Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pioneer dvd-119 fordulatszám lassítása! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Fauszt


Fauszt
senior tag

Szevasztok!

Ha tud valaki valamilyen programot, amivel tudnám csökkenteni a dvd meghajtóm fordulatszámát CD (vagy akár DVD) olvasása közben, akkor az írja meg, hogy melyik ez! Baromira idegesítő filmet nézni úgy, hogy közben az olvasóm hangját hallom. (A CD Bremse vagy a Nero DriveSpeed szart sem ér).

(#2) turho válasza Fauszt (#1) üzenetére


turho
őstag

Nero drivespeed tökéletes, csak be kell állítani a paramétereket, és azt hiszem minden lemeznél szabályozni kell újra. Ja és lassabbat nem tudsz beállítani, mint a drive alapsebessége, az biztos. /általában 8x/

(#3) peterqe válasza Fauszt (#1) üzenetére


peterqe
aktív tag

A Pioneer-nak van erre saját progija:

pioneer DVD utils

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#4) elttiL


elttiL
senior tag

Létezik egy CD Bremse nevű prg is erre a célra...

(#5) erdoke válasza peterqe (#3) üzenetére


erdoke
titán

[L]http://www.pioneer-eur.com/eur/download.jsp?dir=/files/support/utility&filename=SPDWIN.exe[/L]

A legjobb aláírás a héten

(#6) fokukac válasza Fauszt (#1) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hello, a nero drivespeed tökéletesn működik, csak van egy kis trükkje :
miután beáállítottad a gyengébb sebességet, meg kell nyomni a ''beállíások'' gombot, és ott, az új ablakban az ''érzékelés'' gombot.

Ezek után leokézod, és tényleg lassan, halkan megy.

Először én is szidtam, kb. 2 hét volt, mire rájöttem, hgoy működik.

Ja, még valami. EZ csak akkor jó így, ha a fenti beállításokat úgy csinálod, hogy nincs CD a meghajtóban. Csak miután beállíottad, utána tedd be a lemezt. Így amíg megy a drivespeed, lassú lesz a meghajtó, akkor is, ha új cd-t teszel be.

hajrá!


Ui. nekem 6-os néróm van, a leítak arra vonatkoznak

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7) Fauszt válasza peterqe (#3) üzenetére


Fauszt
senior tag

A Pioneer DVD utils tudtommal csak a DVD-116, DVD-106S és a DVD-A06S meghajtókkal működik. Legalább is azt írják a honlapján, hogy ezekhez készült.

(#8) Fauszt válasza erdoke (#5) üzenetére


Fauszt
senior tag

Már próbáltam ezt a http://www.pioneer-eur.com/eur/download.jsp?dir=/files/support/utility&filename=SPDWIN.exe utilt, de ez csak audio cd-knél hatásosos, ha jól tudom.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pioneer dvd-119 fordulatszám lassítása! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.