Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) tpetru válasza brancsaa (#150) üzenetére


tpetru
csendes tag

Erről a szingapúriról már én is hallottam, de ez nem zenei fesztivál... Vagy igen?

(#152) nagygabor519 válasza tpetru (#151) üzenetére


nagygabor519
tag

Nézzétek meg az oldalt oda levan írva, ha nem is részletesen, de levan írva
[csekk]

Szóval ezt egy szingapúri túrának jellemezném inkább..

[ Szerkesztve ]

Nagy Gábor

(#153) lexus123 válasza tpetru (#151) üzenetére


lexus123
csendes tag

Én úgy tudom, hogy nem nagyon zenei fesztivál...az biztos hogy all-inclusive ellátásba kapsz mindent ha nyersz és mindent fizetnek, bár nem tudom hogy a kaja meg a pia az milyen ott szingapúrba...de olyan rossz nem lehet :) bár én inkább San Franciscoba mentem volna, de azt már lekéstem :( :))) mondjuk úgy gondolom hogy ebbe valami buli vagy valami tuti hogy benne van...bár bízom abban hogy azért ez az út összejön...:) nagyon örülnék ennek is, úgyanis szeretek világot látni :)

(#154) Axion1 válasza lexus123 (#153) üzenetére


Axion1
csendes tag

általában van international konyha is...ami kimondottan az ilyen esetekre lett kitalálva.
Szóval ha nem akarsz kutyát enni (és ez nem túlzás) akkor ehetsz simán spagettit is (nem kutyából).

[ Szerkesztve ]

(#155) saszabaa


saszabaa
csendes tag

Vicces helyzet lenne az hogy ha egy írtó jó kinézetű kaját falatoznál és akkor egyszer csak közölnék hogy épp egy csivava az :D hát nem is tudom szerintem én frászt kapnék és úgy a pincér vagy akármi nyakába önteném hogy csak na :D
De jó is lenne megnyerni ezt a Szingapúri dolgot :D
Fogok is venni egy pár üveg Heinekent hogy elküldhessem a kódot..... és várjam izgatottan a végeredményt :)
Szingapúr amúgy is egy nagyon szép hely, ámbár azt nem tudom hogy most az egész utazást, szállodát stb állnak a rendezők?vagy azért saját pénztárcából is kell csengetni?

(#156) talpalavalo válasza Axion1 (#154) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Most ezen nem tudom mit kell így kiakadni... Úgy sem tudod mit tesznek eléd, úgy sem tudsz malájul.... azt meg nem kell tudni hogy mi van benne a lényeg az hogy finom vagy nem finom és kész meg a fűszerezésen van a hangsúly, szerintem az az ami igazán befolyásolja az étel ízét, kultúráját. De azt tudjátok, hogy kb. 0 esélyetek van kijutni vagy ha nem vásároltok fel egy üzletnyi sört illetve nincs kocsmátok ahol azt szórjatok és otthagyják a kódokat. De ezeknek pont azért nem is látom értelmét mert egy ember rengeteg kódot beküldhet tehát, lehet hogy megszakadsz beküldesz ezer kódot amivel persze nagyobb az esélyed mint annak aki csak egyet küld be de a végén lehet hogy ő nyer és te meg rengeteget fáradoztál, tehát ezekkel én úgy vagyok hogy max 1-2 kódot küldök be aztán vagy nyerek vagy nem! Persze aki alapból Heinekkent iszik az simán beküldheti mindet én csak ritkán iszok, tehát ezért max 1-2 db veszek csak a nyereményjáték miatt!

(#157) propellerjoe válasza saszabaa (#155) üzenetére


propellerjoe
csendes tag

Elég csúnya lenne, ha saját pénztárcádból is kellene fizetned valamit. Ha egyszer nyer az ember egy utat akkor álljon mindent a szervező(kivéve az ajándékokat amiket haza viszel). Kétlem, hogy ez máshogy lenne. Főleg ha a heineken a szervező akkor nem kell félned attól, hogy szomjas maradsz, mert sör valószínűleg lesz hordószámra :D
Az lenne vicces dolog, ha egy ilyen vén alkoholista nyerné meg, mert véletlenül beküldi és viszi az egyetlen egy ruháját magával és jól berúg mindenhol :D A szervezők biztos furán néznének rá :D

Ráreagált

(#158) nagygabor519 válasza propellerjoe (#157) üzenetére


nagygabor519
tag

Mondjuk erre a részére én is kiváncsi lennék, hogy neadj isten valami alkoholista páros nyerné meg ezt az utazást és minden helyen többet isznak a kelleténél , akkor mit kezdenek az ilyen emberekkel? Lehet az utazás mellé jár még dont drink too much guard :D

Nagy Gábor

(#159) tpetru válasza nagygabor519 (#158) üzenetére


tpetru
csendes tag

Szerintem a nyeremény feltételeiben benne van az, hogy a kintléted alatt valami normális viselkedést be kell tartanod...

(#160) #40835072


#40835072
törölt tag

én jövőre tervezem hogy elmegyek párra!

Ismerősöm ismer egy hajléktalant aki kb 20-30 éves lehet de egy csomó fesztiválon ott volt :)

szigetre beúszott , volt, hegyalja mindehol ott van :D

(#161) Axion1 válasza talpalavalo (#156) üzenetére


Axion1
csendes tag

Már ne haragudj de ez egy elég beszűkült látásmód amivel rendelkezel...ha anyádat eléd raknák úgy,hogy nem tudod mi az és finom akkor te nem is foglalkoznál vele....mert most ne mondd de egy kutya azért nem egy tyúk. Vannak haszon állatok...nos egy civilizált embernél a kutya nem haszon állat hanem a társa a barátja....nekem nincs kutyám de ez evidens számomra.

(#162) nagygabor519 válasza tpetru (#159) üzenetére


nagygabor519
tag

Jó persze , nyilván. De másokat is könnyen elkaphat az alkohol okozta lendület :) De nem hiszem azért én se, hogy ilyen emberek kerülnének oda..

Nagy Gábor

(#163) predator24 válasza propellerjoe (#157) üzenetére


predator24
tag

Az all-inclusuve azért jelent valamit :) Bár nem hiszem, hogy a Heineken, mitn szervező nagyon beleszólna. Biztosan a vendéglátó szálloda elsz az, ami ezt az egészet lebonyolítja, szóval ez egy érdekes koncepció, hogy elsz hordószámra Heineken...
Az viszont biztos, hogy valamilyen szintű kontrollt tartani kell, mind a résztvevőenek, mind a szervezőnek. Ennyi erővel bármit kivesézhetünk ilyen szinten, és bele tudunk úgyis kötni ;)

PEACE

(#164) lexxa83 válasza Sianis (#50) üzenetére


lexxa83
csendes tag

én is voltam hegyaljén, nagyon jó volt, csak az volt a gáz, hogy végig baromi meleg volt emiatt rosszul voltam már néha.. ez volt a 4. hegyaljám, de szerintem megek jövőre is:P
bár most szingapúr van kitűzve a heinekennel :D

(#165) kabostitanil válasza lexxa83 (#164) üzenetére


kabostitanil
csendes tag

szerintem meg pont hogy a Heinekennek kellene valamilyen etikai és moderálási elvet követnie, hiszen ha valami ős tahó kerül véletlenszerűen kiválasztásra és emiatt, az ő imidzsük romlana, hogy "né már mekkora gyökér a heinekenes nyereményjáték győztes" akkor azért az nekik ciki.de egyértelmű és tuti, hogy rengeteg szabály van, amit be kell tartani, mialatt kiélvezed a megnyert kis utadat a távoli Ázsiába..remélem majd lesz élménybeszámoló.

Nagyon el van fáradva ez a világ. Ráadásul punk zene nélkül az élet olyan mint a sör hab nélkül!

(#166) lexus123


lexus123
csendes tag

Szerintem azért, biztos megnézik azt, hogy ki nyerte meg az utazást, mivel az tényleg nem lenne nekik jó ha olyan ember utazna aki szégyent hozna rájuk. De azt, hogy ott kint, hogyan fog bulizni az ember abba szerintem nem lesz semmilyen beleszólásuk, hiszen a cél az, hogy az illető aki elnyeri ezt az utazást annak a lehető legjobban sikerüljön. Mivel az se lenne jó ha hazajön a nyertes és csak negatívumot fog tudni mondani az utazásról.

(#167) predator24 válasza lexus123 (#166) üzenetére


predator24
tag

Lehet, hogy akkor valahogy úgy próbálják meg lebonyolítani, hogy az általuk szervezett programokon azért legyél képben, pláne ha kamera előtt vagy. Viszont, ha te este szeretnél elmenni egy clubba bulizni, akkor azt hadd ne szabják már meg :)

PEACE

(#168) bozgabi


bozgabi
csendes tag

Én Szigetelek, mint mindig!!
Szerintem nem véletlenül annyira népszerű nemzetközi viszonylatban is ez a fesztivál.. kár lenne kihagyni, még úgy is, hogy az idei felhozatal annyira nem nyerte el a tetszésemet, de mint bulit nem hagynám ki!

De ezt a szingapúri utat is szívesen bevállalnám, bár úgy tűnik, nálam profibb versenyzők is vannak.. olvastam érdekeseket, ki hogyan próbálja megnyerni az utat..
Mondjuk velem jól járnának a szervezők, mert én biztos nem randalíroznák, rám büszke lehetne a Heineken és Magyarország is ;) XD

(#169) Berita válasza lexus123 (#166) üzenetére


Berita
csendes tag

én is így gondolom, hogy azért a nyerte sorsolása előtt lesz azért egy elég komoly facecontroll.és valószínűleg ezért is van egy webkamerás feltöltési lehetőség.sőt..tuti rájöttem..haha..aki ott szép és csini azt a cég megmutatja majd Szingapúrban, tehát ajánlom mindenkinek hogy webkamerán töltse fel a fotókat és ott mutassa meg az arcát is mellé..ez lesz a legjobb megoldás.

(#170) kissj83


kissj83
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék van-e itt valaki aki járt már, vagy akar menni az idei Novarock fesztiválra?
http://www.novarock.hu/

Idén megyünk 2en vagy 3an, de jó lenne ha valami tapaszalt egyén tudna segíteni 1-2 dologban. :)
Esetleg ha valakit érdekel kocsival mennénk Szolnokról és valszínű hely is lesz a kocsiban 1-2 ember részére.

Nyugodtan vegyetek fel msn-en:
kissj83@freemail.hu

(#171) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Idén nyáron lesz Balaton Sound?

(#172) mickemoto


mickemoto
őstag

Én meg nightbreed fesztiválra jártam amíg volt.
Asszem a másodikon, harmadikod, negyediken, ötödiken biztos voltam.
A másodikon még ingyenes volt, és üveges sör volt.

[ Szerkesztve ]

(#173) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Szombaton kagylofesztival!
[link]
Kb halalra fogom kajalni magamat :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#174) mickemoto válasza kraftxld (#173) üzenetére


mickemoto
őstag

Ez mi, a haverok kagylót zabálnak fesztivál?

(#175) kraftxld válasza mickemoto (#174) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jaja, Havelock-ban tenyesztik a vilagon a legtobb greenshell mussel-t, es evente egyszer szerveznek egy fesztivalt. 2 eve mar voltunk, hibatlan volt a kaja.

Siman fove, citrommal, vagy edes chillis szoszban fustolve, de volt vadkecske husos szendvics, meg meg sok finomsag :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#176) mickemoto válasza kraftxld (#175) üzenetére


mickemoto
őstag

Sült kecskét már én is ettem, nem mondom hogy a kedvencem de meg tudnám szokni.
Kagylót viszont nem ettem életemben.

Egyik ismerősöm éppen új zélandon van tanulmányúton.

[ Szerkesztve ]

(#177) mickemoto


mickemoto
őstag

Bár nekem az örök kedvenc a tejberizs :) ,
egy vietnámi gyerek ezt viszont tuti nem értékelné

(#178) 14adam válasza BMWFan (#171) üzenetére


14adam
addikt

Lesz :K
Ricardo Willalobos-ra lehet kéne menni :)

(#179) drstupid


drstupid
tag

Ozora :U

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#180) róbert gida


róbert gida
tag

Sopron VOLT :K .[link]

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#201) lililili


lililili
újonc

De sok pesszimista ember van...De ha nem hiszitek hogy nyerni fogtok ne regisztráljatok,
ne rontsátok az én esélyeimet a nyeréshez :D
Am köszike a linket :)

(#202) kilozsul válasza drstupid (#179) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Dettó... :) (Meg Volt is, ha minden összejön)

Először mész ozorára? :D

(#203) ß3NC33


ß3NC33
tag

Valaki VOLT ? :DD
ÁÁÁÁ annyira jó volt, visszamennék még pár napra :O
Moby meg Pendulum adta idén a két legnagyobb bulit szvsz :R :R

(#204) róbert gida válasza ß3NC33 (#203) üzenetére


róbert gida
tag

Én VOLT-am de csak az utolsó napon ! :K Nekem a Road a Depresszió ,Magashegyi és a 30 second to Mars jött be a legjobban ! A Thing Tings pont azt a dalt nem játszotta le amelyiket vártam volna :((( .A belga nekem túl "mocskosszájú " és nem is rajongok értük. Kalkbrennert már nem vártam meg mert tömegiszonyom lett :D .Amúgy a sör 450 volt ami elég húzós VOLT és hamar leürült a kártyám ! Szerencsére nem esett :) az eső ,és nem volt hőség sem.

[ Szerkesztve ]

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#205) Zewa


Zewa
senior tag

Idén megvolt már a FOO (Fishing on Orfű) illetve ha minden igaz akkor megyünk még EFOTT -ra is. :) De ez még nem biztos.
Imádok fesztiválozni de iszonyat pénzt képes felzabálni.. :(
Pécsről egy EFOTT ~40e ft biztos van. Ennyi pénzből akár leverethetünk haverokkal a tengerre is..

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#206) ß3NC33 válasza róbert gida (#204) üzenetére


ß3NC33
tag

Igen, belga nekem sem jött be.. az eddigi legjobb koncertjükön itt szombathelyen voltan a főiskolán :F
30 second to Mars tényleg jó volt. ITT lehet látni egy srácot, hogy 'kiáll' a tömegből. Na azok voltunk mi :DD

(#207) zoo8800


zoo8800
veterán

up.

Pafén volt valaki?
Nem volt rossz. :)

rip and tear, until it is done

(#208) róbert gida


róbert gida
tag

[link] Ismét Sopron VOLT !! :C Jön valaki ?

[ Szerkesztve ]

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#209) bebe-net


bebe-net
csendes tag

Hy!
Első EFOTT-om közeleg sátoros formában :-) Sátor,hálózsák (múmia vs. szögletes, melyik előnyösebb?) fürdő és váltó cucc, és dugi pia a hátizsákban! :-D Mit ne hagyjak otthon?,ami mindenféleképpen előnyömre lesz. THX
(drága cuccok itthon maradnak)

(#210) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

Balaton Sound bérlet eladó, akit érdekel dobjon egy pü-t.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#211) curtis2


curtis2
tag

Valakinek nincs Volt napijegye eladó mára?
Üdv,

curtis

(#212) lorcsi


lorcsi
veterán

jövő héten sziget fesztivál, lesz valaki ?

(#213) brownus


brownus
veterán

http://www.origo.hu/itthon/20130805-nem-kapott-engedelyt-az-ozora-fesztival-rendezveny.html :( ekkora egy fos országot mint ez...

gondolom a boríték sem volt elég vastag. de egy nappal a nyitás előtt b+ , szép kis ország imázs

(#214) perempe


perempe
addikt

csak szerintem vizezik a sört? tegnap voltam a FeZenen.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#215) lemmy71


lemmy71
őstag

[link] Kézműves Sörfesztivál - Gyula 2019. Június 7 - 10.

(#216) Jarod1


Jarod1
addikt

üdv, Fezenre 1 db pénteki jegy eladó, priviben a részletek

(#217) Narxis


Narxis
nagyúr

[link] Tömegverekedés miatt kellett leállítani a FEZEN Fesztivált

Thanos was right.

(#218) repvez


repvez
addikt

üdv!
Valaki tud infóval szolgálni, hogy autóval, hogy lehet legegyszerübben megközeliteni az EFOTT-t és, hogy hol lehet parkolni közel b iztonságos helyen és mennyiért vagy van e ingyenes?

A másik kérdésem, hogy aki már rutinosabb fesztiválozó, az, hogy tudja megoldani, hogy az értékeit magánál tartva ne kelljen táskát cipelni vagy , hogy tud egész nap a fesztiválon lenni strandolni majd este a koncerteken is részt venni, hogy a ruháit elpakolja addig ?

Mert néztem pár fesztiválon , hogy van értékmegörzö, de a legtöbb helyen max 20k ig van biztositva, és ugye egy telefon vagy egéb értékek böven felette van, hogy ha elveszik akkor nagyobb kár ér mint amit megtéritenének.

Mert a legnagyobb problémám, hogy ha nem lehet kimenni a fesztivál területéröl ha egyzser már beléptél akkor napközbeni starndolás után este , hogy tudom felöltözni és a telefon kocsikulcs értékeket is biztonságban tudni a strandolás alatt, ha egyedül vagyok és nem társaságal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.