Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) brownus válasza Stimpy (#99) üzenetére


brownus
veterán

most jöttem haza, Hamed haverommal ittam, de be vagyok baszvaaaaaaaaaaaaaa
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

vagyis már edzek:DD:DD:DD:DD:DD

(#102) dannnnn válasza Stimpy (#98) üzenetére


dannnnn
aktív tag

azért nem kell leszolni a szigete. jo az!! de azee a vidéki kisseb feszik télleg jobbak. POL VOLT!! :D

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#103) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Legyen már vége a sulinak!!! Mondjuk én mostanában minden 7végén fesztivál-feelinget varászolok, mégha fesztivál nincs is.. :D

I am having fun staying poor.

(#104) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Sportszigeten kik lépnek fel idén, nem tudja valaki? Basszus, tök szopás lesz az idei vizsgaidőszak, kb. minden 7végére van buli betervezve. Nem leszek így túl sikeres... :D

I am having fun staying poor.

(#105) Sianis


Sianis
addikt

Legallja Fesztigyál! :C :C :C

(#106) anulu válasza Sianis (#105) üzenetére


anulu
félisten

megyek :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#107) Sianis válasza anulu (#106) üzenetére


Sianis
addikt

mint tavaly is mi? :D akkor nem sikerált találkozni! Talán idén....

(#108) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Zeneileg idén se fogok szerintem nagy élményekkel gazdagodni egyik hazai fesztiválon se. :(

De azért a legjobb Hegyalja lesz szerintem. Lehet lenézek Tokajba május végén is egy picit... :D

I am having fun staying poor.

(#109) hz hefti válasza Sianis (#105) üzenetére


hz hefti
tag

eleg zsir programok lesznek :)
es itt is lakom
megyek ingyen :) emisszio rulz

lowfast

(#110) anulu válasza Sianis (#107) üzenetére


anulu
félisten

voltam :D az más kérdés, h nem találkoztunk... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#111) Sianis válasza anulu (#110) üzenetére


Sianis
addikt

Pedig előtte beszéltük, hogy majd összefutunk, aztán mégsem...

(#112) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ma jól összezavartam az embereket azzal, hogy egy 2002-es szigetes karszalagban flangáltam a városban május 2-án. dejó.

I am having fun staying poor.

(#113) Drizzt válasza Drizzt (#112) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Úgy tűnik holnap is. Lusta vagyok levágni.

I am having fun staying poor.

(#114) dannnnn


dannnnn
aktív tag

Bővebben: link :C :C

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#115) anulu


anulu
félisten

egy kis ajánló :) bár, aki szereti a kőkemény metál zenét, annak nemhiszem, h különösebben be kéne mutatni :)) MetalCamp '05 @ Tolmin (Szlovénia):

Bővebben: link

1-2 név a fellépők közül: Children of Bodom, HammerFall, Slayer, Therion, SoulFly, Yngwie Malmsteen...

Júni 24-26.

én ott leszek! :D

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#116) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én meg Hegyalja helyett valószínüleg ide fogok jönni....
Bővebben: link

Ajánlom az esetleges érdeklődőknek a tudnivalók, vagy valami hasonló név alatt futó pontot.

I am having fun staying poor.

(#117) anulu válasza Drizzt (#116) üzenetére


anulu
félisten

itt többet találtam. melyikre mész? vagy csak én nem látok??

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#118) Drizzt válasza anulu (#117) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Csak egy van itt, csak úgy látom, több nyelven is le van írva... Ami a lényeges:
Helyszín:
Bővebben: link
Fellépők/program:
Bővebben: link
És a házirend:
Bővebben: link

Nyugi, a színpadok állaga addig lesz még erősen upgradenek alávetve, de persze nem sokkal, ez punk feszt :D, vagy lehet, hogy nagyon lesznek ápgréldelve, mittoménmivan. :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#119) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Áp, mindjárt itt a nyár...

I am having fun staying poor.

(#120) Manitou


Manitou
addikt

Vekeri tó fesztivál 22-től 26-ig Debrecenben. Tankcsapda is lesz:R:)

(#121) Sátán44


Sátán44
addikt

Holnap Hajdúszoboszlóra jön a Danúbius Roadshow :C

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#122) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Áp, a nyár már itt is van. Mindjárt el is megy...

I am having fun staying poor.

(#123) gorlin válasza Manitou (#120) üzenetére


gorlin
őstag

Múlt nyáron efott-on voltunk,és mondtam az egyik haveromnak(aki még soha nem volt ilyen fesztiválon,koncerten) POÉNBÓL, hogy menjünk a Tankcsapda koncert 1 sorába (a koncert még nem kezdődött el csak 2 perc mulva..)hálistennek csak az ötödikig sorig jutottunk.De mire odaértünk elfelejtettem hogy csak vicceltem és úgy áltam ott mint aki jól végezte dolgát(hiába az alkohol kicsit tompítja az embert:DDD ) Na és akkor elkezdődött.Nehéz így elmondani de amikor meghallottam az első hangfoszlányokat, feleszméltem gondoltam egy b@zdmeget de már késő volt.Úgy estünk ki az örjöngő tömegből,nagy lökdösődések árán.
A haverom megjegyezte: ezek barbárok :)

(#124) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Élménybeszámolók ezreit, fákk!
:D

I am having fun staying poor.

(#125) x_o_n válasza Drizzt (#124) üzenetére


x_o_n
veterán

sziget...SKINNY PUPPY!!! ra:))))

(#126) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

nagyon remélem hogy az idei nyári moslék idő nem fogja elmosni a Szigetet.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#127) lorcsi válasza Manitou (#120) üzenetére


lorcsi
veterán

Nekem a Belga tetszett :R

(#128) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Húúú,de eltűntek ebből a topicból az emberek.......biztos mindenki itt-ott fesztiválkodik,csak én rohadok itthon.Na,mindegy,azért csak megkérdezem,hogy jön-e valaki SZIN-re (Bővebben: link) rajtam kívül?Remélem jó kis buli lesz.

[Szerkesztve]

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#129) @Töki15 válasza Stimpy (#128) üzenetére


@Töki15
tag

Miért (rohadsz)nem voltál a családdal vagy b.nővel nyaralni?

(#130) Stimpy válasza @Töki15 (#129) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Minden mindenkivel augusztusban.........de azt az egy hetet még ki kell bírni valahogy,aztán irány Bogács.Meg majd aug. végén Szeged.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#131) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Sziasztok!

Augusztus 29-06. között Nyíregyházán ismételtlen megrendezésre kerül a Vidor Fesztivál. :)
Bővebb információ:
http://www.happyartfestival.hu/2008/

[ Szerkesztve ]

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#132) ladybug


ladybug
őstag

Hétvégén: Június 26-28-ig Zalaszentgróton Kultúrtivornya lesz. Aki teheti, jöjjön el. :)

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#133) setherian válasza ladybug (#132) üzenetére


setherian
tag

Elég halott a topic.
Mindegy megemlíteném mo. legolcsóbb zenei fesztiválját a Pannónia Fesztivált, szigorúan magyar előadókkal! Május 20-23. De beszéljen az oldal inkább! :C

(#134) qdak válasza setherian (#133) üzenetére


qdak
addikt

Téti Rock Fesztivál
:B

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#135) kaoszpapja


kaoszpapja
aktív tag

Metalfest Open Air Hungary 2010 - Kihagyhatatlan! Holnap veszem meg a jegyet. :))

Rockmaraton Fesztivál - 6000Ft-ért 1 hét rock? :Y Ott leszek! :)

No meg azt se felejtsük el, hogy a szigeten Children of Bodom lesz, szóval arra a napra elkellene menni. :) Remélem egy napra rakják az Iron Maiden-nel és akkor nem kell majd sírnom, hogy kihagyom az egyiket. ;]

(#136) dragonfx


dragonfx
veterán

fesztivál??
hol cisnáljunk??
amugy sound valszeg.de lehet az se.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#137) setherian válasza dragonfx (#136) üzenetére


setherian
tag

Jó a sound, de nagyon csúnyán pénzes feszt :F . Egy ember 1 napi belépőjéből kijön a pannónia feszt 2 ember 4 napos bérlete.
De ízlések és pofa sörök. :)

(#138) WRoli válasza setherian (#137) üzenetére


WRoli
tag

Igaz....Nagyon pénzes-re vették!
De ugyanez a helyzet a VOLT feszttel is!
De 'megéri'...Legalábbis a belépő....sört ne igyálott :O :U :C

IQ

(#139) hirmang


hirmang
újonc

Eladóvá vált egy 2010-es VOLT Bérlet! (4napos)!!
Érdeklődni telefonon: 06-30/473-1367 vagy pm-ben!
Nagyon fontos lenne eladni, mert sajnos nem tudok elmenni!
Az ára: 20.000 Ft.

(#140) tildy


tildy
nagyúr

aug 3-8. Ozora.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#141) bigeni


bigeni
csendes tag

Mindenhonnan azt hallom, hogy mennyire jók a magyar fesztiválok. Ezt el is hiszem, mert látom, hogy elég magas a színvonal, viszont külföldiekről semmit sem tudok. Esetleg valami tapasztalatok, élmények?

(#142) kenguroo válasza bigeni (#141) üzenetére


kenguroo
tag

Az biztos, hogy külföldön is szeretnek fesztiválozni az emberek. :D
Novarock, Fluffest, Ozzfest...
De ha már így szóba került, megyek ki SF-ba 2 hét múlva, és ugye fesztivál nélkül nem nyár a nyár úgyhogy úgy döntöttem benézek a haverommal erre: San Francisco Outside Lands Festival (http://www.sfoutsidelands.com/)

Kíváncsi lennék, hogy ti kiket ismertek ezek közül, mert én csak a Wolfmother-t és a The Strokes- ot. De olyan érzésem van némely névnél, hogy mintha ismerném. :D

(#143) tpetru


tpetru
csendes tag

Én ha tehetném nem nagyon mennék messzire, csak Csehországba ugranék ki a Hip-Hop Kempre. De úgy érzem a VOLT kihagyása után beérem egy nappal a Soundon is.

(#144) rankesz válasza tildy (#140) üzenetére


rankesz
veterán

detto
remélem most nem csak a legutolsó fellépőnél futunk össze...

(#145) Agyalapi


Agyalapi
csendes tag

Én hallottam már outside land-ről, tavaly akartam menni nagyon, golden gate park nagyon tetszik(ahol megrendezésre kerül), de végül csak soundig meg szigetig jutottam, azért SF-ba a repjegy elég húzós odavissza azért a pár napért. ha laknának kint rokonaim akkor egyszerűbb lenne. Amúgy én még ismerem damian marley-t meg gogol bordellot és bassnectart is. (idén meg ugynézki összvissz szigetre mek ki deadmau5-ra meg gentleman-re)

(#146) bigeni


bigeni
csendes tag

Akkor még neked sem sikerült eljutni. Hát igen, az utazás nem lehet kis összeg. Én is arra sajnálnám legjobban a pénzt. De egyik nyáron úgyis elmegyek. Lehet már most elkezdek rá gyűjteni.

(#147) nagygabor519 válasza kenguroo (#142) üzenetére


nagygabor519
tag

Tavalyi Outside Lands festivalon elég nagy nevek voltak, még számomra is ismertek... Mostaniak közül kicsit elvagyok maradva, de csak ugy mint google youtube is a barátunk :))

Nagy Gábor

(#148) kapuvarinoem válasza nagygabor519 (#147) üzenetére


kapuvarinoem
csendes tag

én is nézegettem ezt az outisde land fesztivált..és tényleg valóban nagy szabású rendezvényről szó, ám ez inkább művészi fesztivál kicsit elvontabb előadókkal és rétegzenékkel.
[link]

(#149) kenguroo válasza nagygabor519 (#147) üzenetére


kenguroo
tag

most tudtam meg hogy egy heineken nyereményjáték keretén belül lehetett jegyet nyerni rá, csak a baj az hogy tegnapelőtt volt a sorsolás. :(
viszont annyi öröm lehet annak aki szeret sörözni, hogy e nyereményjáték még nem ért véget és egy szingapúri fesztiválra ugyancsak lehet majd jegyet nyerni.
singapore heineken vip music experience mond valakinek bármit is? semmi infot nem találtam róla. :S

(#150) brancsaa válasza kenguroo (#149) üzenetére


brancsaa
csendes tag

az korrekt.kár, hogy nem töltöttem fel egyetlen számjegyet se a nyereményjátékra.de ahogy néztem a holland sörös cég oldalát, ez a szingapúri állmás elég komolynak ígérkezik.én totál nem tudtam, hogy ez az a sorozat, aminek része a magyar balaton sound is.azt hiszem azért ez elég nagy szó a mi részünkre.Sf, Szingapúr, Balaton.én ennek baromira örülök, amúgy egy ismerősöm mesélte, hogy ez a szingapúri történet valami egészen más dologról szól.nem fesztivál hanem egy kicsit más jellegű lazább bulizásról szól..de majd még jobban utánanézek aztán lemegyek a kocsmába, hogy egy kicsit növeljem a lehetőségeimet:_)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.