Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mute[nsi]


mute[nsi]
csendes tag

Sziasztok!

Freetime project keretében futó játékfeljesztéshez három programozót keresünk.

Részletek a www.nutshellinteractive.hu -n.

Üdv

Norbi

(#2) mute[nsi]


mute[nsi]
csendes tag

Link: [L]http://www.nutshellinteractive.hu[/L]

(#3) Rox


Rox
tag

csak nekem nem jön be az oldal?

(#4) mute[nsi]


mute[nsi]
csendes tag

Szia!

Már a nyitólapot sem éred el?

Norbi

(#5) tildy válasza mute[nsi] (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

SZóltam a páromnak, csak fél hogy túl kevés ő egy ilyenhez...Mármint , hogy játékfejlesztőnek....Pedig csinált már jó dolgokat.

Pl ilyeneket:

- Developing software for live act laser shows, which is able to draw, transform (move, rotate, do perspective projection etc.) vector based paints in real time. It also contained a handy user interface implemented in C++ and Qt.
- Creating simple vector paint editor (C++, Qt)
- Developing 3D renderer which created vector based output from 3D model. Implementing hidden line and surface removing, outline finding from the given projection point.
- Creating a software to convert 3D Studio 3D models form *.3ds files to our own format.
- Developing filter for vector graphics (throwing out unnecessary points), it was useful to optimize (point and size reduction) hand drawn and 3d renderer outputted vector graphics.
- Developing the virtual playground projection system for the ''Hova tovább?'' TV show. This was included two PCs with dual head Matrox G400 video card, these were the projection servers, one machine droved two projectors. The user interface (Linux, C++, Qt) was running on a third PC, which sent commands to the projection servers over TCP/IP. The three PCs were formed an Ethernet network. The projection servers? software was written in C, using the Linux's frame buffer interface, linear texture mapper (for moving and rotating symbols) and on the fly RLE compressor (for faster network communication) was also included.
- Creating a clean, object oriented multichannel laser show editor framework in C++ and Qt
- Doing my thesis: microcontroller based current, angular velocity and position control of a DC engine. The hardware based on an Atmel AVR AT90s8515 microcontroller. The embedded software was developed in C, compiled with GCC.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Nimrod válasza Rox (#3) üzenetére


Nimrod
addikt

Csak neked.

(#7) Nimrod válasza mute[nsi] (#1) üzenetére


Nimrod
addikt

Tesztelő nem kell? Igaz, hogy ahhoz asszem programozói végzettség kell, de ki tud nálam jobban kivesézni egy programot :U

(#8) mute[nsi] válasza tildy (#5) üzenetére


mute[nsi]
csendes tag

Tildy!

Tényleg jó dolgokat csinált a párod! Miért lenne kevés?

A kérdés hogy kedve lenne-e ilyesmihez...

Norbi

(#9) mute[nsi] válasza Nimrod (#7) üzenetére


mute[nsi]
csendes tag

Kell majd tesztelő... de leghamarabb kb egy év múlva.

Norbi

(#10) tildy válasza mute[nsi] (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Kedve lenne, csak ... AMit írtam.Nem hisz ilyen szempontból magában.
Sajnos úgy gondolja (pl Vice city alapján) , hogy jó játékot nagyon nehéz írni.És ő pl olyat nem tudna összehozni.Azt mondja tisztában van vele mit tud és mit nem, és eredményei ellenére ehhez kicsit kevésnek érzi (még) magát.
Én meg hiába mondom neki , hogy próbálja meg mert ért hozzá, azt mondja majd meglátja:(
Sajnos félek nem bírom rávenni, de hátha...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Nimrod válasza mute[nsi] (#9) üzenetére


Nimrod
addikt

OK. Akkor egy év múlva.

(#12) mute[nsi] válasza tildy (#10) üzenetére


mute[nsi]
csendes tag

Tildy!

Szivesen elbeszélgetnénk vele akár csapatostul akár face to face... ezen veszíteni nem lehet.

?

Norbi

(#13) mute[nsi] válasza Nimrod (#11) üzenetére


mute[nsi]
csendes tag

'ki tud nálam jobban kivesézni egy programot'

Hogy is van ez? Secret?

(#14) Nimrod válasza mute[nsi] (#13) üzenetére


Nimrod
addikt

Több mint 7 éve egy 486-os előtt gebedek, minden porcikáját és lehetőségét ismerem (mondjuk a programozói kézikönyve kéne, bár a 386-osé megvan :U ). Középsuliban meguntam, hogy szarba sem veszik a tudásom, én meg épp akkor mélyedtem bele a hacker/cracker dolgokba, ha több érdekel look for old hacker topic.

(#15) tildy válasza mute[nsi] (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Rendben:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.