Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagy hkk topik (hatalom kártyái kártyajáték) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gasMask!


gasMask!
tag

Kábé egy éve ismertem meg ezt a játékot ( 16 évesen ilyen hülyeségekkel játszotok?! felkiáltással :DDD )
...csak kíváncsiságból megkérdeztem hogy kell ezt játszani, elmagyarázták, ( egy év alatt nagyjából sikerült is megértenem :) ) És egyáltalán nem hülyeség. Nagyon tetszik, tényleg értelmes, sokszínű játék, és nagyon változatos. itt megjegyezném hogy semmilyen kártyás/gyűjtős őrületnek nem voltam része (najó a pokémon engem is bekebelezett :D de azt kinőttem)

ennyi volt a bevezető, lényeg hogy ez a gém télleg jó.
írjatok mi a véleményetek a játékról, kinek milyen paklija van, lapvásárlás, csere-bere, melyikek a legjobb HKK klubok.

ja és ha szerinted szar akkor legalább indokold meg
(a szar mer' én aszondom, nem ér)


(kedves admin urak, tudom hogy van egy ''hasonló'' fórum, de az már meghalt...
...de ez nem fog :D !

na jó irkálást. :DD

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#2) brownus válasza gasMask! (#1) üzenetére


brownus
veterán

na, ha ez így van akkor legalább linkelhettél volna vmit a szabályokról, a kártyalapokról, stb...

Én pokerezni szoktam néha, meg nézni és éljen Korda Gyuri!:)

(#3) gasMask!


gasMask!
tag

ezen az oldalon megtalálod a szabályokat (mellesleg nem valami egyszerű a játék, szóval innen nehéz lesz megtanulni)

viszont lapkeresőben megnézheted a lapokat.
Egyébként szinte ugyanaz mint a Magic The Gathering

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#4) Huma válasza gasMask! (#1) üzenetére


Huma
addikt

Eléggé behalt ez a topik. :D
Régen, nagyon régen én is játszottam. De sajnos rengeteg pénz kell hozzá, aki nincs tele ritka lapokkal annak nem sok esélye van nyerni egy versenyen.
Néha (kb. évente egyszer) találkozok egy két lappal az újak közül valamilyen újságban, és azt vettem észre, hogy már nem tudnak semmi újat kitalálni és kiadják a régi lapok erősebb változatát rákényszerítve az embereket a folyamatos lap cserére. Példa: villám szimbólum 3vp és 1sebzés ha jól emlékszem. A múltkor meg láttam olyan lapot ami ugyanezt csinálta csak 1vp-ért. Az egész tiszta lehúzás. :(
Ezektől eltekintve szerintem nagyon jó játék. Hihetetlenül sokat kell gondolkodni benne, eléggé összetett. Ajánlom mindenkinek. De, hacsak nem akartok vagyonokat rákölteni inkább kerüljétek a versenyeket. Kevés lappal max középmezőnybe kerülhettek be. Viszont haverokkal játszani jó.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Huma válasza brownus (#2) üzenetére


Huma
addikt

Itt szinte mindent megtalálható a játékról: [link]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagy hkk topik (hatalom kártyái kártyajáték) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.