Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Sihto_


Sihto_
tag

Úgy gondoltam, hogy minden második hozzászólásomban igyekszem majd képeket berakni.
Tehát most jöjjenek a fotók:
Itt látható egy két gyümölcs illetve más finomságok, amelyek nálunk nem léteznek illetve teljesen más a méretük, pl.: a szőlő az eléggé nagyszemű, a banán pedig sokkal kisebb, a mangó ugyancsak óriási, amit sajna ilyen méretben Mo-n nem lehet megvenni.
[link]
Itt egy jellemző tengerparti részlet azok a hosszúkás valamik a zászló szerepét próbálnák betölteni ált. ünnepségeken használják, jahh és előtte két európai szépség, ha jól emlékszem hollandok voltak, de lehet, hogy németek.
[link]

Ez a batikolás egyik fontos momentuma, ha valaki már hallott róla, akkor tudja miről van szó:
[link]
Az egyik panoráma étteremben kajáztam és ez volt az egyik irányba a kilátás, kb. 20 féle kaját ettem szük 2 óra alatt :D
A végén meg ha jól emlékszem kókusztejes feketerízs pudingot - ez az egyik gyakori édességük.
[link]
Ezek egy másik panoráma étterem mellett készültek, fent a hegyekben van egy tó annak a prtján, jól látszik, hogy a felhők már egész alacsonyan vannak.
[link]
[link]
[link]
[link]
Az örök ifjuság forrása:
[link]
[link]
Ők meg Belgák, már 12 vagy 14 éve utazgatnak, ide többször is visszajötttek:
[link]
Egy nagyon jellegzetes istenszobor, majd leirom a sztoriját:
[link]
Egy egyszerű trónszék:
[link]


[Szerkesztve]

A példa minidg erősebb az utasításnál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.