Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vaddesz


vaddesz
csendes tag

Holnap indulunk EFOTT-ra Db-ből vagy 15-en! :))

Lehet hogy mi leszünk az elsők,
ha útközben nem dob le minket a kaller a vonatról :)) :C

Reszkess Fonyód!! :Y

Feliszunk mindent!! :DD

(#52) anulu


anulu
félisten

hazaértem Pestre... ma reggel ültem a fő kemping bejáratánál levő kocsma szerűségnél, iszogattam a 3. kávém, meg vmi nukleáris hulladékot (asszem kóla volt... :D), néztem magam elég, és annyit bírtam kinyögni, hogy: ''vége...'' :(

nagyon jó volt, jövőre is ott leszek! Borsodi labirintus jó volt, de idén sem jutottunk el ''Besúgó-tanfolyamra'' a skizó sátorba... a kocsma közelebb volt :DDD

nagy teszt fog kb 30 perc múlva következni (addig kajálok). elvonulok fürdeni! :Y:DDD

örültem, hogy idén volt annyi eszünk, és visszafele (is) IC-vel jöttünk, mert a tavalyi hazaút rémálom volt :Y 5 másodpercenként keltettek fel, h vki a folyosón el akar menni WC-re... idén felültem a vonatra, és elaludtam. 2,5óra múlva, mikor befutottunk a Keletibe, felkeltem.

sajnálom, hogy vége. még 1-2 nap jó lett volna ott, ahol a part szabad!

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#53) anulu válasza vaddesz (#51) üzenetére


anulu
félisten

talán szombatra le tudok menni TCS-re, meg amúgy is :) sajna dolgozom, és a főnök Tokaj miatt is húzta a száját, de inkább azt mondta, hogy menjek, mert kezdtem nagyon nyűgös lenni... meg nem kevés pénzt piáltam el a Tisza-parton :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54) anulu


anulu
félisten

na a topicot felhozom azon indokkal, hogy csak :) közeledik a nyár, jönnek a jobbnál jobb fesztiválok.

néhány időpont:

Tokaj Hegyalja Fesztivál: júli 13-17.
Sziget: aug 10-17.
EFOTT: ?, az tuti, hogy a Velencei-tó mellett lesz.

részemről Tokaj idén tuti, a többit még meglátom :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#55) Vikthor válasza anulu (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

OPETH jön a Szigetre... én ott leszek a Brigivel... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#56) sky77 válasza anulu (#54) üzenetére


sky77
aktív tag

Tavaly előtt a soproni Volt fesztiválon voltam, nagyon bejött. Sajnos tavaly nem volt rá keret, és úgy néz ki idén is kénytelen leszek kihagyni. Pedig az ilyen kis fesztiválok annyira jók! Emlékeztet a régi Szigetekre... Mindegy, mindenesetre mindenkinek ajánlom figyelmébe, mert tényleg jó.

Júli 6-7-8-9 ==> Bővebben: link

[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#57) anulu válasza sky77 (#56) üzenetére


anulu
félisten

mikor lesz?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#58) anulu válasza Vikthor (#55) üzenetére


anulu
félisten

tudom :C de előtte júni 14 (vagy 17?) Pecsa, Dream theater!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#60) brownus válasza anulu (#54) üzenetére


brownus
veterán

Sziget- pár napot biztos elszögelunk
Muvészetek völgye
Eger: nyáron vmire

Tokajon még nem voltam, jó szokott lenni? a borok biztosan jók

[Szerkesztve]

(#61) anulu válasza Kalandor (#59) üzenetére


anulu
félisten

én Wackenba mennék ki... EdGuy, HammerFall, Accept, NightWish.... ÁÁÁ!!

jó sörözést! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#62) anulu válasza brownus (#60) üzenetére


anulu
félisten

nagyon jó szokott lenni! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#63) brownus válasza anulu (#62) üzenetére


brownus
veterán

Fertösalmásin voltam már a Homoky pincészetben, hát fantasztikus volt
születhettem volna borász familiába is:)

(#64) anulu válasza brownus (#63) üzenetére


anulu
félisten

gyere le feszt-re, megéri! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#65) Drizzt válasza brownus (#60) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tokaj Hegyalja...
Szerintem a legjobb feszt. Hangulatban mindenféleképpen. Sajna ott is jól lehúzzák az emberről az összes pénzt, de messze nem annyira, mint pl.: szigeten...
Zenei felhozatal eléggé ugyanolyan minden évben. Engem már nem annyira a zene mozgat a dologban, sokkal inkább a hangulat, a sok ember, az olcsó(kannásárú majdnem!!!) nagyszerű termelői borok... :D
Nagyon jó. Szerintem a szigettől jobb.

Báér ha van eső, az keményen szopás szokott lenni. :(

I am having fun staying poor.

(#66) anulu válasza Drizzt (#65) üzenetére


anulu
félisten

szerintem is :) szvsz az egyik legolcsóbb feszt! :)

borok: :C

eső nem gond! 2 éve a nagy sárdagasztáskor voltál? :DDD:C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#67) escie válasza Drizzt (#65) üzenetére


escie
őstag

idén már én is el akarok menni ismét. olyan rég voltam. :(
bár a Dream' koncsertó rendesen ki fogja forgatni a zsebeimet. :U

I'm back, baby!

(#68) brownus válasza anulu (#64) üzenetére


brownus
veterán

Meggyoztetek:), megyek

(#69) Drizzt válasza anulu (#66) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem amióta én járok, azóta mindig van sárdagasztás, elég méretes...
Asszem, 3, vagy 4 éve kezdtem el járni. De inkább három. Azóta mindig voltam...

I am having fun staying poor.

(#70) anulu válasza escie (#67) üzenetére


anulu
félisten

nekem Dream + Nightwish fogja a kaput becsukni egy csöppnyit (meg mindenekelőtt az április 30-i metálfeszt a PeCsaban), de Tokajt nem hagyom ki. tavaly 1 héttel eléőtte ráment vmi vírus a gyomromra, úgyhogy Hegyalján úgy ettem a széntablettát, mint akinek az élete múlik rajta (kb ott is voltam, mind1).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#71) anulu válasza brownus (#68) üzenetére


anulu
félisten

akkor úgy néz ki, alakul a PH! tali :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#72) anulu válasza Drizzt (#69) üzenetére


anulu
félisten

2002-ben voltam először, bár akkor csak utolsó napra mentem le haverommal, aki viszont mióta van Hegyalja, mindíg lent volt (tavaly kivételével :O). akkor beleszerettem a helybe illetve a hangulatba, valamint a társaságba, és 2003-ban már kötelező program volt :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#73) brownus válasza anulu (#71) üzenetére


brownus
veterán

jó lesz:DD

(#74) anulu válasza brownus (#73) üzenetére


anulu
félisten

csak már lennénk ott! tavaly teljesen lelki beteg voltam, mikor vége lett... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#75) Drizzt válasza anulu (#74) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én is, de mindig ilyenné válok, ha sokat vagyok a barátaimmal, aztán el kell válni. Pl.: már a szilveszter is ilyen volt idén. Főleg, hogy utána az első említésre méltó történés egy fizika-buktám. :D

I am having fun staying poor.

(#76) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Én is gondolkodom valamin,csak kérdés mi lesz belőle???Sziget szinte biztos,hogy ugrik (ha minden jól megy épp a görög tengerparton fogom süttetni a pocakomat) ,Volt fesztre lehet lenézek,ott sajna még nem voltam.Bár nem fesztivál,de Bogácsra idén is lemegyek : jó a hely,király a strand,nem drága,és nagyon jók a borok (a Zengő ott az über).
Ha több szabim,és sok pénzem lenne,mennék mindenhova.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#77) anulu válasza Stimpy (#76) üzenetére


anulu
félisten

Görög tengerpart? oh, te szegény! :)

Tokajt amiatt is határozottan ajánlom, mert Expresséknek hazai pálya, és a legnagyobb bulikat ott szokták csinálni! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#78) Stimpy válasza anulu (#77) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Azt nem tudom még miből megyek tengerpartra,legutóbb is munkahelyi kölcsönből voltam,amit törlesztettem utána hónapokig.
Tokajon még elgondolkodom,az a gáz hogy 3 hét szabim van összesen egy évre,abból meg nehéz gazdálkodni.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#79) anulu válasza Stimpy (#78) üzenetére


anulu
félisten

tavaly előtt nekem is 3 hét volt, mégis belefért Tokaj, Sziget, Karácsony...

elolvastam az aláírásod. kicsit lekapartam a falat! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#80) dannnnn válasza anulu (#1) üzenetére


dannnnn
aktív tag

VOLT fesztivál alap dolog! :) ott simán lehetne egy tali......
én mindig 3 napig vagyok kint, de asszem idén négy napos lesz.
szigeten 1-2 napot szoktam kintlenni.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#81) Lortech


Lortech
addikt

Hegyalján megint ott a helyünk barátnőmmel, remélem legalább olyan jó lesz mint a tavalyi. Várjuk már!

Thank you to god for making me an atheist

(#82) Stimpy válasza anulu (#79) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Majd meglátom,hogy lesz,bízom a reményhalban.

Aláírásom dilemma volt,hogy ez legyen vagy a ''Te is fiam bluetooth?!'' felkiáltás.......

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#83) anulu válasza dannnnn (#80) üzenetére


anulu
félisten

na ott még soha nem VOLTam. eddig vhogy kimaradt. szerintem idén sem fogok oda lejutni. majd Hegyelja Szesztiválra! ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#84) anulu válasza Stimpy (#82) üzenetére


anulu
félisten

nah, az a másik épületes beszólás :C:D:C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#85) dannnnn válasza anulu (#83) üzenetére


dannnnn
aktív tag

hát akkor csak annyit tudopk mondani hogy műveletlen vagy :D volt fesztivál egy alapműveltségű embernek KELL! :)
de csak mondom nem kell komolyan venni. :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#86) brownus válasza anulu (#79) üzenetére


brownus
veterán

3 hét? úgy tudtam a minimum szabi 20 nap, utána ahogy öregedik az ember mindig +1 amig eléri a 30-at
én most 21-nél tartok a huszonpárévemmel

(#87) anulu válasza brownus (#86) üzenetére


anulu
félisten

én voltam akkor 21 :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#88) cortez25


cortez25
aktív tag

Sziegetet tervezem, tavaly 3-napon voltam...elött meg VOLT fesztivál sopron alap...naggyon jó tud lenni....elmúlt 5-alkalommal nyomtuk...:C

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#89) anulu válasza dannnnn (#85) üzenetére


anulu
félisten

lehet :DDD sok más miatt is megkaptam már ezt, de lepereg :DDD anyagi helyzeten múlik :U:O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#90) Stimpy válasza brownus (#86) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Pedig nekem is 3 hét,25 éves vagyok,de nem számít ez se,meg az alap se,tekintettel arra,hogy magánvállalkozónál dolgozom.Ebben a fasza rablókapitalizmusban,amiben élünk,a három lábú lőtéri kutyát sem érdekli (hát még a főnökömet),hogy tudok-e menni bárhova is.
Választok szépen egyet a sok közül,és megyek oda (vagy oda sem)

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#91) Stimpy válasza anulu (#89) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Így van : a pénz beszél,a kutya............meg szőrös.De a kivert kutyának legalább jó :))

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#92) anulu válasza Stimpy (#91) üzenetére


anulu
félisten

jah, legalább neki ki van verve :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#93) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

A szigetre mikortól és mennyiért lehet megvenni a hetijegyet?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#94) brownus válasza Stimpy (#90) üzenetére


brownus
veterán

az durva, 15 nap:(
legalább a fizud jó?, ha nem vagyok túl indiszkrét

(#95) anulu válasza GombócArtúr (#93) üzenetére


anulu
félisten

szerintem május-június, és 15környékére saccolom.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#96) GombócArtúr válasza anulu (#95) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) ha 15 ropi lenne az egész jó lenne, Remélem nem lesz több. Nem sokkal...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#97) anulu válasza GombócArtúr (#96) üzenetére


anulu
félisten

szívemből szóltál :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#98) Stimpy válasza brownus (#94) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Nem kirívó,de azért van miből sörözni hétvégén (hónap végén már nem mindíg).

Sziget egyre gagyibb szerintem,a vidéki fesztiválok sokkal jobbak,mégha nem is lépnek fel akkora nevű zenekarok.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#99) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Na mi van??Már is fesztiválon vagytok,vagy mi ez a kihaltság???

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#100) Kobe


Kobe
veterán

nekem így elsőre Rockmaraton van tervbevéve, meg Hegyalja....ha sikerül nyáron kimennem Angliába akkor ott egy 3 doors down koncert, ugy tom vmikor nyáron fellépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.