Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasza08


Kasza08
őstag

Kedves PHórumozók!
Ez a topik azért jött létre, hogy megosszuk egymással, kivel, milyen pozitív esemény történt az nap/ a héten/ a hónapban. Ezt a szokást a munkahelyemről szeretném áthozni ide, ott nagyon kellemes és vidám kis beszélgetéseket szokott eredményezni, és bizonyára itt sem lesz ez másképp. :)
Az emberek (magyarok) nagy problémája, hogy nem veszik észre azokat a jó dolgokat, amik velük történnek, csak a rosszra gondolnak, és annak negatív következményein siránkoznak. Ebből elég! Zárjunk ki mindent, ami megpróbálja elvenni a jókedvünket! Megkérnék mindenkit, hogy tényleg hagyjon topikon kívül minden olyat, ami csalódás, nem sikerült, elhagyott, összetört stb., még off-ban se írja le ide!

Akkor én el is kezdeném: a héten találkoztam egy nagyon fiatal, vicces és jókedélyű házaspárral, akinek a pénzügyeiben tudtam segíteni. Beszélgetni is nagy élmény volt velük, feldobta az egész napomat. :) Ezenkívül meg lett a médiatörténet vizsgám is, közepes eredménnyel.

Kíváncsian várom, veletek mi történt! :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Kasza08


Kasza08
őstag

Tegnap este 8 órától nagyon jó idő volt, imádok olyankor a városban sétálni. :) A munkaidő lejárta után elmentünk a kollégákkal focizni, jólesett egy kis mozgás, és jó volt a munkahelyen kívül is találkozni a munkatársakkal :)

(#3) ittakary


ittakary
nagyúr

Ötletes kezdeményezés :)

Bár a mai napon nem túl sok pozitív történt velem, de pár órával ezelőtt egy teljes szivárvány volt az ablakunk előtt. Gyönyörű volt ^^

Más pozitív: gatyarohasztó meleg volt ma... Tud ez a nyár, ha akar ;)

(#4) Huma


Huma
addikt

Tegnap láttam egy nagyon szép lányt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) grabber válasza Huma (#4) üzenetére


grabber
addikt

Önző,legalább ikrek lettek volna :D

(#6) NoLF


NoLF
addikt

3 hét szabin vagyok, hazajöttem bristolból kecskemétre, azután elmentem nyaralni két hétre. péntek este visszaértem és szüleim házában semmit sem csinálok. nemsoká összeszedem magam miután kialudtam rendesen végre a nagy utazást és a hétvégi bulit, elmegyek egy egész napos uszoda-túrára az új kecskeméti uszodába, szétizzadom magam a szaunában, megnézem a csajokat. este elmegyek egy utolsót sörözni a haverokkal és kedden vissza ismét a taposómalomba angliában :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Vasárnap hónapok óta először egész nap jó idő volt. Lehetett szabadban létezni, még napozni is. Eső sem esett.

Nagyanyám testvére jobban lett az otthonban.

Múlt héten találkoztam egy lánnyal egy esküvőn, aki ugyan már asszony volt, de kicsit visszaadta a reményt, hogy létezik még értelmes, nyitott, kedves és pozitív hozzáállású nő, aki ráadásul szép is.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8) NoLF válasza BlacKSouL (#7) üzenetére


NoLF
addikt

a remény hal meg utoljára :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9) tbs válasza BlacKSouL (#7) üzenetére


tbs
addikt

Szétrohadtam a hőségben. Ez neked a jóidő..? Bárcsak esett volna..! ;]

(#10) BlacKSouL válasza tbs (#9) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem volt hőség. Meleg volt. Sütött a nap. Nem esett. Ez nekem jóidő.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#11) tope


tope
addikt

Béremelés visszamenőleg ...
OFF: Igaz nem sok, meg nem a sokra

(#12) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

A virágzó, eső által éppen el nem mosott hársfák illata olyan, mintha valaki a makkot nyalogatná.
Mondjuk a vaddisznó a tölgyerdőben.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13) NoLF válasza BlacKSouL (#12) üzenetére


NoLF
addikt

pontosan így van, tegnap én is átélhettem, méghozzá szüleim nyaralójának kertjében, kellemes másnapossággal egy függőágyban henyélve. utánozhatatlan érzés!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14) GabN73


GabN73
addikt

Ma is sok hasznos dolgot tanultam :)

(#15) NoLF válasza GabN73 (#14) üzenetére


NoLF
addikt

helyes! :) én ügyesen üzleteltem ma, s mindenki boldog :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Két napos romániai üzleti út nagyon kellemes volt. Hasznos is, de sokkal inkább kellemes. Négycsillagos szálloda, vacsora, szauna, meg úgy egyáltalán...jó idő. Timisoreana még mindig ízlik.
Hársfák még mindig illatoznak.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17) NoLF válasza BlacKSouL (#16) üzenetére


NoLF
addikt

Elvileg van belole barna valozat is, kostoltad? En meg egyik fajtat sem sajna. En is elneznek szivesen arrafele egyszer...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18) BlacKSouL válasza NoLF (#17) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Éppen pont rányúltam a Billában két doboz barnára, sajna üveges nem volt belőle. Finom volt, bár őszintén szólva 3 fél házi, 2 üveg világos, egy jó vacsora meg még egy fél házi után nem esküszöm meg rá, hogy azt az ízt éreztem, amit kellett volna. :)
De tavaly még nem volt barna, legalábbis a boltokban nem láttam. Ez is olyan lehetett, mint a Sarajevsko. Abból is még csak világossal találkoztam, de kollégám Szarajevóban a főzdétől nem messze egy étteremben kapott barnát.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19) NoLF válasza BlacKSouL (#18) üzenetére


NoLF
addikt

A barnat most dobtak piacra par honapja :K a hazi cucc pedig kielesiti az izlelobimbokat :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Bementem tecsóban lévő pénzváltóhoz, hogy ugyan van-e román lej. Mondja a nő hogy van. Mondom szuper, ezért a 20 euróért kérnék akkor. Aszondja azt nem lehet. Mondom akkor nincs lej? De. Akkor nem fogadnak el eurót? De. Akkor? Eurót lejre csak Szlovákiában lehet váltani, itt nem... Vatta fakk...

Úgyhogy Nagyszentmiklós alias Sannicolau Mare belvárosában váltottam, olcsóbban, mint a tecsóban lett volna...

Erről BluMerle egy régi írása jut eszembe, bizonyos euróért meg nem vásárolható fagyiról...M.országon..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#21) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Végre nyár van, süt a nap, meleg van, lehet strandolni, napozni, hosszúak a nappalok, ömlik a szemünkbe a foton, gerjednek a csapok és a pálcikák, termelődik az endorfin, a melatonin, a dévitamin, termelődik kifelé az izzadsággal a sok méreganyag, végre nyár van.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22) GabN73 válasza BlacKSouL (#21) üzenetére


GabN73
addikt

És végre a hölgyek is lengébb cuccokban járnak :P

(#23) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Helikopterrel a szülőváros felett..Priceless :))

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24) NoLF válasza BlacKSouL (#23) üzenetére


NoLF
addikt

Szep!

Csuda jol esett egy aprosag. Egy kollegam odajott tegnap este hozzam es azt mondta: jaj Lori, olyan jo hogy visszajottel a szabadsagrol! Veled mindig elmeny dolgozni, tele vagy energiaval, mindig vidam vagy es bohockodsz, megnevettetsz mindenkit. 3 het nelkuled es maris elkezdtem besavanyodni! Orulok hogy ujra itt vagy.
Egy nalam idosebb es igencsak megviselt es nehez sorsu fiatalember szajabol olyanok voltak ezek a szavak, de olyanok... :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ahogy a hűvös szellő az erdő felől hozza az ezerféle, legszebb zöldjét mutató növény ezerféle illatát, és a ritkás fenyves édeskés gyantaillata hozzákeveredik...a mámorító mediterrán tájakat idézi..
A nyár minden pillanata csodálatos :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26) GabN73


GabN73
addikt

Na, akkor 140 tétel, mára, hajrá! ;]

(#27) NoLF válasza GabN73 (#26) üzenetére


NoLF
addikt

Jo mulatast! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#28) GabN73 válasza NoLF (#27) üzenetére


GabN73
addikt

(#29) NoLF válasza GabN73 (#28) üzenetére


NoLF
addikt

Drakulalok! Egy rendes sort is megerdemeltel volna ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30) GabN73 válasza NoLF (#29) üzenetére


GabN73
addikt

Ez volt itthon, általában barna Leffét iszok :)

(#31) Kasza08


Kasza08
őstag

Hétfőn elvitt a cég a mogyoródi Aquarénába. :) Annyi marhát istenem, mint a kollégáimat :DDD

(#32) GabN73


GabN73
addikt

Bankett túlélve. Ez pozitív számomra. :D

(#33) NoLF


NoLF
addikt

ma nem dolgozom :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34) qdak válasza NoLF (#33) üzenetére


qdak
addikt

En igen, de kaptam 1 htc t igy sokkal jobb netezni :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#35) #81556480


#81556480
törölt tag

Vettem egy csomag poppcornt, és itthon jöttem rá hogy nincs mikróm :((

(#36) greenity


greenity
aktív tag

Kezdek nem parázni a vizsgámtól, az idő szép :) tűrhetően meleg volt ma, a tó vize pedig tökéletes hőfokú :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#37) NoLF válasza #81556480 (#35) üzenetére


NoLF
addikt

Ebben mi a pozitiv? A felismeres, hogy a szurkeallomanyod allapota hagy nemi kivannivalot maga utan? :)

Mellesleg tokeletesen kipattogtathato gazon is ha kiszeded a zacsibol es egy edenyben lefedve megkuldod ;)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38) Kasza08 válasza greenity (#36) üzenetére


Kasza08
őstag

Mi is voltunk a minap a közeli sóderos tavon, ott is nagyon jó a víz. :) Sőt, néha azért merültünk le az aljára, mert ott volt kellemes hideg.

[ Szerkesztve ]

(#39) greenity válasza Kasza08 (#38) üzenetére


greenity
aktív tag

Hát, ma nem hiszem, hogy megyünk, tekintve a szakadó esőt, de legalább nem sülünk halálra :) Államvizsgázni is kellemesebb lesz ilyen időben :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#40) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Félév utolsó vizsgája letudva.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#41) greenity válasza BlacKSouL (#40) üzenetére


greenity
aktív tag

Gratula :)
Nekem már csak másfél nap izgalom :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#42) greenity


greenity
aktív tag

"Rémisztő" ez a barátaim legjobb kifejezése a védésemre :) Pedig nem is az, csak elszoktak tőlem az elmúlt 1 hónapban :) Nah majd holnaptól :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#43) Bjørgersson válasza Kasza08 (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez tetszik. :) Pont a topic nyitásának napján töltöttem be a 19-et és fejeztem be sikeresen az utolsó technikusi vizsgámat, szombaton pedig megkaptam a bizonyítványomat 74%-os összesített eredménnyel. :) Ezen kívül sajnos semmi (említésre méltó) pozitív dolog nem történt velem mostanában, úgyhogy be is fogom. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44) Kasza08 válasza Bjørgersson (#43) üzenetére


Kasza08
őstag

Ez talán egy hónapra való pozitívnak is elég ;]

Ma nagyon jó kedvében volt a vezetőm, ilyenkor nekem is jobb kedvem van :)

(#45) greenity


greenity
aktív tag

Végeztem az egyetemmel :) holnap doktori felvételi, utána pedig pihiiiiii :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#46) NoLF


NoLF
addikt

Ma ismet nem dolgozom, felemelo erzes :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Tegnap csúnyán lerohadtam az úton, de egy 150 kilós "sárga angyal" nagy gondtól és költségtől mentett meg. A baj megtörtént, anyagfáradás, ilyen van, de nagyon nagy szerencsém volt, hogy ott és akkor történt az eset, és hogy ilyen komoly segítséget kaptam egy megálló idegentől.

Köszönöm ez úton is neki.

(#48) Phvhun válasza DeFranco (#47) üzenetére


Phvhun
őstag

Rájöttem hogy beletartozok az aláírásodban említett 21%-ba.

Ja de ez így nem is annyira pozitív :D

(#49) beast27


beast27
senior tag

Most találtam ezt a topicot szerintem elég jó kezdeményezés, a egy semleges napom volt szóval nem nagyon tudok mit írni de majd igyekszem :DDD
szerk
Mégis van egy pozitív, megtaláltam ezt a topicot és jó látni a sok pozitív élményét az embereknek és végre nem csak a siránkozást látom

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#50) GabN73


GabN73
addikt

Örülök, hogy végre rendes barátaim vannak. Várom a hétvégét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.