Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108510) ferensz válasza Rico45 (#108507) üzenetére


ferensz
senior tag

Például itt. Alapból virtuális kártyád van, de lehet igényelni fizikai kártyát is, a Revolut accountomhoz hozzá van rendelve kettő is, mind a kettő dombornyomott paypassos MasterCard.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#170658) kentucky válasza hellboy4591 (#170657) üzenetére


kentucky
őstag

Én úgy csinálom, hogy Revolutra töltök magyar kártyáról, és a revolut kártyám használom storeban. PS Plus náluk valami 6600 volt asszem így 14 hónapra :DDD Lehet paypalt is elfogad, majd pénteken kipróbálom, csak akkor lehet ugye RDR-t meg enni.

[ Szerkesztve ]

(#170783) C490 válasza kentucky (#170658) üzenetére


C490
csendes tag

"Én úgy csinálom, hogy Revolutra töltök magyar kártyáról, és a revolut kártyám használom storeban. PS Plus náluk valami 6600 volt asszem így 14 hónapra :DDD Lehet paypalt is elfogad, majd pénteken kipróbálom, csak akkor lehet ugye RDR-t meg enni."

Szia kentucky ! Nekem nem fogadja el a magyar kártyát az indonéz store. Vagy a Revuloton is indonéz a címed ?
(azt nem tudom , hogy mert tőlem pl személyit is kértek)

Üdv
J

[ Szerkesztve ]

(#170784) kentucky válasza C490 (#170783) üzenetére


kentucky
őstag

Szia! Hogy értve nem fogadja el a magyar kártyát? A revolut vagy a store? Én megadtam egy kitalált indonéz címet, megadtam a Revolut kártyaszámomat és ennyi volt. Hol kértek személyit?

(#170787) C490 válasza kentucky (#170784) üzenetére


C490
csendes tag

Revolut regisztrációnál kértek személyit.
A revolut elfogadja a kártyát mert arra címre csináltam mint a revolut. A psn indonéz store nem fogadja el a revolut kártyát. Amikor a kártyát regisztrálod a psn ott kéri a kártyahoz tartozó címet.Oda mit írtál ?

[ Szerkesztve ]

(#170943) FollowTheORI válasza chrisx1 (#170813) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Revolutban benne van a Deluxe edition tartalma is, az alap+SP-ben nincs benne.

Ez a tartalom később amikor a Revolut megjelent ki lett szervezve a "Heroes of the Great War Bundle"-be.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#178995) Revolit válasza dkaro (#178993) üzenetére


Revolit
senior tag

Hogy tudtál hitel kártyát hozzá adni us accounthoz? Még a revolut kártyát sem fogadja el :( paypalt se. Elvileg csak us kártya jó, neked volt?

(#203123) RobexX10 válasza sixaxis (#203117) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Tegnap vásároltam USA PP fiókkal ami mögött digitális Revolut kártya van beállítva.

(#206229) l.skywalker válasza fausto (#206227) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én az ilyenekre Revolut-ot vagy Curve-ot használok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208391) Wesder válasza #10186752 (#208387) üzenetére


Wesder
félisten

Angol PP + Revolut.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210250) Wesder válasza Kendek (#210248) üzenetére


Wesder
félisten

Revolut kàrtyàt elfogadja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217285) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#217271) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vagy csinál egy Revolut kártyát, ami ingyenes...

The Truth is out there...

(#217915) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Srácok azt tudom, hogy usa regisztrációval nem lehet magyar kártyával fizetni közvetlenül, eddig amazonos feltöltőket használtam. Viszont Revolut-os bankkártyát próbálta már valaki? Azzal se lehet?

(#217916) Wesder válasza GeneraL_XTX (#217915) üzenetére


Wesder
félisten

US PayPal + Revolut működik, én azt hasznàlom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224057) sxxorp válasza ldave (#224041) üzenetére


sxxorp
őstag

Revolut? Arra gondoltam, az biztos OK, ráadásul az árfolyam is rendben.
Deck: köszönöm, a PSNow mire jó, és ott miért számít a UK? A jelenlegi terv az, hogy a 3 említett lemezes játék + 1 éves EAAccess (így féláron lenne) sok mindenre elég.
Ez mennyire elérhető? Még egy kicsit jobb ár: [link]
saelin: és a digitálist hogy adod el?

[ Szerkesztve ]

(#235016) tboy93 válasza sp8787 (#235005) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem véletlenül van nekem Revolut virtuális kártya csatolva mindenhova, egy gombnyomással tiltom a kártyát telefonról és amúgy sincs rajta soha nagy összeg.

(#249179) Gáboromm


Gáboromm
tag

Sziasztok!

Elnézést, hogy ilyet kérdezek, de az xbox topikban írták, hogy:
"Xbox store checker oldalon megnézed a játékot, amit szeretnél. Ott kiírja, hogy melyik régióban a legolcsóbb. Az xbox telefonos appban a settings/language résznél kiválasztod ezt a régiót. Program bezár, újraindít.
Ha jól csináltad, akkor az adott ország valutájában látod az árakat. Ilyenkor első vásárlásnál meg kell adnod egy címet (pl hotel) és egy fizetési módot. (paypal, Revolut, gift card)
Ha megvetted, ami kell, akkor az xbox appban visszaállíthatod a régiót."

Ilyet lehet a psnfiókban avagy alkalmazásban csinálni?

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#267855) tboy93 válasza sutyesz96 (#267770) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kártya letilt, úgy első körben. Remélem nem a main kártyád volt megadva. Netes vásárlásokra célszerű prepaid kártyát használni (pl. Revolut).

(#268367) WhiteWalker válasza tboy93 (#268365) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hát ez remek :W
De minek kell kártya csatolása , ha van már kódom? :U Arról nem beszélve , hogy a Paypal egy köztes kapocs csupán a Sony és a kártyám közt...
Ráadás nemzetközileg elfogadott "fizető eszköz" .

Akkora töketlen a Sony :(((.

Viszont most kerestem a topicba a paypal szóra , írta wesder , hogy Ő Revolut kártyával fizet. Megnézem én is este .

[ Szerkesztve ]

(#270294) Frod válasza FunPro (#270293) üzenetére


Frod
addikt

Vagy, ahogy fentebb is írtam virtuális kártya.
Kb 100 ft a havidíja (OTP) és csak annyit mozgatsz át a sima számláról amennyi kell.
És felismerik az oldalak úgy, mintha normál Mastercard lenne.

Revolut se lenne rossz, de én már ott feladtam, amikor meghívtak tagnak, de valami 4 rongy lenne az első kártya kiváltása. (Telefonon nincs NFC, szóval a virtuális nem játszik)

Do you see the white shadow?

(#270296) #04441088 válasza FunPro (#270295) üzenetére


#04441088
törölt tag

Revolut. ;]

(#270380) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Az mitől lehet, hogy PS4-ről UK store-ból nem tudok játékot vásárolni revolut virtual kártyával, de pc-ről ugyan ezzel a kártyával (amit UK-nek érzékel) gond nélkül megy?

(#270391) #04441088 válasza emerzee (#270389) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lehet törölni kártya adatokat...vagy ott van PayPal, Revolut. Sok helyen van egyszer használatos virtuális kártya is.

[ Szerkesztve ]

(#273086) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Miért lehet, h PS4-ről (UK fiók) nem tudok revolut kártyával semmit se vásárolni store-ból? Bekéri a kártya számot, nevet, cvc-t, stb és nem sikerül a vásárlás. PC-n böngészőből csont nélkül megy, ami PS4-ről nem. :W

(#273093) minilego válasza Kendek (#273092) üzenetére


minilego
senior tag

Romaniaban elek és csak revolut kartyam van... Romaniaban vannak korlatozasok? Vagy hogy érdemes ezt beallitani?

(#273431) FunPro válasza Sanyi.mTs (#273428) üzenetére


FunPro
senior tag

Egyébként ha valaki vásárol mellé mást is, most visa kártyával ingyenes a posta.

Nekem benyelte a revolut visa-t. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#280168) vargalex válasza Beretvás (#280167) üzenetére


vargalex
félisten

Különböző árazás van a különböző régiókban, ráadásul régióhoz kapcsolódhat a játék is (pl. milyen feliratokat, hangokat tartalmaz). Így szerintem ezért ellenőrzi. Bár én Revolut kártyával fizetek magyar fiókra.

Alex

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.