Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! fotóstalálkozó volt Esztergomban (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) biggamer


biggamer
veterán

Sziasztok. :DD

Beszélgettünk arról, hogy 2006. július 15.-én vagy 16.-án tarthatnánk Esztergomban egy fotós találkozót.

Pontos dátum még nincs, azért nyitottam ezt a topicot, hogy meg tudjuk beszélni, kinek mikor lenne jobb.
Többen is jelezték, hogy jönnének, ezért szerintem az lenne a legjobb, ha azt az időpontot választanánk, ami több embernek is jó.
Így, ha kikötjük az elején, talán nem lesz morcosság, meg szájhúzás ha valakinek nem lenne jó az az időpont.
Én szabin vagyok, tehát nekem mindkét nap jó.
Remélem nem fog döntetlenre végződni a szavazás.

Amit tudok ígérni programot a találkozóra :

- Vaskapui kilátóról Esztergom panorámaképének megtekintése, fotózása.
- Szent Tamás hegyről Esztergom város látképének megtekintése, fotózása.
- Bazilika körbejárása, belsejének megnézése, '' 128.000 '' lépcső megmászása után a kupolából a város és a Mária Valéria híd megcsodálása, fotózása.
- Kézközelből a Mária Valéria híd megnézés, róla fényképfelvételek készítése a Bazilikáról.
- Esztergomi Vár megtekintése
- Esetleg igény szerint Szlovákiába át gyaloglás ( kb. 10 perc ) ottani Szomjas Barát nevezetű sör megízlelése, vagy a Koffola ízpróbája.[kép]
- Stb, stb, stb.

Akkor arra szeretnék mindenkit kérni, hogy írja meg, melyik nap hány órára tudna Esztergomba jönni.
Azt is, hogy honnan jön, hátha valaki nem tud jönni autóval, de ha viszont más is jön azon útvonalon, akkor jöhetnének együtt.

Én hozok állványt, más is hozhat, aki autóval jön, és persze a felszerelését, hogy mindenki kézbe foghassa a másikét.
Persze a gépre gondoltam. :D

Parkolójegyet a városban azt hiszem szombat déltől nem kell venni, a belépő a kupolába tudomásom szerint 200 Ft.
Esetleg a kincstárba is bemehetünk, majd meglátjuk, hogy van-e igény rá.

Esetleg ha van kérdésetek a programmal kapcsolatban itt, vagy Privátban megtehetitek.
Itt talán jobb lenne, hátha a többieket is érinti.

Akik jönnének, azokat megkérném, hogy Privátban küldjék el a telefonszámukat, hogy zökkenőmentesen történjen a megérkezések '' koordinációja ''. :)

Ja és mindenkit szívesen várok, nem fontos, hogy mindennapi látogatója legyen a '' Digitális fényképeim '' topicban.

Egyenlőre ennyi jutott az eszembe.
( ha van rá igény ebédelni is lehet Szlovákiában, ott olcsóbb mint nálunk )

üdv.: biggamer

ui.: Tudom , hogy az Esztergomot nagy betűvel kell írni, de a topic címében csak az első betűt írja nagybetűvel a rendszer. :O

[Szerkesztve]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2) Winner_hun válasza biggamer (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

ennek kiváló helye a lokálban van:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) ngabor2 válasza Winner_hun (#2) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mire ideértél, már át is tettem :D

(#4) biggamer válasza ngabor2 (#3) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi, csak meg legyen. :)

Csak így nehezebben fogják megtalálni azok, akik a fotózással foglalkoznak, nem ?

[Szerkesztve]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

valószínűleg tudok menni... mikorra pontosodna a dátum?

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#6) zsiga667 válasza biggamer (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Jövő hétvége Forma1, meg nagyon közel is van, szerintem jobb lenne kicsit későbbre tenni.
De én mindenképp megpróbálok ott lenni. Nekem a vasárnap abból a szempontból lenne jobb, hogy valószínűleg tudok autót szerezni (Pestről mennék).

(#7) biggamer válasza YouCanCANON (#5) üzenetére


biggamer
veterán

Még nem tudom, mert Te vagy az első aki jelentkezett . :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagybetűsítettem.

Samsung Galaxy A54

(#9) biggamer válasza zsiga667 (#6) üzenetére


biggamer
veterán

Majd meglátjuk hány emberkének jó mostanra.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10) biggamer válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi.

Elkezdtem hírdetni. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#11) BEE válasza biggamer (#10) üzenetére


BEE
addikt

Elvileg OK, de pontos válasz csak az utolsó pillanatban lesz.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#12) biggamer válasza BEE (#11) üzenetére


biggamer
veterán

Okes, csöndben várjuk a többi jelentkezőt. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13) sszever


sszever
őstag

nekem elvileg jó, bármelyik nap. Hogy gyakorlatilag is jó lesz e, az csak előző nap derül ki. :(

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#14) biggamer válasza sszever (#13) üzenetére


biggamer
veterán

Oké, eddig hárman vagyunk.
Legyünk optimisták, leszünk még többen is. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#15) j.bravo válasza biggamer (#14) üzenetére


j.bravo
addikt

A digifotóim totyikban már jeleztem hogy én is megyek!
Egyelőre jó bármelyik nap. Ha felmerülne hogy kétnapos legyen, az elől sem zárkózom el, bár az nem biztos hogy összejönne. Ha választani kell a két nap közül mindenképp, akkor a szombat lenne kicsit jobb.

Whatever.

(#16) adik


adik
őstag

velem együtt 4. (persze biztos csak akkor lesz, ha már ott vagyok. Ami fix: barátnő, munka most nem szól be :U )

(fél tekercs lövetlen Velvia 50 van a gépemben, asszem ezért az alkalomért KIÁLT! :) )

szerk: mindkét nap jó. kétnapos sajnos kiesik.

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#17) adik válasza adik (#16) üzenetére


adik
őstag

izé, 5 :))

Kettő, csipkebokor vessző!

(#18) biggamer válasza adik (#16) üzenetére


biggamer
veterán

Inkább vegyél még egyet, nehogy ott sírózzál, ha már nincs mire dolgoznod. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#19) biggamer válasza sszever (#13) üzenetére


biggamer
veterán

Te honnan jössz ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20) biggamer válasza adik (#16) üzenetére


biggamer
veterán

Te honnan jössz ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#21) biggamer válasza j.bravo (#15) üzenetére


biggamer
veterán

Jóvan na, örülök neki. :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#22) sszever válasza biggamer (#19) üzenetére


sszever
őstag

Bp.

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#23) ArthurMiller válasza biggamer (#1) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

A vasárnap volna jó, úgy , hogy előtte dolgozok 24-ben. Ha vasárnap lenne, akkor majd megpróbálok helytállni.:D

(#24) biggamer válasza sszever (#22) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#25) biggamer válasza ArthurMiller (#23) üzenetére


biggamer
veterán

Nekem jó vasárnap is, a többiektől függ.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#26) biggamer válasza YouCanCANON (#5) üzenetére


biggamer
veterán

Vagy 2006. július 15.-én vagy 16.-án.
Te honnan jönnél ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#27) biggamer


biggamer
veterán

Na szóval eddig 7 jelentkezőnk van. :)

ArthurMiller ( BP.)
adik ( ? )
BEE ( BP.)
j.bravo ( BP.)
sszever ( BP.)
YouCanCanon ( ? )
s én ( Dorog )

Lassan felvigyázókat kell szerződtetnem. :DD :)) :DD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#28) biggamer


biggamer
veterán

Meg kellene azt is beszélnünk, hogy esetleg akar-e valaki esti képet csinálni a kivilágított Bazilikáról ( tükröződve a Dunában a képe nem semmi látvány ), mert akkor tovább kellene maradni kb. 21.30-22.00-ig.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#29) adik válasza biggamer (#18) üzenetére


adik
őstag

najó, de akor meg már legyen 2! jah, Bp. XIII, közös vonat, és akkor mindenki sörözhet (mármint paramentesen)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#31) biggamer válasza Kalandor (#30) üzenetére


biggamer
veterán

Hogy akarsz azzal jönni, ráülsz a gépre ? ;) :)
Persze, hogy jöhetsz, nem termékbemutatót szervezünk. :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#32) biggamer válasza adik (#29) üzenetére


biggamer
veterán

Vagy 1 antialkesz vezet, és akkor a többi ihat ( persze szigorúan kólát ). :D

Megnéztem, az utolsó vonat 22.05-kor indul Esztergomból, az 23.30-ra van a Nyugatiba.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#33) sszever válasza biggamer (#32) üzenetére


sszever
őstag

gondolom fegyverhordót lehet hozni, ne csak kan buli legyen :D

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#34) adik válasza Kalandor (#30) üzenetére


adik
őstag

én digitfényképe(ző)s talira megyek 2 db filmes géppel. :)) (najó, az egyiken van digitális kijelző :D )

(és nem is vagyok normális, hogy pont egy moderátornak mondom ezt ;) )

Kettő, csipkebokor vessző!

(#35) biggamer válasza sszever (#33) üzenetére


biggamer
veterán

Elhozod a Bélát ? ;] :DDD
Persze hogy lehet, inkább úgy gyere mint sehogysem. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#36) sszever válasza biggamer (#35) üzenetére


sszever
őstag

Volt, hogy Bélának becéztem... Reégebben... :D

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#37) adik válasza sszever (#33) üzenetére


adik
őstag

fegyverhordót, vagy fegyverhordozót?

:DD

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#38) biggamer válasza adik (#37) üzenetére


biggamer
veterán

A fegyverhordóban vitték régen az elöltőltős puskákat.
Úgy könnyebb volt gurítani. :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#39) sszever válasza adik (#37) üzenetére


sszever
őstag

Fegyverhordozó apródra gondotam... :DDD

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#40) biggamer válasza sszever (#39) üzenetére


biggamer
veterán

Nagyon apróóód ? :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#41) adik válasza biggamer (#38) üzenetére


adik
őstag

hordóban akarja Sszever gurítani Bélát? sztm nem kéne...
:DD :DD (bocsi, nem hagyhattam ki ;) )

szerk: hejesirás

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#42) biggamer válasza adik (#41) üzenetére


biggamer
veterán

:C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#43) sszever válasza adik (#41) üzenetére


sszever
őstag

elszédülne, majd fejemen verné szét az obikat :DDD

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#44) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

természetesen DEBRECEN

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#45) And válasza biggamer (#1) üzenetére


And
veterán

Hi! Esztergomban? Olyan messze? Még meggondolom ;).

(#46) biggamer válasza YouCanCANON (#44) üzenetére


biggamer
veterán

Hááát nem semmi. :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#47) biggamer


biggamer
veterán

Szóval akkor eddig 9 fő + 2 fő.

adik ( BP. )
And ( Esztergom )
ArthurMiller ( BP.)
BEE ( BP. )
j.bravo ( BP. )
Kalandor ( BP. )
sszever + 1 fő ( BP.)
YouCanCanon ( Debrecen )
én, lehet +1 fő ( Dorog )


[Szerkesztve]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#48) ArthurMiller válasza biggamer (#47) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

A lehet azt jelenti, hogy talán jössz, vagy hogy hozol magaddal valakit? :)
mind1, a lényeg most, hogy győztek az olaszok:D Drukkolok, hogy vasárnap legyen.

[Szerkesztve]

(#49) biggamer válasza ArthurMiller (#48) üzenetére


biggamer
veterán

Én megyek, a lehet az oldalkocsi.
Nem tudom, hogy más hoz-e valakit sszerveren kívűl.

[Szerkesztve]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#50) zsiga667


zsiga667
addikt

Írj fel engem is, Bp. 14.ker, valószínűleg autóval tudok menni (4 ember befér, a csomagtartóba meg a komplett Canon L széria ;)).

(Ha tudok, viszek egy D50-et is, hogy mindenki megtudja hogy miért a Nikon az isten... :D)

Ja és a félreértések elkerülése érdekében, tudtommal ez nem SLR-tali, nem is digifotó-tali, hanem PH-fotóstali, kamerás mobillal és Szmenával is lehet jönni. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! fotóstalálkozó volt Esztergomban (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.