Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! KecskeMeet volt 2007. június 9 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Whaskes


Whaskes
senior tag

Ezennel szeretném megynyitni ezen topicot azzal a nemtitkolt szándékommal hogy összejöjjünk néhány sör erejére! A tali időpontja még nem tiszta, de egyelőre úgynéz ki hogy Május vége fele lesz. Az 1. hsz folyamatosan frissülni fog!

Hely: Whaskes kocsmája. (Az öregebbek tudni fogják.)
Térkép a helyszínhez: [link]
Időpont: Május vége fele. (még tárgyalás alatt van.)
Menü: Rezi flekken husigyáros által prezentál termék.

időpont: 2007. június 9., szombat.

Közös költség (kaja + pia): 2000ft
a buli előtti héten kellene majd utalni ide: 11773322-00680585 Csillag Péter.

Akik jönnek:
Whaskes (talán :P) fizetve
ngabor2 fizetve
Feedoo fizetve
Montesz fizetve
Samy fizetve
Winner_hun
Esmein
aXXon fizetve
Ramius fizetve
Rez_Grof
Kata
Jodanovich
PazsitZ fizetve
ALI_G fizetve
NINJA_V
Thrawn fizetve
szandisas

akik talán jönnek:

pisti666
zsiga667

[utoljára szerkesztette: ngabor2, 2007. 06. 06.]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2) SAMYka válasza Whaskes (#1) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Már csak azért is jelentkeznék hogy nehogy má nyugodtan tudjál sörözni nélkülem :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3) .:Kristian:. válasza Whaskes (#1) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Na ezen már én is szeretnék ott lenni :)

(#4) Montesz


Montesz
csendes tag

Ha lesz Jager megyek :DDD

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#5) ngabor2 válasza Montesz (#4) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nálam még van, elviszem... ha addig el nem romlik.

(#6) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem tudom mennyi lesz a vonatjegy:F Talán

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) Whaskes


Whaskes
senior tag

gyertek csak gyűjjetek!!

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8) VladimirR


VladimirR
nagyúr

mar haza is ertel?

(#9) ngabor2 válasza VladimirR (#8) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, most indultak. alig bírt elszakadni a géptől. kocka...

(#10) zsiga667


zsiga667
addikt

Ha minden jól megy addigra meglesz a motoros jogsim, de a bukó, kabát meg a védőkesztyű biztosan, szóval megyek. :DDD

(#11) szandisas válasza Whaskes (#7) üzenetére


szandisas
senior tag

nagyon kedvezően hangzik az ingyen sör, meglátjuk még... nem tudok ennyire előre tervezni :(

aláírás

(#12) VladimirR válasza zsiga667 (#10) üzenetére


VladimirR
nagyúr

motorral josz, vagy azt a szervezoknek kell inteznie a motoros show-hoz?

(#13) zsiga667 válasza VladimirR (#12) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem valószínű hogy addig össze bírok szedni egy motorra való pénzt, meg egy hetes jogsival nem is szívesen mennék 100km-t egyszerre. :)

(#14) pisti666


pisti666
tag

lehet en is mennek ha valaki elvisz kocsival :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#15) Whaskes


Whaskes
senior tag

most értünk haza kb 1 órája.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#16) Feedoo


Feedoo
csendes tag

Végre itthon:)

Whaskes enyhén hiányos az aláírásod ;)

(#17) szandisas válasza Whaskes (#15) üzenetére


szandisas
senior tag

a Fulladj meg Samy-t ki mondta?

aláírás

(#18) Feedoo válasza szandisas (#17) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Whaskes volt :DD

(#19) Ramius


Ramius
őstag

Én mint helyi, tuti ottleszek :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#20) jani71


jani71
csendes tag

Május vége még messze van, de remélem hogy el tudok menni. ;)
Ha lesz pontos időpont, akkor tudok biztosabbat mondani, mindenesetre ha megyek, akkor fuvarozást vállalok Debrecenből... :)

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#21) Whaskes


Whaskes
senior tag

mit szólnátok május 26. hoz?

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#22) Ramius válasza Whaskes (#21) üzenetére


Ramius
őstag

Nekem majdnem minden dátum megfelel, ha mégsem az általában előtte egy héttel derül csak ki. De igyekszem ottlenni.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#23) Winner_hun válasza Whaskes (#21) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az 11 nappal van a szülinapom után, nekem ok:D
Inkább a bizotsan jövők listájára írjatok fel, akkor biztosan úgy tervezem hogy el tudjak menni:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) Esmein


Esmein
nagyúr

Signed
/bump

jaizé.
Jövök :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#25) ngabor2 válasza Esmein (#24) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jééé, egy lajos :D előkerültél?

(#26) Whaskes válasza ngabor2 (#25) üzenetére


Whaskes
senior tag

hívtuk debrecenbe, azt mondta hogy oda nem jön, de a legközelebbi kecskemeetre eljön. ;] pedig ha ő ott van, akkor nem vesszük el samyval, monteszal az esmeindíjat! habár... most szandisas birtokolja. ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#27) Esmein válasza ngabor2 (#25) üzenetére


Esmein
nagyúr

Elő szokok, ha sör van:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) szandisas válasza Whaskes (#26) üzenetére


szandisas
senior tag

az esmeindíj az micsoda??? :U

aláírás

(#29) Whaskes válasza szandisas (#28) üzenetére


Whaskes
senior tag

nos ez az én agyszüleményem. miután meghallottam mit csinált az első táborban lajos, idézek: ''basszus, ezt Én hánytam ide??'' megalapítottam az esmein díjat. aminek elnyerése érdekében csupán inni kell, elsőnek rókázni a partyn. természetesen ha esetleg második ként rókázol akkor sincs veszve minden. a mennyiséget is nézük ;]

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#30) szandisas válasza Whaskes (#29) üzenetére


szandisas
senior tag

akkor már értem miért van nálam a díj :D

aláírás

(#31) ngabor2 válasza Esmein (#27) üzenetére


ngabor2
nagyúr

itt volt rendesen. ingyen sör is volt. te meg kihagytad...

(#32) Xpod


Xpod
addikt

Fúj sok aleksz. ;]
Amúgy meg miért kell nektek minden talit a vizsgaidőszak kellős közepére szerveznetek? Szegény ártatlan főiskolások nem tudnak menni, mert nem jó az időpont. :O

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#33) Esmein válasza ngabor2 (#31) üzenetére


Esmein
nagyúr

van vagy semmi pénzem hóvégéig mert ilyen vagyok és elszórom. :( Videokártyám úgy döntött hogy el szeretném szórni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#34) Whaskes válasza Esmein (#33) üzenetére


Whaskes
senior tag

debrecen tali előtti héten nekem a memóriáim meg a tápom gondolta hogy úgy hogy nem müxenek tovább..... a táp a pokol tüzeit kapta. :(

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#35) Whaskes válasza Montesz (#4) üzenetére


Whaskes
senior tag

lesz, de nem adok. ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#36) ngabor2 válasza Whaskes (#35) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miért? legalább ott is összetakarítana :DDD

(#37) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Én meg csak csendbe üldögélek majd valahol

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#38) aXXon


aXXon
senior tag

Jelentkezem! Kazi King kollégának holnap jelzem a topikot, szóban azt mondta, hogy ő is jön!! :)

szerk : Van majdnem 2liter házi szilvapálinkám, amit én úgy tűnik nem innék meg, ezt belehet számíttatni a belépő árába valahogy? (53fokos)

[Szerkesztve]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39) Whaskes válasza SAMYka (#37) üzenetére


Whaskes
senior tag

igen, úgyszoktad....''csendben'' na majd kiderül :P a porcelán kamion nagyon hangos tud lenni...

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#40) Xpod válasza Whaskes (#39) üzenetére


Xpod
addikt

Jut eszembe, a tuják most fellesznek cimkézve? Kinek melyik lesz kijelölve az alkoholfelesleg lecsapolására? ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#41) Whaskes válasza Xpod (#40) üzenetére


Whaskes
senior tag

hát.... esmeinek egyből kettőt jelöltem, de ha jössz adok neked is egyet. ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#42) Xpod válasza Whaskes (#41) üzenetére


Xpod
addikt

Köszi, de asszem én ebből most kimaradok. Ja és a sörcsap alá foglaltak már helyet?

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#43) aXXon válasza Whaskes (#41) üzenetére


aXXon
senior tag

Tekintve, hogy mostmár végre végig tudok maradni, és hogy nem nagyon bírom a szeszt, én is kérek egyet, és az oszlopomat is kisajátítanám táncolás részére :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#44) aXXon


aXXon
senior tag

Figyelem!

Egy, maximum kettő (de akkor az egyik hálózsákban alszik) a jelentkezők közül (fent tartom a jogot) általam kiválasztott vendégnek adott esetben tudok szállást biztosítani. Egynek biztos.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#45) Whaskes


Whaskes
senior tag

2 embernek én is tudok szállást adni. most nem lesz az hogy kigyalogolunk a vonatállomásig. tessék úgy megszervezni hogy másnap ne legyen senkinek semm dolga!

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#46) Winner_hun válasza Whaskes (#45) üzenetére


Winner_hun
félisten

:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a május 26 mennyire biztos? mehet a címbe?

(#48) Whaskes válasza ngabor2 (#47) üzenetére


Whaskes
senior tag

öööö, szerintem jah, dobjuk be és még azt is írd bele hogy közös költségre (kaja+Pia) ~1500-Ft :R és a buli előtti héten ha kérhetem majd utalni ide: 11773322-00680585 Csillag Péter. :R

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#49) Montesz válasza Whaskes (#35) üzenetére


Montesz
csendes tag

Hömm de rendes vagy... :))

Gábor szakmai titkokat nem árulunk el a nagyközönségnek!!! :B

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#50) ngabor2 válasza Montesz (#49) üzenetére


ngabor2
nagyúr

milyen titkokat? :D whaskes is takarított...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! KecskeMeet volt 2007. június 9 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.