Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gonega


gonega
csendes tag

Számítógép szervizes összeszerelő és vagy eladói állást keresek azonnali kezdéssel hosszú távra Budapest területén.
(Otthon végzendő internetes munkát kínálgatók kíméljenek.)
Válaszokat várom ide a pü-be vagy az alábbi email címre.
Email: roloxmedia1@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#2) gonega


gonega
csendes tag

Up.

(#3) McDog válasza gonega (#1) üzenetére


McDog
aktív tag

Hirtelen:
http://www.qwerty.hu/news/news/12/allasajanlat.html
http://www.aqua.hu/allasajanlatok

+ furán hangzik de Like-old a Facebook-on a potenciális boltokat, mert múltkor a PCX is keresett valakit, de másnál is volt, hogy ott keresett embert.

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#4) gonega


gonega
csendes tag

Up.

(#5) gonega


gonega
csendes tag

Up.

(#6) gonega


gonega
csendes tag

up

(#7) ambushka válasza gonega (#6) üzenetére


ambushka
aktív tag

A McDog kollega által javasolt qwertyt próbáltad? Ha igen miért nem volt jó?

PSN ambushka8989

(#8) Kukumanó válasza ambushka (#7) üzenetére


Kukumanó
csendes tag

Vicc az a cég (is) !
Évek óta hirdet állást, amikor én is elküldtem hozzájuk a CV-m, direkt visszaigazolással, ha elolvassák kapok értesítőt.
Nos elolvasták, és ők is szartak annyit is visszaírni: Köszönjük a jelentkezését.
QWERTY is egy gázos feketelistás bagázs !! :(

[ Szerkesztve ]

(#9) Kukumanó


Kukumanó
csendes tag

Egyébként van több ilyen cég akinek a honlap születése pillanatától fent van álláshirdetés.
Ez a legtutibb megoldás, mert ha aktuális ha nem a meghirdetett pozíció, tudnak "takarózni" azzal: Ó mi hirdetünk állást, tessék csak megnézni a honlapunkat !
Na ja, ezekből a cégekből köszi, de nem kérek !!!! Parasztvakítás az egész.
Mint pl. ezek is itt ni:
http://www.profiszerviz.hu/hu/karrier/

(#10) adax01 válasza Kukumanó (#9) üzenetére


adax01
tag

Hát én sem kedvelem az ilyeneket, de az olyanokat sem akik azért keresnek embereket hogy tőltelék legyen az illető pl az ünnepek előtt vagy közben és utánna meg csá neki az újév első napján, csinálhat akár mekkora forgalmat akkor sem kell a továbbiakban.
Pedig ez a forgalom elég nagy volt.
Ez az én példám.
Én az ilyen embereket utálom de nagyon.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#11) Kukumanó válasza adax01 (#10) üzenetére


Kukumanó
csendes tag

Igen, van belőlük jó pár...sajnos.
De nagyon egyszerű, ki kell posztolni a ganéjnak a nevét (cégnevet)ide, meg mindenhová, hogy a leendő becsületes álláskereső, munkavállaló ezeket a mocskokat elkerülje.
Ha megfigyeled az álláskereső portálokon aki gyakran hirdet, (cég, multi, vagy maszek) az messziről kerülendő.
Ugyan ne mondja már nekem senki, ha annyira jó feltételeket biztosít egy munkaadó a munkavállalónak, akkor onnan a munkavállaló menekül ! ugyan már.
Meg azt se, hogy olyan nehéz megtalálni a megfelelő munkavállalót.
Ezek a disznó munkaadók vagy nem akarnak bejelenteni (aztán ha véletlenül lebetegszel ugrik a TB-d és a kórházba fizethetsz mint a vöcsök !!).
Vagy olcsó szar minimálbérért akar dolgoztatni bruttó 108-ért (netto 65), ami az emberi méltóságot erőteljesen a sárba tiporja, megalázza !!!
Arról már nem is beszélek, hogy kafetéria vagy utazási hozzájárulás stb.
Szóval retek egy helyzet van ebben a díszes országban, de ez mind a mindenkori kormány bűne !!
Csak ugatják a munkahelyteremtést, a valóságban pedig szarnak magasról mindenre !
Ez az ország a kizsákmányoló, nem a fejlett nyugati társadalom !

[ Szerkesztve ]

(#12) gonega


gonega
csendes tag

Up
Még mindíg állást keresek.

(#13) gonega


gonega
csendes tag

Up

(#14) gonega


gonega
csendes tag

Még aktuális .

(#15) Gave


Gave
addikt

Nagyon sok ilyesmit látni manapság, bár lenne a mi környékünkön is hasonló.

Szerintem nézz szét apróhirdetéses oldalkon is.

UP!

[ Szerkesztve ]

(#16) adax01


adax01
tag

Up még mindíg aktuális .

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#17) varga.tamas válasza adax01 (#16) üzenetére


varga.tamas
tag

Nem azért, hogy megbántsak bárkit is, de ha 1 év alatt nem sikerült állást találni, akkor el kellene gondolkodni azon, hogy rosszul csináltok valamit. Vagy az elvárások, vagy a hely nem megfelelő. Nem kell csillagászati fizetést várni és oda kell menni ahol a munka van. Én 200 km-t költöztem el a munka miatt.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#18) adax01


adax01
tag

Up.
Megint aktuális.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#19) qdak válasza adax01 (#18) üzenetére


qdak
addikt

Up

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#20) adax01


adax01
tag

Elegem van a hitegetésből elegem van mindenből úgylátszik hogy a számítástechnika világába bekerűlni lehetetlen vagy csak úgy ha valaki saját boltot csinál vagy valahova kihalással lehet.
Nekem eddíg voltak terveim anbícvióim a honlapokkal kapcsolatba is mert szeretek új bolgokat kitalálni azttán meg látom hogy más meg csinálja azt amit én mutatok neki vagy ellopja.
Honlapkészítő helyekre se tudok bejutni mert nincs végzetségem meg ilyesmi hiábatudok új dolgokat kitalálni meg meg valósítani csak a hitegetés jön más nem , jeleg közmunkás vagyok és 50e ftért a szart túrom meg ilyesmi.
Hiába vannak vagy voltak terveim de már azok se érdekelnek mert úgylátom hogy ennek a társadalomnak szartúróként kellek és másra nem vagyok jó.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#21) qdak válasza adax01 (#20) üzenetére


qdak
addikt

nekem se jon egy szakmabeli allas sem...
ontodebe tolom most...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22) adax01 válasza qdak (#21) üzenetére


adax01
tag

A is jó én meg közmunkás vagyok ja hiába tudok honlapokat is csinálni a kutyának se kellek csak az 5 letimet lopkodják el amiket kirakok a próba oldalaim valameikére jelenleg wordpress be és drupal ba utazok. :O :U .

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#23) qdak válasza adax01 (#22) üzenetére


qdak
addikt

ez van en mar nem is keresek... csak vmi jobbat, talan....

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#24) Lapajbacsi válasza qdak (#23) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Nem nagyon értem. 5-10 éve varnyognak a sajtóban, hogy extrém IT-s hiány van. Mindenféle informatikai szakágban, minden szinten nagy hiány van. Az egyik legkeresettebb melós az IT-s, legyen az szerelő technikus, vagy éppen progmatos elit... és nem csak Magyarországon, hanem egész Európában... Az egyik legnagyobb munkaerőhiány vagy 10 éve az informatikában van. Akkor hogy lehet hogy valaki nem talál munkát?

[ Szerkesztve ]

(#26) adax01 válasza Lapajbacsi (#25) üzenetére


adax01
tag

Köszi. :R
Ja wordpress honlap készítést, szerkesztést is vállalnék.

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#27) kraftxld válasza Lapajbacsi (#24) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Egy átlagos szervizes minimális tudással lehet az ember, az IT szakember elég bő témakör, és tényleg hiány van belőle.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#28) Feruendios válasza kraftxld (#27) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Az a gond, hogy számitogépet szerelni/összeszerelni nem kimondotan az IT azon területe ahol bármilyen hiány lenne. (Igazából bárki össze tudja rakni a mai gépeket).

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#29) Demizson92 válasza Feruendios (#28) üzenetére


Demizson92
aktív tag

En eppen a napokban lattam Facebookon a Szarnyas Fejvadasz oldalon, hogy IT szakembert keresnek, gorgetek lefele, erre annyit latok: Netto 110ezer HUF es legyen sajat kocsid plusz ugye jogsi...
Nevetseges, persze kereshetsz netto 600-700at is, ha rendelkezel 10 ev relevans tapasztalattal, plusz ertesz mindenhez egyszerre es 5 kezed van.... :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#30) adax01


adax01
tag

Újra aktuális.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#31) vg válasza adax01 (#30) üzenetére


vg
addikt

Szomorú olvasni amiket írtál... csak 1-2 tipp, vegyél a neved alapján egy .hu domain-t (mondjuk csak példa : kisjanostamas.hu, havonta kb 1000 forintért kapsz tárhellyel mindennel ami kell) és csinálj egy személyes weboldalt, tudod vcard resume oldalt. ITT van egy csomó példa. Ha ez kész, akkor csinálj egy LinkedIn profild, csináld meg azt is profin, keress IT cégeket, jelöld be őket, vagy az IT-s HR-es emberkéket... kb ennyi. Keresni fognak ha látják, hogy akarsz és tudsz is. Nem kell hülye önéletrajzokat papíron küldözgetni, lejárt lemez az már.

[ Szerkesztve ]

(#32) adax01 válasza vg (#31) üzenetére


adax01
tag

Adtál egy 5letet.
Köszi.
Szerinted erre a típusú CV re itthon a cégek be vannak rendezkedve?

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#33) vg válasza adax01 (#32) üzenetére


vg
addikt

Szerinted egy IT cégnél nem menő egy saját domain rajta minden infóval? Neked nem lenne szimpatikus ha így jelentkezne valaki a cégedbe? De. Ráadásul kurva menő is. Szerinted hány álláskeresőnek van ilyesmi? Akinek van, az nem keres állást. :DDD Amúgy tehetsz az oldaladra letölthető pdf meg minden egyéb formátumban önéletrajzot is. Én drukkolok, ne add fel.. :R

(#34) adax01 válasza vg (#33) üzenetére


adax01
tag

De szerintem ez lesz a jövő én most valami újban gondolkozom majd ha kész lesz meg mutatom. Addig is üv m-wpdesign az életre kelt web média..

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#35) adax01


adax01
tag

Meg osztom veletek eddigi keserű tapasztalataimat az online cv-kel kapcsolatban mutattam egykét fórumban, hogy milyen lett szinte mindenbe bele kötöttek ami létezik.Mikor mindent amit mondtak módosítást végrehajtottam akkor meg abba kötöttek bele hogy miért írtam át a nevemre a copyrigt felíratott.
Itt ebben az országban sajnos ilyesmire nincsenek felkészülve az emberek se a munkáltatók se az ilyesmire ezt vettem észre sajnos.
Itt nem szabad ezt a fajta önéletrajzot alkalmazni mert lehurrognak le néznek meg minden ilyesmi.
Úgy hogy elment a kedvem az egésztől örökre és meg utáltatták velem a webes dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.