Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsolt,72


Zsolt,72
aktív tag

Korrekt lépés.

(#2) bollokcs80 válasza Zsolt,72 (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mert megérdemlik megtehetik. :D

B.Cs.

(#3) Zsolt,72 válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

:K :D

(#4) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Örülök neki, sokat használtam... vagyis. Remek! Karácsonya akartam magam meglepni egy vitorlással amivel föld körüli útra indulok. Legalább nem kell a műhódos segélykérőre külön előfizetnem :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#5) bollokcs80 válasza Fritz Teufel (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Inkább yachtot vegyél, azon van már beépített műholdas teló is. :D

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#6) sagit válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


sagit
addikt

I15 pm modellekhez meddig adja? Ott is 2 év?

En tök örülök neki, reméljük nem kell használjam soha de párszor túrázás közben volt már az elmúlt 9 évben amikor nem volt térerő a hegyekben Ausztriában, az azért frusztrált.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7) bollokcs80 válasza sagit (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Passz... :F

B.Cs.

(#8) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Szóval, csak azokra a készülékekre vonatkozik, melyeket az adott országban regisztráltak… akkor én ha elmegyek pl. Ausztriába, nem tudom majd használni, ha szükségem lenne rá? Ennek meg mi értelme?
Vagy csak a plusz 2 évre vonatkozik, amennyiben jól érteném.

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#9) clon válasza Sza_Sa (#8) üzenetére


clon
aktív tag

https://support.apple.com/hu-hu/HT213426
"...Ha Ön külföldről érkezik egy olyan országba vagy régióba, ahol elérhető a műholdas Vészhelyzet – SOS funkció, akkor Ön is használhatja a funkciót, kivéve, ha bizonyos országokban vagy régiókban vásárolta az iPhone-t(4.)

(4.) A műholdas kapcsolat nem érhető el a kontinentális Kínában, Fehéroroszországban, Hongkongban, Kazahsztánban, Kirgizisztánban, Makaón, Oroszországban és Örményországban vásárolt iPhone-modelleken..."

Magyarországon vásárolt iphone még csak széljegyzetben sincsen megemlítve :D Nem vagyunk benne a "kizáró" listába DE abban sem amivel működik HA olyan területre megyünk ahol a műholdas lehetőség adott.

(#10) TESCO-Zsömle válasza clon (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Éles helyzetben úgyis kiderül. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) MikeWazowski válasza TESCO-Zsömle (#10) üzenetére


MikeWazowski
addikt

;] :DDD nap kommentje :)) :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12) clon válasza TESCO-Zsömle (#10) üzenetére


clon
aktív tag

Igaz csak HA nem működik akkor "reszeltek" :D

(#13) TESCO-Zsömle válasza clon (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Figyelj, ha olyan helyen vagytok, reszelhettek akkor is, ha működik... :P :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) oszi666 válasza clon (#9) üzenetére


oszi666
őstag

Kontinentalis Kina :) miert nem hivjak a valodi neven?
Nyugat-Tajvan

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#15) Gubu0101 válasza Sza_Sa (#8) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nemeteknel ha nincs tererom,nekem is atvalt automatikusan muloldra.Itthon vasarolt/regisztralt keszulek.Mondjuk en se szeretnem elesben kiprobalni :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16) Papp Szilárd


Papp Szilárd
újonc

Ennek mi a technológiai háttere? Ha a telefon közvetlen műholdas kapcsolatot épít fel, az miért függ az országtól?

(#17) kakuk.tamas válasza Papp Szilárd (#16) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Talán mert nem ugyanaz a műhold van pl felettünk, mint Kanada felett. És gondolom nem olcsó a szerződés a műhold használathoz. Így a nagyobb országokban vezetik be először, ahol jobban el tudsz tévedni, és több a vakfolt mint máshol.

De majd kijavítanak.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) Zsolt,72 válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Az ország mérete szerintem nem meghatározó, lásd a lista néhány tagját:

„Ausztrália, Ausztria, Belgium, Kanada, Franciaország, Németország, Írország, Olaszország, Luxemburg, Hollandia, Új-Zéland, Portugália, Spanyolország, Svájc, az Egyesült Királyság és az Egyesült Államok.”

A félkövérrel szedettek nem éppen nagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Gubu0101 válasza Papp Szilárd (#16) üzenetére


Gubu0101
veterán

Foldrajzi adottsag(szerintem),nepsuruseg.Sok helyen hegyekben pl nincs mobil lefedettseg,ott igen hasznos mikor kimesz az utolso torony lefedetsegebol es megszunik minden.Nekem is ha nemeteknel olyan helyen jarunk(hegyes-volgyes) es nincs lefedetseg automatikusan atvallt muholdra.Ha megnezed a felsorolt orszagokat,eleg sok helyen belefogsz futni abba,hogy nem lesz terero a domborzati viszonyok miatt.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.