1 óráig nem tértem magamhoz a sokkból...:(
Látta még valaki?

'' Welcome to my world, I hope you see there's no way out... ''

(#2) marcee válasza mike5150 (#1) üzenetére


marcee
addikt

Nem tudom miről van szó, de érdekel, kifejtenéd? link?

\m/

(#3) mike5150


mike5150
csendes tag

Tragédia az elődöntőben


Megrázó tragédia vetett árnyékot a Konföderációs Kupa elődöntőire, ugyanis a kora este lejátszott Kamerun–Kolumbia mérkőzés 72. percében összeesett, majd a gyors orvosi segítség ellenére életét vesztette Marc-Vivien Foé, az afrikai válogatott és a Manchester City játékosa.

mellesleg Eurosport, élő adás...

'' Welcome to my world, I hope you see there's no way out... ''

(#4) Szeni


Szeni
aktív tag

Ez sajnos elég nagy tragédia, egyszerűen megállt a szíve. Pontosabbat még nem tudni. Ez olyan, mint az egyik ismerősöm, aki este lefeküdt aludni és soha többet nem kelt föl. :(

(#5) mike5150 válasza Szeni (#4) üzenetére


mike5150
csendes tag

ma már agyvérzésre tippelnek... A srác a kezdőkörben sétált(!), összeesett, szemei fennakadtak, majd mikor levitték a hordágyon, a 2 csávó még le is ejtette... Nagyon ijesztő volt, sajnálom Foet.

Tényleg jó focista volt, az egyik legismertebb kameruni. Ez az este kísértetiesen emlékezetet szegény Dárdai Balázs esetére.

'' Welcome to my world, I hope you see there's no way out... ''

(#6) tothjozsef


tothjozsef
aktív tag

Tragédia, de mért olyan érdekes ez? Mert focista volt? Naponta szerintem százan halnak meg így, azokról mégsincs egy sor se sehol. Az éhenhalt gyerekekről meg ne is beszéljünk.

(#7) mike5150 válasza tothjozsef (#6) üzenetére


mike5150
csendes tag

talán nem feltétlenül van igazad, de mindegy.... A legmegrázóbb az volt, hogy mindez x millió ember szeme láttára élő adásban történt.

'' Welcome to my world, I hope you see there's no way out... ''

(#8) tothjozsef válasza mike5150 (#7) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

Igazam nem biztos, hogy van, de véleményem annál inkább. Tényleg sokkoló lehetett amúgy - csak nem szeretem a focistákat.

(#9) marcee válasza tothjozsef (#8) üzenetére


marcee
addikt

''csak nem szeretem a focistákat.''

Dehát ez nem magyar volt! ;]

\m/

(#10) Szeni válasza tothjozsef (#6) üzenetére


Szeni
aktív tag

Én is egyet értek az előttem szólóval! Elég sokkoló tud lenni, amikor egy halálesetet élőben közvetít a TV!

(#11) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Animatrix ?

(#12) mike5150


mike5150
csendes tag

na, Kamerun bejelentette, hogy a történtek ellenére kiállnak vasárnap a döntőre a franciák ellen. Hát, mindenesetre érdekes lesz így a focira koncentrálni.

'' Welcome to my world, I hope you see there's no way out... ''

(#13) maddog


maddog
tag

foe a fifa 98-ban meg benne volt a man unitedemben!
poor nigga' -sot valojaban is meg akarta akkor venni a man u(a lenstol azt hiszem) csak leserult hosszabb idore es igy nem kellet nekik

(#14) mura81


mura81
senior tag

Lehet hogy valami anyagot szedett. A fene tudja ezeknek a mai dopping cuccoknak milyen hatásuk van. De az is lehet hogy csak simán agyvérzést kapott. Ritka hogy fiataloknél megtörténik, de azért még lehetséges. Mindenesetre sajnálom.
Ha a csapattársai igazi profi sportolók akkor minden további nélkül kiállhatnak vasárnap a döntőben a franciák ellen, és pl. neki felajánlhatják a játékot

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#15) mike5150


mike5150
csendes tag

Edzés közben rosszul lett, és a kórházban elhunyt Max, a brazil Botafogo fiatal labdarúgója. A nagy múltú klub 21 éves hátvédjének halálát az első orvosi vélemények szerint szívroham okozta. Hasonló körülmények között vesztette életét a múlt heti Konföderációs Kupa-elődöntőben Marc-Vivien Foe: a kameruni középpályás a Kolumbia ellen 1-0-ra megnyert mérkőzés 71. percében esett össze, valószínűleg krónikus értágulat következtében.

no comment...:(

'' Welcome to my world, I hope you see there's no way out... ''

(#16) tozso


tozso
tag

Eltemették szegény Foét. Isten nyugosztalaj.
Szép temetése volt, amin Joseph Blatter és a teljes kameruni válogatott részt vett és lerotta kenyeletét.

Viszlát Foé.

:(

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  R.i.p. marc- vivien foe... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.