Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bogingrol


bogingrol
aktív tag

Van egy MSI Starforce VDP 460 as VGA-m, telepitettem hozza az uj drivert amit az MSI oldalarol toltottem le , sott mar ezen kivul egesz sok drivert telepitettem hozza (ilyen nvidia drivereket amiknek egesz erdekes nevuk van meg szamok bennuk :DD), de egyszeruen a TV-out nem hajlando mukodni egyikkel sem. A regi ( gyari driverrel amit a kartyaval kaptam) szepen dolgozik minden, vegul is nincs semmi gaz csak hat egy kicsit idegesit hogy az uj driverrel egesz pofasan be lehet(ne) allitani a tv-n a kepet, (nvidiahoz kepest) persze ha menne.megprobaltam mar regi (8.valahanyas ???) directX-el,na meg az ujjal,frissitettem mar az alaplap drivert, meg persze probaltam a regit is, meg mar minden modon probaltam telepiteni a cuccot, az eredmeny nagy feherseg a tv kepernyon semmi mas.Amikor valamit allitgatok rajta mondjuk a kepernyo szelesseget akkor meg-meg villan a nagy feherseg, de ettol tobbre nem jut, en viszont egesz ideges kezdek lenni, mikozben ez meg csak itten vilagit feheret.Amugy egy msi-kt3-ultra2r deszkaban virit a cucc, (amig ki nem szedem es meg nem taposom) amolyan ket monitorbigyos video in-out os kutyu (marmint a VGA) , es tudom hogy ha dolgozik a regi driverrel akkor hasznaljam azt de azert ha valaki megoldast tud erre a problemara, hat....megkoszonnem mondjuk, mielott a ketsegbeesesem ujabb melyseget ad az ingerultsegemnek, mert akkor mar egesz durva leszek, es hat lehet hogy szegeny kartya ezt nem erdemli meg mert lehet, hogy csak a gazdaja bene :F. Amugy alap dolgok (kabel meg ilyesmi ) kizarva, egesz otthonosan mozgok TV out teren, legalabb is idaig azt hittem, persze az onbizalmam egesszen szepen leromlott.Lehet hogy lama vagyok, vagy ... vagy gyik?

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#2) Tithian válasza bogingrol (#1) üzenetére


Tithian
őstag

Ez konkrétan milyen videokártya?
Így a Google sem lel semmit.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3) bogingrol válasza Tithian (#2) üzenetére


bogingrol
aktív tag

MSI oldalan lehet megtalalni, azt hiszem archive cimszo alatt a VGA-nal, amugy NvidiGeforce 4 460-as, csak az MSI altal osszerakva...ehol egy link, benajul http://www.msi.com.tw/program/products/vga/vga/pro_vga_detail.php?UID=154
...na itt lakik a kicsike...

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#4) bogingrol


bogingrol
aktív tag

Nvidia azt akartam irni, bocs...

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#5) bogingrol


bogingrol
aktív tag

Nem segitene valaki?Egesz szomoru kezdek lenni...bizisten ha legkozelebb valami bajom lesz ugy kezdem a topic-ot, hogy:'''22 eves, nagyon szexi es szep nimfomanias lany vagyok, halas termeszetemnel fogva az ismeroseim nagyon szeretnek... :D '' vagy valami ilyesmi...na mindegy,ugy nez ki nem lesz sosem beuzemelve mar a nyomorult GeForce 460-as az uj driverekkel... :O

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#6) bogingrol


bogingrol
aktív tag

...igazan segithetne valaki...vagy legalabb megprobalhatna...naaaa, mos mee vagytok ilyenek?

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#7) Monya78 válasza bogingrol (#6) üzenetére


Monya78
veterán

Esetleg keresd meg a TV out-os topicot....

Vagy használj segédprogikat TV-Tool meg ilyesmit....

(#8) bogingrol válasza Monya78 (#7) üzenetére


bogingrol
aktív tag

mar irtam a tv autos topicba , de ott sem irt senki semmit, azert irtam ide mert gondoltam itt hatha segit valaki, de ugy latom most mar csak a faradt goz marad...mindegy, azert koszi...

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.