Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Film barkochba topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-14 07:56:16

LOGOUT.hu

A játékról: az alapötlet nagyon egyszerű (by Tibiajax), adott egy képkocka, ami alapján a résztvevőknek ki kell találni, hogy melyik filmből lett kivágva. Természetesen bárki beszállhat a játékba, ennek csupán annyi feltétele van, hogy betartja a játék szabályait.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42051) Rav3n02 válasza littlelion21 (#42050) üzenetére


Rav3n02
senior tag

ahhoz, szerintem nincs elég sasorra, meg homlokra csak nem hízott ennyit :F

[ Szerkesztve ]

(#42052) Kassadin válasza Vangelis (#42047) üzenetére


Kassadin
addikt

Hernádi Judit?

(#42053) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Bocs srácok nem voltam itt :)
eddig nem jó

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#42054) Kassadin válasza Vangelis (#42053) üzenetére


Kassadin
addikt

Valami infot adhatnál, mert ez így kegyetlen nehéz feladvány...

(#42055) Arnold2


Arnold2
őstag

Az arab Monk - Mr. Monk és az eltűnt csodalámpás talán?

(#42056) Viszlát


Viszlát
addikt

Hm, jó látni, hogy még mindig él a topik. :)

Régen volt, de mégis szeretnék elnézést kérni a jubileumi forduló nyerteseitől, hogy nem kapták meg a nyereményeiket. Sajnos egészen más egzisztenciális körülmények között tettem meg anno a felajánlást, mint amiben azóta vagyok kénytelen küzdeni. Konkrét ígéretet nem tennék, viszont minden ajándék meg van azóta is, ezért amint olyan helyzetbe kerülök, hogy eleget tudjak tenni a vállalásomnak, feladom őket. Még egyszer elnézést minden érintettől, nagyon sajnálom, hogy így alakult.

V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42057) oxox


oxox
addikt

csak, hogy visszataláljak....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42058) Kassadin válasza Viszlát (#42056) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem olyan régen játszom itt a fórumtársakkal, de jó kis topic, csak van amikor nem pörög annyira(természetesen akkor, amikor itthon vagyok)... :K

(#42059) RoyalFlush válasza Vangelis (#42053) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Akkor jöhet a 2. kép vagy valami infómorzsa, mert ebből így nehéz lesz... :B

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#42060) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Lassan 48 óra után már jöhetne még egy kép. Nagyon ismerős, szerintem láttam, csak kellene még egy kép.

[ Szerkesztve ]

(#42061) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy ez a kör itt kifújt, mi lenne ha valaki rakna másikat? :U

(#42062) Kassadin válasza Rav3n02 (#42061) üzenetére


Kassadin
addikt

Kérésed számomra parancs:

Szerk: mekkora kép lett.... Nem tudom ki is szokott panaszkodni hogy kicsi képeket teszek, de most megkapta :Y.

[ Szerkesztve ]

(#42063) RoyalFlush válasza Kassadin (#42062) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az elítélt (Felon, 2008)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#42064) Kassadin válasza RoyalFlush (#42063) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem! :N

(#42065) Dr Smoke válasza Kassadin (#42062) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Komolyan?! Ha valaki elkezdi, miért nem tud fél vagy egy óránként képet rakni?! Akkor el se kezdje! :(

[ Szerkesztve ]

(#42066) batman. válasza Kassadin (#42064) üzenetére


batman.
senior tag

Cain haragja
Szerintem rosszul tetted fel a képet, de nem bántásbol mondom.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42067) Kassadin válasza batman. (#42066) üzenetére


Kassadin
addikt

Tiéd a helyes megfejtés, amúgy csak bemásoltam a phképfeltöltő linkjét ide, én se értem a dolgot... :B

(#42068) batman.


batman.
senior tag

Na egy könnyű:
1

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42069) tope válasza batman. (#42068) üzenetére


tope
addikt

Red
Képet nemtok rakni

(#42070) batman. válasza tope (#42069) üzenetére


batman.
senior tag

Mondtam, hogy könnyű. :C

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42071) batman.


batman.
senior tag

Ez sem nehéz
1

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42072) batman.


batman.
senior tag

Pörögjünk :DD
2

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42073) Kassadin válasza batman. (#42072) üzenetére


Kassadin
addikt

Valami francia film.... :U :C

(#42074) batman. válasza Kassadin (#42073) üzenetére


batman.
senior tag

oui

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42075) Psychonaut válasza batman. (#42074) üzenetére


Psychonaut
addikt

Valamelyik Taxi?

(#42076) batman. válasza Psychonaut (#42075) üzenetére


batman.
senior tag

nem :))

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42077) batman.


batman.
senior tag

3

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42078) Psychonaut válasza batman. (#42077) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hm...esetleg Amélie vagy a Csokoládé? Kb. ennyi francia filmet láttam, úgyhogy több tipp nem lesz. :D

(#42079) batman. válasza Psychonaut (#42078) üzenetére


batman.
senior tag

Nem-nem, tessék felismerni a nagyfülű horgasorrú színészzsenit :R , majd rákeresni a gugliban 2010-ben, melyik filmben volt főszereplő. :DDD

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42080) batman. válasza batman. (#42079) üzenetére


batman.
senior tag

A harmadik kép baloldalán visszanéző színészre gondoltam. De többet nem segítek. :N

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42081) Psychonaut válasza batman. (#42080) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#42082) batman. válasza Psychonaut (#42081) üzenetére


batman.
senior tag

Jó nyomon vagy Jól félrevezettelek. a film 2009 -es, 2010-ben jelent meg dvd-n. Bocs :B

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42083) Psychonaut válasza batman. (#42082) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#42084) batman. válasza Psychonaut (#42083) üzenetére


batman.
senior tag

:K :C

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#42085) Psychonaut válasza batman. (#42084) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, csak sikerült. :))
Rakjon valaki, mert a holnap már a karácsonyi készülődés jegyében fog telni.

(#42086) Kassadin


Kassadin
addikt

Tessék:

[ Szerkesztve ]

(#42087) oxox válasza Kassadin (#42086) üzenetére


oxox
addikt

Judie Foster a vádlottak padján :)

Boldog Karácsonyt!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42088) Kassadin válasza oxox (#42087) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem-nem, kövi kép:

[ Szerkesztve ]

(#42089) Arnold2 válasza Kassadin (#42088) üzenetére


Arnold2
őstag

Úúú én tudom. Nagyon jó film, nekem nagyon bejött.

Clive és Denzel egész jó párost alkotnak ebben a filmben.

Ez alapján már csak megmondja valaki aki tudna is képet rakni.

(#42090) Kassadin válasza Arnold2 (#42089) üzenetére


Kassadin
addikt

Te tudod, talán más is tudni fogja azok alapján amit leírtál ;).

[ Szerkesztve ]

(#42091) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

A belső ember (2006)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#42092) Kassadin válasza RoyalFlush (#42091) üzenetére


Kassadin
addikt

Yep :C.

(#42093) eziskamu


eziskamu
addikt

Ha már nem raktok:

(#42094) eziskamu válasza eziskamu (#42093) üzenetére


eziskamu
addikt

(#42095) RoyalFlush válasza eziskamu (#42094) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Con Air - A fegyencjárat

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#42096) eziskamu válasza RoyalFlush (#42095) üzenetére


eziskamu
addikt

:R :C

(#42097) oxox


oxox
addikt

valaki rakjon pls

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42098) eziskamu válasza oxox (#42097) üzenetére


eziskamu
addikt

(#42099) eziskamu válasza eziskamu (#42098) üzenetére


eziskamu
addikt

(#42100) eziskamu válasza eziskamu (#42099) üzenetére


eziskamu
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Film barkochba topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.