Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overlord

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!

Tetszett a Dungeon Keeper? A Mai napig hiányzik Horny? Most megmutathatod, hogy mindig a Gonosz győz! Az ostoba jó pedig elbukik... ;]
A játékban egy gonosz nagyúr bőrébe bújunk, akinek szolgálatába szegődnek gonosz kis manószerű lények, és a segítségükkel indul meghódítani a Világot.
Manóinkat különféle tulajdonságokkal ruházhatjuk fel, ha eléggé vigyázunk rájuk, akár 60-an is lehetnek a seregünkben. Ők mondjuk eléggé vadak, tehát ha egy faluba engedjük Őket, először is megölik a jószágokat, lemészárolják a parasztokat, szétvernek mindent, végül felgyújtják az egész miskulanciát. Közben az általuk szerzett lelkekkel és jobb cuccokkal felszerelkezve Mi is fejlődünk és Ők is.

Hivatalos Oldal: [link]

PC Demó: [link]

HardWired bemutató: [link]

Sokat nem kell hozzáfűzni. Reszkessetek, jók!!! ;]

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hopsz, a legfontosabb lemaradt: Megjelenés: 2007. Június. 26.

Mod: Európában: Június. 29.

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Gyusz válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Gyusz
őstag

Szisztematikusan megkeresed az olyan játékokat, aminek nincs még topikja és nyitsz nekik egyet? :DDD

Na jó, nem gonoszkodom tovább, a demo alapján szerintem egész jó játék lehet belőle. A harcrendszer kicsit mintha primitív lenne, bár remélem, hogy csak a demo nem engedett mindenbe betekintést. A hangulat viszont remek, a grafika stílusa és a hangok pedig egész egyszerűen fantasztikusak. Az eddigi két teszt amit találtam, az egy PC-s 75% és egy X360-as 60% értékeléssel zárult, szóval egy kicsit azért aggódom. Ennek ellenére biztosan teszek egy próbát a teljes verzióval.

(#4) Vistaboy válasza Gyusz (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem a Dungeon Keeper az egyik kedvenc játékom volt. És még egy olyan játék, amennyiben annyit lehetett volna gonoszkodni, mint abban, nem volt... ;]

Ui.: Csak azoknak nyitok topikot, amelyek tetszenek... :U Mostanában pedig lesz egy pár. Ha pedig még nincs Neki, akkor miért ne?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Gyusz válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Gyusz
őstag

Eddig még egyezik az ízlésünk: Blacksite Area 51, Mass Effect, Overlord. Egyébként semmi bajom a topiknyitással, csak szemet szúrt ez a három cím és ezt nem lehetett nem megjegyezni ;] De jól elbeszélgetünk mi pingvinek...

[Szerkesztve]

(#6) Tzeentch


Tzeentch
csendes tag

Én is nagyon várom már hogy megjelenjen az Overlord a demót már kipróbáltam nekem nagyon bejött meg az is tetszik hogy felépíthetünk saját sötét tornyunkat meg ha minden igaz még szeretőt is tarthatsz a játékban :DDD szóval nagyon kiváncsi leszek mi lesz belőle

Asleep on the Frontlines!!!!

(#7) spyki


spyki
tag

Most nyomtam végig a demót, és tetszett annak ellenére, hogy én a játékokban a ''jó'' oldalt favorizálom általában. Várom a teljes verziót! :)

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Gamespot előzetes: [link]

Tetszik ez a leírás: ''Next-generation gaming in a twisted fantasy world where players have the choice to be evil... or really evil.''
Videók: [link] [link] [link]

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Na végre...én is gondolkodtam,hogy nyitok neki topikot,hiszen megérdemli.Nekem ez az idei év egyik favoritja,az tuti.Tavaly nyár óta vártam a demóra,és tényleg iszonyat hangulatos lett (nekem valamiért a Fable ugrott be róla elsőnek),úgyhogy még két hét,és küldöm az asszonyt nyaralni :DDD :DDD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10) bagyulajuve válasza hülyegyerek (#9) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Fable-ös hangulata van az biztos, gyönyörű, és már csak 5 nap van a megjelenésig :R

Resistencia eterna

(#11) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát ez nagyon tetszik:

''As you grow more evil and ever more powerful, so do they - but you'll also have to keep a watchful eye on them. They like beer and music you see, which can drive them wild and out of control. We obviously have no idea what that's like. Plus they'll easily fall for the charms of a Succubus and her wicked sex-based ways. The naughty temptress.'' :DDD :D

Kegyetlenek ezek a manók... Viszont ha belegondolok, ki nem szereti a sört, a zenét és a szex-et? :DDD :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) bagyulajuve válasza Vistaboy (#11) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:DDD

Resistencia eterna

(#13) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új HD-minőségű videó, amiből megtudhatjuk, hogyan szívjunk el életenergiát, hogy több manót hozhassunk létre: [link]

Mod: Akinek nincsen regisztrációja, az megtekintheti ezt az X360-as változatot: [link]

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na a 7en kiderül hogyan bírkozik meg a Vista és a rendszerem a dX10-es játékkal

Resistencia eterna

(#15) bagyulajuve válasza bagyulajuve (#14) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja ez nem is dx10 :B , hirtelen a Lost planettel kevertem össze, mert az holnap jön, természetesen arra vonatkozik az előző hsz-om :)

Resistencia eterna

(#16) ToxLee válasza bagyulajuve (#15) üzenetére


ToxLee
őstag

Szerintem 1024-be jól fogja nyomni. ;)

(#17) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megjelent a játék!

''Meg is rendeltem'', kb. 2-3 nap múlva ''hozza a postás''... :C :DD :))

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18) ToxLee válasza Vistaboy (#17) üzenetére


ToxLee
őstag

2-3 óra, nem? :U

(#19) Vistaboy válasza ToxLee (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akinek gyors a postása... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) ToxLee válasza Vistaboy (#19) üzenetére


ToxLee
őstag

Vidékre lassú. ;]

(#21) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nekem is kihozza postás 2 órán belül, de ma már nem lesz időm kipróbálni, azonabn
holnap tolni fogom ezerrel.

Resistencia eterna

(#22) vittuka


vittuka
aktív tag

Srácok van egy kis gondom. 30fps-re van lockolva a játék és engem eléggé zavar. Nem tudja valaki hol lehet ezt kikapcsolni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#23) ToxLee válasza vittuka (#22) üzenetére


ToxLee
őstag

Talán nem folyamatos? ;]

(#24) arpi6k


arpi6k
addikt

Délután én is kipróbálom a progit. A DK sorozatot nagyon szerettem.

Intel & ATI

(#25) Silenzio válasza vittuka (#22) üzenetére


Silenzio
addikt

Sztem egy ilyen műfajú játéknál ez nem akkora gond. Nézz utána guglin! Ha nincs a játékban konzol, elég kevés esély van a változtatásra. Mellesleg bár amatőr megoldás lenne, elképzelhető hogy ezzel időzítették a játékot a fejlesztők. Láttam már néhány ilyet.

P.S.: Ha vkinek dual core amd-je van, és sima win xp-je, próbálja ki dual core driver és dual core windows patch nélkül a gépet vmi szerényebb gépigényű játékkal (Alpha Prime erre tökéletes)... Nagy élmény lesz, az időzítésre képtelen gép valódi szürreált alkot a monitoron :D

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#26) dilipok


dilipok
veterán

Na nekem is megérkezett tegnap. Hát mit mondjak, nagyon beteg :DDD
Ilyen jó hangulatú játékkal már régen játszottam. Kikapcsolódni tökéletesen megteszi. A kis minionok meg olyan hangulatot varázsolnak, hogy soxor fennhangon kacagtam 1-1 megynyilvánulásukon :DDD (ahogy odahozzák a pénzt: ''For you Massssteeer! - hát az gyilkos :DDD )
Tehát aki teheti próbálja ki mert nagy élmény. 1024ben nálam kisebb röccenésekkel futott, tehát nem is vészes.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27) Xelo


Xelo
addikt

jujj bakker ezt is de vártam már :D fene hogy nincs gépem :W
VÉLEMÉNYEKET MANÓKHÁÁIIIM :DDD

(#28) dilipok válasza Xelo (#27) üzenetére


dilipok
veterán

csak ismételni tudom magam. Nagyon jóóóóóó! legalábbis nekem nagyon tetszik :)

Mondjuk aki játszik: Hogyan megyek el Spree faluba? Lehet csak én vagyok vak, de a slave campből én nem találok kiutat...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29) Horny256 válasza dilipok (#28) üzenetére


Horny256
aktív tag

Én már az elején elakadtam :D nem menek át a manok a a szörny manóra :W

(#30) vittuka válasza ToxLee (#23) üzenetére


vittuka
aktív tag

Ne nyissunk vitanapot 24 fps-es moziról, meg hogy az emberi szemnek mi kell. Ugy fogalmaznék, hogy nem, nem elégm folyamatos, nekem a 30fps az darálós még egy ilyen játékban is. Utánanézek hol lehetne ezt kiszedni :\

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#31) Csabahun


Csabahun
senior tag

Hatalmas egy játék!!! :R :DD :DD
Mindenféle hülyeséget összeszednek a kis figurák,eddig a patkány tetszik a legjobban amikor a fejükre teszik. :)) :))

[Szerkesztve]

(#32) ToxLee válasza vittuka (#30) üzenetére


ToxLee
őstag

Yes Massssteeer!!!! ;]

(#33) sparx válasza Csabahun (#31) üzenetére


sparx
tag

és amikor elkezdenek hugyozni mindenfelé az asztalokon lévő ''ital''tol... xD

(#34) dilipok válasza sparx (#33) üzenetére


dilipok
veterán

Nekem meg az a kedvencem mikor szakácsok sapiját a fejükbe nyomják :D Meg felveszik a dagadt király koronáját is: nagyon komolyan néznek ki :DDD

Ebből már az is látszik hogy sikerült továbbjutnom, kb 3x mentem el Spree bejárata előtt, majd 1xcsak ott állt 3 manus és leengedték a hidat :D
Nemtudom hogy milyen lehet bill+egér kombóval az irányítás, de kontrollerrel nagyon kézre áll.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#35) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hú, látom, hogy elmebeteg egy játék lehet... :DDD
Sajnos Nekem még késik a postás, maximum holnapra lesz meg... :W
Hiába, ''Kis pénz, kis foci...'' :D
Hát, remélem hétvégére megjön. Akkor kiveszek egy hét szabit... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) nofreenick


nofreenick
aktív tag

üdv sötét urak!
nem tudja valaki hol lehet a kék minionokat megtalálni? a fába zárt elf 3 gyökerét tüntettem el eddig a 6ból, és most kellenének a kék fószerok, de már mindent átkutattam a környéken és nem találom őket... szóval ha valaki tudja, akkor pls ossza meg! köszi

(#37) dilipok válasza nofreenick (#36) üzenetére


dilipok
veterán

odáig még nem jutottam el, talán holnap már okosabb leszek ;) én még csak a tüzes kiscsákóknál járok :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#38) vittuka


vittuka
aktív tag

Szerintem a kékek a mocskár környékén vannak, de szükség van a zöldekre hozzá, amit viszont én nem találok :\ help! :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#39) sparx válasza vittuka (#38) üzenetére


sparx
tag

állítolag a zöldek az elf erdőben vannak valahol...
valaki meg tudja mondani azt hogyan lehet más spell-t kiválasztani, mert nekem mindig a fireballt tolja, amikor már van vagy kettö másik is..

(#40) nofreenick válasza sparx (#39) üzenetére


nofreenick
aktív tag

a zöldek tényleg az elf erdőben vannak a kékekhez meg vissza kell menni a faluig, és ott vmi tábor, meg zombikkal teli tó mellett van a barlangjuk... (én elsőre az erdőben kerestem őket)
a spell-eket F1-F2-F3-F4-el tudod változtatni...

(#41) seemany3


seemany3
tag

Végre egy játék amiben valóban van spiritus. :C A sok hangzatos mázolmány után valami,ami mindenképpen egyedi és gonosz,s csak rajtad múlik,hogy még gonosszabb legyen. :D Hááát legyen : :R ;] ;] ;]

Páromat idézve:ha nem jössz azonnal,veszek egy gépet és találkozunk a neten?!!!

(#42) dilipok válasza sparx (#39) üzenetére


dilipok
veterán

vagy kontrolleren a D-pad is váltja

Más: honnan lehet a 10 csajszit összeszedni? Spreeben csak 3at találtam eddig. Onnak kell az összes, vagy majd szépen sorban összejön?

[Szerkesztve]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43) vittuka


vittuka
aktív tag

Megvannak a zöldek, kékek, minden, lassan végzek?? Egy másik fórumon azt írták, hogy 13 óra alatt végigment valaki a játékon, pedig csak most kezdtem belejönni... :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#44) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Hát sajnos a (részben) lehúzó kritikák, így az első pár óra túltétele után jogosnak tűnnek. :(

Amilyen lelkesen indultam a játéknak, olyan lendülettel lombozott le. A játékmenet végletekig leegyszerűsítése egyértelműen a konzol kedvéért történt, de a játékot menthetetlenül monotonná teszi. Az se túl jó pont, hogy a PC-s átirat egy vegytiszta konzol port - az irányíthatóság éppenhogy elmegy, a két egérgombos terelgetés csapnivaló (könnyen kimatekozható, hogy ezt a funkciót a gamepod joy-ának szánták), néhol beragad, néhol nem mozdul, úgy általában nincs értelme (a PC-s átiratba miért nem lehetett beiktatni egy nyilat?).

A játék grafikája alapvetően szép, de részletgazdagsága itt-ott (épületek, belső terek) puritán és egy idő után unalmas. A sötét lovag nem éppen perzsiai herceg, otromba kocogáson kivül gyakorlatilag csak fejszéjének meglengetésére képes, más mozdulatra nem (plusz varázslatok). A legapróbb akadályokon sem képes túlhaladni (pl. bokányi magasságú kődarab) vagy egyszerűen ''láthatatlan falakba'' ütközik - nyilván ez azt a célt szolgálja, hogy magunk helyett kicsi gonosz apródainkat küldjük dologra, de ez a fajta megoldás még a 10 évvel ezelőtti időket idézi (mi értelme a 3rd person nézetnek, ha a terepen gyakorlatilag csak igen korlátozottan közlekedhetünk?).

A megoldandó feladatok primítivek, és bár sok alküldetés létezik, a feladat megoldásai közben mindig egy dolgunk van: buzgón ráhasalni a bal egérgombra. Szolgáink gyakorlatilag mindent elintéznek helyettünk, nekünk csak az a dolgunk, hogy ide-oda küldözgessük őket vagy ha megtizedelődnek, az elhullottak helyett újabbakat idézzünk. Ez sem okoz túl nagy nehézséget, ugyanis a játék kézenfekvő helyekre tesz oltárokat vagy ''kutakat'', ahonnan tucatszámra szülhetjük az újabb szolgákat.


Hát a játék egyelőre nem okozott katartikus pillanatokat, inkább csak unatkoztam. Meglátjuk a végigjátszás után hogy fogok vélekedni róla.

(#45) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ma végre Nekem is megjön a játék.
Azért ez borzasztó! Én nyitom a topikot, elsőnek kezdem leszedni, és mire meglesz, már Ti végigjátszátok! :O

Ui.: Amúgy ez a kib@szott Chello nevű postás az oka... :W

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#46) AGE-T


AGE-T
senior tag

No ez marha jó egy gáma.
De elakadtam ;)
Hol a gyászban vannak a kék dögök? Egyszerüen nem találom...
Ez a küldetésem van meg valami heaven akármi. Okosság? :R

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#47) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre Megjött!!! :C :DD

Holnap lesz csak a játék, mert már késő van (Éjszakás voltam és még nem feküdtem le). Már alig várom... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#48) AGE-T


AGE-T
senior tag

Valaki árulja el, hogy pontosan hol kell keresni a kéke csákókat ... :R

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#49) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, rácuppantam végre Én is a játékra. Hát mit mondjak, elég frankó lett. Bár lehetett volna egy kicsit jobban kidolgozott a grafika. De a hangulat az kegyetlen. Imádom, ahogy a bárányokat és a hülye parasztokat nyirkálják a minionok... ;] Meg ahogyan minden használhatót összeszednek és magukra aggatják. Bár még csak az első pályát csináltam meg, eddig tetszik.

Na megyek is, azt hiszem egy pár birka még maradt valahol... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#50) johnny6.d válasza AGE-T (#48) üzenetére


johnny6.d
tag

Ha jól emlékszem a mocsárban, de kelleni fognak majd a zöldek hozzá.

"I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overlord
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.