Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Papa bloqja

Hozzászólások

(#29) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Jelentés:

Megjöttem Családi Hősvétolásból, tele élményekkelm, melyeket megopróbálok összefoglalani.

szal, szombat este indultunk el, vmikor fél7körül, apám naon erősködött, hogy ő vezessen....hát ok.Kicsit elkóboroltunk, mert nem találtuk meg egyből a 7-re vezető utat, kicsit elmentünk a nulláson:DD, sebaj, hát most mentünk először arra, belefér.
Az út elég unalmas volt, de azért a második fele, mikor már nem autópályán mentünk az királyság volt. Apám nem egy rally versenyző, de megkell hagyni jól tolta neki....anyám meg hátul visongott, hogy gyorsan megyünk.

Nah, lényeg, hogy ragadjona bélyeg, megérkeztünk és megsem halltunk :DD

Másnap (Vasárnap) több okból is poén volt, egyrészt akkor volt a családi ebéd, ami vmi miatt mindig kissé elborul, én mindig kiakadok....ez megvolt. :))

Viszont, hát ugye nagyszülők most ünnepelték 50. házassági évfordulójukat, és meggyújtattunk két tüzijátékgyertyát az étteremben. :DD

Ez mind szép és jó volt, csakhogy a füstje miatt bekapcsolt a tűzriasztó, és ott vinnygogott vagy 10 percen keresztül.Persze bekellett telefonálni tűzpltóságra, hogy minden ok és ne jöjjenek ki, mert mondta csaj, hogy már volt hasonló eset és akkor két kocsival vonultak, aztán meg fizethettek :D

Ebéd után elmentem unokatesómhoz mert megkért, hogy vigyek neki pár dolgot, azokat szépen felraktam, bemásoltam mindent neki.Aztán még kérdezgetett pár dolgot, majd megakartam mutatni neki, hogy hogy működik a Messenger, mire mondja, hogy mondta neki a bartátnője, hogy van egy hasonló program, amivel szintén lehet csevegni, és rakjam inkább fel azt. Mikor kérdeztem hogy mire gondolo, hirtelen nem tudta megmondani, csak rábökte, hogy vmi MOZARELLA....:Y hát én ott fetrengtem a röhögében....:)) mondtam neki az kicsit más....nah mindegy, azért szépen megmutattam neki mindent, és most már minden OK neki.

Sajnos ma reggel már jönni kelett haza, hazafele, persze mgemár rámtukmálták a vezetést....kimás vezetne ;] Persze énnekem sem kell kétszer mondani, elpővettem szép ''sportos'' vezetésemet, aztán toltam neki hazafele....anyám meg még mindig visítozott, hogy úristen mien gyorsan meünk. Pedig nemvolt vészes, mert ált. 140-150el tolom neki, szal nem vmi eszeveszett száguldozó vagyok, csak azért kanyarokba jobban beteszem, meg kihasználom az egész utat, hisz azért van :))

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Papa bloqja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.