Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz kételkedem #27750 üzenetére

    Sok helyen van lehetőség ECDL vizsgát is letenni - a normál számítástechnika órák mellett.

    Ha belegondolok, hogy annak idején általánosban semmilyen számtech oktatásunk nem volt ( csak C64 szakkör :D )...

    Szakközép első évében pedig 386-okon tanultuk a DOS rejtelmeit, jutalomként pedig az óra utolsó harmadában belekukkanthattunk a Windows 3.1 rejtelmeibe :DDD

    Még rémlenek röpdolgozatok, amikor papíron kellett levezetni egy-egy könyvtár létrehozását és egy fájl átmásolását bele - öreg vagyok vazze :DD

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

  • tildy

    nagyúr

    válasz kételkedem #27750 üzenetére

    De most mond meg nekem, mi a franc szükség pl. access oktatásra?
    És ECDL tananyag! Egyébként az ECDL-el kb. kitörölhető a hátsó fertály.

    wowwal kapcsolatban:
    ha több fiatal wowozna, és nem magyar szervereken, akkor hipphopp fejlődne a nyelvtudásuk. Én legalábbis ezt látom, hogy rengeteget jelent fejlődés szempontjából, ha guild, vagy arénatársakkal ventilózik az ember.
    emellett ad egyfajta rendszerező , taktikai, stratégiai képességet, ami lehet elsőre nem látszik, de benne van :)

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák

Hirdetés