Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dimacherius


Dimacherius
csendes tag

Hali!

Van egy NETGEARWGR614 Wireless G-router otthon.

Egy T-ONLINE-os DSL 360-R modellű MODEM-re rákötve.

A probléma, hoyg sokszor kimaardozik a net egy-egy percre és enm a központ, nem a szolgáltató hibája és anme a MODEMé, mert csak modemről vezetékes net órákig van, legalábbis ameddig próbáltam folyamatosan volt. Van két laptop a háztartásban és ezért kella fránya Wireless... Namármost:

ha letöltök valamit letöltésvezérlővel vagy csak simán netezem, akkor úgy megy el a net,, hogy az ikon (Win7 van mindkét gépen) semmit sem jelez, csak akkor ha próbálok egy honlapra fellépni. BAROMI IDEGESÍTŐ.

EZUTÁN JÖN A ROUTERLOGIN ÉS AZ ÚJRAHANGOLÁS, PONTOSABBAN A BEÁLLÍTÁSOKAT FRISSÍTEM ÉS AKKOR MŰKÖDIK ŐURASÁGA, AMEDDIG KÉNYE-KEDVE SZERINT TARTJA, DE AZTÁN ELMEGY ÚJRA, AMIKOR GONDOLJA.

Az előző Routeremen a led nem világított, itt már intelligensebb tervezők tettek rá ledet, úgy, hoyg ha nincs net, akkor narancssárga...Gratula az agyasainak...

SZÓVAL VALAMI SZAKI VÉLEMÉNYÉT SZERETNÉM KÉRNI ÉS KOMOLYAN MÉG SÖRT IS KAP, HA TUD VALAMI ORVOSSÁGOT ERRE AZ IDEGESÍTŐ PROBLÉMÁRA., MERT HA NEM LESZ MEGOLDÁS, AKKOR:

VAGY KUTYÁVAL ETETTEM MEG A ROUTERT, MERT Ő SÁNTÍT A TÖRTÉNETBEN,

VAGY AZ ELADÓ FOGJA EGY FALATBAN LENYELNI, MÁRPEDIG MEGESZI A KIS TATTAGLIA....

SI CORLEONE SI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előre is GRACIE A SEGÍTSÉGET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

We are the most powerful military in the history of man...!!!!

(#2) Truman válasza Dimacherius (#1) üzenetére


Truman
senior tag

Miért kellett ehhez új topic? Több tucat Netgear-al foglakozó topik van, szóval szerintem ezt zárni fogják. (Legközelebb használd a keresőt.)

Ami a problémádat illeti: mielőtt kidobod mindenképp frissíts firmware-t.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#3) localhost válasza Truman (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

....esetleg nézesd meg egy HOZZÁÉRTŐVEL!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) Dimacherius válasza Truman (#2) üzenetére


Dimacherius
csendes tag

1.
A Routernek van problémája nem nekem, Nekem csak a szutyok létével...

A firmware-t frissítem mindig...

HATALMAS SEGÍTSÉG VOLT...

Azért nyitok új topicot, mert itt is és máshol is le..ják és építő jelelgű hozzászólást sehol sem kapok...

We are the most powerful military in the history of man...!!!!

(#5) Dimacherius válasza localhost (#3) üzenetére


Dimacherius
csendes tag

ne röhögtess, én itt kerestem hozzáértőket...

Egyébként kihívattam a szakikat és cm-re ellenőriztettem a telefonvonalat, de olyan hülyék, hogy semmit sem találtak...

nem értenek azok semmihez...

Azokkal is Routert kellene etetni...

Amúgy tudom, hogy indulatos vagyok, ezért BOCSÁNAT TŐLETEK, de jelenleg tényleg megetetném velük az egész kábeles-pereputtyos internetjüket...

SZÓ SZERINT...

We are the most powerful military in the history of man...!!!!

(#6) shteer válasza Dimacherius (#1) üzenetére


shteer
titán

a megoldás: hétfő este a netgear-t óvatosan belehelyezed a kukába és a helyére teszed a TP-linket, amit hétfő napközben veszel

:D

..szerintem jónak tűnik

(#7) dabadab


dabadab
titán

Az ilyet legközelebb valami azonnali kérdéses vagy netgeares topikba írd, ezt most zárom.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.