Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atesz1974


atesz1974
tag

Felraktam a teljes verziót, tényleg nem sok változás van az előző részekhez képest.
Kicsit változtattak a fényeffekteken, és a vízfelületen..., eddig csak ennyit sikerült kideríteni mivel gyakorlatilag a legelején elakadtam, az első checkpoint után nem tudom merre kellene menni, a nyíl nem mutat semmit, csak bolyongok ebben a kör alakú katedrálisban

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#2) Dillon válasza atesz1974 (#1) üzenetére


Dillon
tag

Ahol a fából épült fal van felépítve, ott a jobb oldalán van egy kis rés, azon tudsz átcsusszani.

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) atesz1974 válasza Dillon (#2) üzenetére


atesz1974
tag

Köszi, közben már rátaláltam, kb. 15 perc körbebolyongás után.
Nem értem miért kell szivatni ilyennel a népet a játék legelején már, ráadásul az a rés csak akkor tűnik elég nagynak, ha közvetlen előtte állsz, pár lépésről már nem is jutna eszedbe, hogy ott átfész.... :((

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#4) atesz1974


atesz1974
tag

Összeszedtem egy kis kedvcsinálót:

Mint eddig minden Painkiller -ben, a Resurrection -ben is a Purgatóriumba kerülve, Menny és Pokol között rekedve kell bemutatkoznunk az ottaniaknak. A kérdés csak az, hogy ezúttal hogy kerülünk oda?
Hősünk most Wild Bill Sherman, az épp küldetésen lévő CIA ügynök. Miután a likvidálni kívánt gazfickó kocsijának gyújtására kapcsolta a bombát hirtelen észrevesz egy közeledő iskolabuszt. Ebben a pillanatban a célpont is megérkezik a gorilláival, akik azzal a lendülettel beszállnak a járműbe és elfordítják benne a kulcsot. Bill barátunk ekkor hiába rohan oda gyorsan, hogy mindezt megakadályozza, az autó, a busz, és Bill maga is a levegőbe repül. És, hogy lelkén ártatlan áldozatok vére is szárad, hősünknek bizonyítania kell, hogy ő mégis inkább a Paradicsomra érett.

A megjelenítésért az eredeti PAIN Engine továbbfejlesztett változata felel ami a képek alapján sajnos nem tűnik annyira lehengerlőnek, igaz olyan fícsörök is megjelennek, mint a motion blur vagy a dynamic lighting.

Minimális gépigény:
CPU: 2.4GHZ+ (per core)
RAM: 2GB or better
VGA: Radeon 3800 / Geforce 7800 or better
DX: DirectX® 9.0c (included)
OS: Windows XP / Vista / 7
HDD: 6GB

Az adatlapomon levő konfiggal röccenés nélkül fut max grafikán 1600x1200-ban.

Szóval, hajrá Painkiller rajongók, akiknek az első részek bejöttek, most sem fognakl csalódni, mivel nem sok a változás. ;)
Akik csúcsgrafikát várnak, ill. "csak egy hent" előítélettel állnak hozzá, na Nekik nem ajánlom! :(

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#5) atesz1974


atesz1974
tag

Próbáltam népszerűsíteni a játékot, de közben tovább játszottam vele, és alapjaiban kezd megváltozni a véleményem:

-Iszonyúan elb@szott, csak a a játékos szivatására kitalált pályák, avagy ugrálj szinte töksötétben, aztán ha nem fingatnak ki a szörnyek, akkor, a végén még plusz 15 perc alatt találd meg a kijáratot... :W

- Szerintem direkt figyelik, hogy hány letöltés volt a Steam-en, és röhögnek a készítők a markukba, én nem onnan szereztem be, de már a villany árát is kezdem sajnálni, amit a gépem fogyasztott, amíg letöltöttem ezt a fércmunkát.

Mindenkinek csak saját felelősségére ajánlom kipróbálni, pénzt nem szabad érte adni, aki ilyen trágyahalmazért pénzt kér, az nagyobb rabló, mint aki ingyen letölti ezt a nulla alkotást! :))

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#6) Dillon válasza atesz1974 (#5) üzenetére


Dillon
tag

Elfogult vagy :D Valahol hozza az első rész hangulatát, bár csak egy pálya után nyilatkozom. Tetszik a gótikus kivitelezés az elején, de nekem inkább a bugokkal van bajom (screenshot-ot majd tolok fel a grafikai bugokról). Sajnos a zene is néha meg-megugrik nálam, esetenként a "harci zene" nem csendül fel halál után, ha rámront pár mob, csak a sejtelmes lágy izébizé megy tovább. Összefércelt, de ha egy (vagy két) patch-el orvosolják, akkor egész élvezhető egy PK fannak.

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7) monzta


monzta
csendes tag

nemá. ekkora trágya lett? :D este akarom kipróbálni. pár az alap játékot és a boh-t is imádtam, az overdose szerintem nem lett valami nagy szám. mondjuk az tényleg szégyen hogy a 2004-es szinvonalat hozzák újra egy kicsit polírozva. azért este darálok egyet.

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

én is csodálkozok... a régi painkiller nagy kedvenc volt... :(

jó nóták sincsenek benne? nagyon szerettem a pk1-ben is, ahogy a tömegirtás közben harsogtak a nyenyereszólók és dübörgött a tökduda... :) (a booh kieg is jó volt még, az overdose viszont nem tetszett... milyen már elnevezni egy játékkieget egy lóról? ennyi erővel lehetett volna sanyi is...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Ndruu válasza atesz1974 (#5) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Állítólag a Steam-re is rossz végleges változat került fel. Nem csodálkoznék rajta...

Harrrr!!!!

(#10) ollie válasza Ndruu (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ez már csak lol.

***

(#11) ollie


ollie
MODERÁTOR

Elvileg megjelent a jó demo. Játszott azzal már valaki?

***

(#12) Ndruu válasza ollie (#11) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, megjelent. Holnap leszedem, most már nem próbálom meg, nem jön le egy óra alatt.
Oldal

Harrrr!!!!

(#13) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Én is tapasztaltam pl.a vízesésnél(a demóban) grafikai bugokat,a víz helyett vmi. barna paca volt,pedig a legújabb Catalyst van fenn.Elég trágyának tűnik így a demó alapján. :W

(#14) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


Galéria a képre kattintva

Szerintem így már vállalható, az új demó hozza a régi Painkiller szintet. Hentelés közben a szokásos zúzós zene hallható, felpörgeti az embert.
A "fizika" is jobb, mint az előző demóban, ez is a régi megszokott (végre).

Harrrr!!!!

(#15) wesker24 válasza Ndruu (#14) üzenetére


wesker24
senior tag

Ne basz ! Ez komoly ??? Wááá ! :Y :Y

Akkor máris töltöm a demót ezerrel !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#16) Scholes9 válasza Dark KillerX (#13) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A teljesben is benne maradt a bug, szintén 9.10-es Catalysttel.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) atesz1974


atesz1974
tag

Hát Gyerekek, Én türelmes ember vagyok...,
de amit ez a játék nyújt, attól egyre inkább megtaposnám a körülöttem levő dolgokat...., az első pályán már másodszor nem tudom merre menjek, van ez a bebordázott aljú f@szság terem, ahol tüzek is égnek alul,és szinte csak ugrálni lehet kb 20Hz a minimum amennyiszer a space-t meg kell nyomni, hogy felkapaszkodjak elérhetetlennek tűnő helyekre is, már az összes szörnyet kiírtottam, de megint nem találom a kijáratot kb.20 perc után...

Mielőtt valaki megkérdezné...az első részt, és a BOOH-t végignyomtam, de össz-vissz nem szoptam annyit, mint ebben a játékban az első pályán..... :W

Szóval, ha valaki leírná, itt hogyan kell továbbjutni, akkor hálásan megköszönném, és adnák egy harmadik lehetőséget is ennek a borzalomnak! :))

[ Szerkesztve ]

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#18) wesker24 válasza atesz1974 (#17) üzenetére


wesker24
senior tag

Ami kijött teljes verzió az is hibás én leszedtem a hivatalos jó demó verziót és az sokkal jobban tetszett mind a teljes verzió !!

Amugy éna katedrálisban egyáltalán nem akadtam el söt ki is vittem 24 perc alatt az egész pályát !!

Ha arra a pályarészre gondolsz ahol közepén lángcsóvák vannak és csak a pálya szélén bal vagy jobb oldalt lehet közlekedni akkor a pálya végén van egy koponya aminek a szájában van egy élet feltöltö na oda kell beugrani és mehetsz tovább !

Én a forditott csigalépcsövel tököltem le egy darabig mert állandoan leestem !

Én a régi verzióval a Chapter 2 végén akadtam el kiirtottam az összes szörnyet de már átnéztem az összes helyet de nem tom hogyan kell tovább menni ! Olyan helyen vltam ahol középen egy ágy van ilyen piros fügönnyök meg ajtók !

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#19) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Hát halljátok elkezdtem játszani a játékot.. Kb. 2 óra játék után mondhatom hogy rengeteg bug van benne. Pl.. Beszorulok mindenhova ahonnan egyáltalán nem tudok kimenni. Mentés közben kifagy a játék (nem csak nekem). Mentés betöltés után kilök valahova és csak zuhanok (a végén meghalok). 2. pályán járok elég furcsa "fa" romnál nagyjából megöltem mindenkit de semmit nem tudok csinálni. :(((

Szval röviden ennyit a játékról..

(#18) wesker24: Azzal a csigalépcsővel én is tököltem egy ideig.. :((

[ Szerkesztve ]

(#20) atesz1974 válasza birozoli7800 (#19) üzenetére


atesz1974
tag

Újabb sorstárs....., Én már legyalultam a gépemről ezt a szörnyeteg, bóvli produktumot, de látom Te még bírod. ;]

Összefoglalom mit tapasztaltam ezzel a tré, gány borzalommal kapcsolatban, amíg a második pálya közben le nem gyalultam....azóta azt mondják:kisimultak az arcvonásaim :((

- A pályák szerkezete: a teljes káosz, néha megmozdulni nem lehet, bár elérhetetlen helyekre is felszökdécselhetünk, ha le tudjuk nyomni másodpercenként legalább 20- szor a space-t, mindezt néha vaksötétben...

- Ez a grafika a megadott gépigény viszonylatában, több mint megmosolyogtató

- Az ellenfelek intelligenciája (van ilyen itt? :F ) abból áll, hogy ahol megjelennek, onnan megpróbálnak egyenes irányban felénk jönni, ha elakadnak valamiben akkor ugyanúgy lépdelnek az akadálynál, és jó esetben közben csúsznak oldalra, amíg nem szabadulnak ki

- Ha már elfogyott az összes ( korábbi részekből már mind ismert) szörnyike egy helyen, akkor az útmutató nyíl b@szik mutatni valamit is, hadd cumizzunk a továbbjutás megtalálásával...ez a legrokonszenvesebb mozzanat szerintem :W

- Desszertként: rengeteg bug, a pályákról ki lehet sétálni, ilyenkor mindenféle szürkés textúra kínlódik a képernyőn...

- Fegyvert váltani minek... :U , elég ha darálunk a pengével, aztán a fő boss-nál használunk esetleg valami mást

Kukára való alkotás, manapság a drága villanyt nem szabad ilyenre pazarolni, sem letöltés, sem "játékkal" eltöltött idő tekintetében!!!

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#21) birozoli7800 válasza atesz1974 (#20) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Egyetértek nagy csalódás lett ez a játék.. :(((

(#22) atesz1974 válasza birozoli7800 (#21) üzenetére


atesz1974
tag

Ja és még valami, szerintem ez a: "rossz demót adtunk ki" szöveg egy baromság, vagy csak valami marketingfogás, lehet, hogy kiadtak azóta mégegyet amiben befoltoztak egy-két hibát..., de a teljes játékban annyi az elb@szás és összecsapottság, (és nem csak a bug-okra gondolok), hogy ezt kijavítani gyak. lehetetlen

[ Szerkesztve ]

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#23) dark2


dark2
tag

Nincs valakinek mentése a teljesből valahonnan a haunted city pálya (a 4. pálya) közepéről, végéről, esetleg az 5. kezdésénél? Egyszerűen nem tudom elérni, hogy rábökve a 4. pályára ne lépjen ki az asztalra not enough memory hibaüzenettel. (2x1GB ram, plusz 1-2GB lapozó mellett is kilép)

(#24) dark2


dark2
tag

Hát, nagyon nem tetszhetett az embereknek. A neten se találok mentést, de konzolparancsot se, hogy átléphessem a pályát. :(

(#25) birozoli7800 válasza dark2 (#23) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Szerintem nem érdemes szenvedni ezzel a játékkal.. Jobban illik rá a bughalmaz kifejezés mint a játék.. :(((

(#26) dark2 válasza birozoli7800 (#25) üzenetére


dark2
tag

Már eljutottam a feléig, érdekelne a többi pálya is, bugoktól függetlenül. :U

(#27) dark2


dark2
tag

Senki? :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.