Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#421) .LnB


.LnB
titán

Az utolsó 5 kör jó volt. Előtte meg szánalmas üzemanyag spórolás ment... Teljesen méltatlan a Nascar-hoz.:(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#422) Redneck válasza .LnB (#421) üzenetére


Redneck
veterán

Így van. Ha spórolást akarok nézni, az F1-re kapcsolok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#423) .LnB válasza Redneck (#422) üzenetére


.LnB
titán

Vagy az Indycar-ra. Tegnap a Nascar után megnéztem azt is, ott is ez ment. :DDD Bár nem olyan mértékben, mint a NASCAR futamon.

Remélem a Coke600-ra kitalálnak valamit, mert ez így méltatlan. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#424) Redneck válasza .LnB (#423) üzenetére


Redneck
veterán

Ne már, az Indyben is delta időznek? Pont azt szerettem az amcsi szériákban, hogy nyomják mint süket a csengőt. :(((
Indy mostanában elkerült, de majd figyelem mikor van ismétlés. A kedvenc városi pályám (Nashville) idén tuti nem lesz, mondták az egyik közvetítésben.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#425) St3ven válasza .LnB (#421) üzenetére


St3ven
addikt

McDowell hogy eldobta a végén... Sajnáltam, mert nem sok versenyt nyert pályafutása során, és nagyot szólt volna egy Talladega is a 2021-es Daytona után.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#426) .LnB válasza St3ven (#425) üzenetére


.LnB
titán

Én nem sajnáltam, full az ő hibája volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#427) .LnB


.LnB
titán

Tyűű.. Rendesen kiborult a bili az Indycar-ban. Elvették a Penske csapat szezonnyitó győzelmét. És kizárták utólag két versenyzőjüket.

"Az IndyCar hivatalos tájékoztatása szerint a gárda a push-to-pass rendszert manipulálta, aminek következtében a regulákkal ellentétben már a rajtnál, valamint a restartoknál is képesek voltak használni az extra lóerőket."

Külön pikantéria ugye, hogy kié az egész Indycar széria?! Roger Penske-é... Akit már így is nagyon sokan, nagyon élesen bíráltak, hogy mit csinál a szériával. Nincs is szép jövőképe sajnos a versenysorozatnak. A motorokat sem tudják leváltani. Lehet, hogy a Honda át is költöik a NASCAR-ba lassan. Szóval van baj... Erre most jött ez a balhé.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#428) St3ven


St3ven
addikt

Ross Chastain falonfutása 2.0 by Corey LaJoie :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#429) Redneck


Redneck
veterán

A pizza sül, és kezdek álmos lenni. Vajon végig tudom ma nézni, vagy felébredek legalább az utolsó negyedre? Tegyék meg tétjeiket. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#430) St3ven válasza Redneck (#429) üzenetére


St3ven
addikt

Ha jó lesz a pizza, hamar beüt majd a kaja-kóma! :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#431) Redneck válasza St3ven (#430) üzenetére


Redneck
veterán

Egyelőre még tartom maga. Truex szépet hajrázott az első szakaszban. Szurkolok neki, hogy összejöjjön a duplázásuk.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#432) Redneck


Redneck
veterán

Nem jött össze a dupla, de nem bánom, mert valamiért én is a rosszfiú szerepben tetszelgő Hamlinnel szimpatizálok.
Idén nagyon szoros lesz a bajnokság.

Szerk:
Ébresztőt állítottam be, így sikerült megnézni a végét. :DDD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#433) .LnB


.LnB
titán

Ejj.. Pedig izgi volt a vége. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#434) .LnB


.LnB
titán

Bakker... Indycar-ban ez a próba babás incidens, tökéletesen bemutatja a széria komolytalanságát.. :U És még a sárgát sem lengették be.. Én nem hittem el amit látok..
[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#435) St3ven


St3ven
addikt

Lehetséges még ennél szorosabb befutót produkálni? :C

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#436) St3ven válasza St3ven (#435) üzenetére


St3ven
addikt

A győztes kilétének megállapításához használt célfotó:

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#437) .LnB válasza St3ven (#436) üzenetére


.LnB
titán

Most tudtam pótolni. Elég vagány volt! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#438) Redneck


Redneck
veterán

Nekem sajnos még kimaradt, de várom hogy elkapjak egy ismétlést. Imádom ezeket a szoros befutókat! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#439) .LnB


.LnB
titán

Hűha, itt volt dráma megint a vége fele. :) Jó futam volt ez is.
És micsoda ikonikus festéssel sikerült győzni.. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#440) St3ven válasza .LnB (#439) üzenetére


St3ven
addikt

Kansas után ez sem volt rossz verseny! :C

Buescher ahogy megtolta Keselowskit Reddick ellen, majd ahogy elment mindkettejük mellett, amikor összekoccoltak! Itt még nem gondoltam volna, hogy végül az “öreg” nyer. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.