Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) okiDoki


okiDoki
tag

A honlapon azt írják, hogy az alaplapom támogatja a 333-as fsb-t. Lehetséges ez? Mert akkor a Host+33MHz miatt támogatja a DDR400-at is, ugye?

0,0

(#2) Satan-Claus válasza okiDoki (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Ez így van. Tölts le egy új BIOS-t!

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#3) okiDoki válasza Satan-Claus (#2) üzenetére


okiDoki
tag

Az új BIOS se nagyon új.

0,0

(#4) okiDoki


okiDoki
tag

Jó hír az ilyen lapok tulajdonosainak, hogy a február végén megjelent új BIOS betöltésével a lap támogatja a 3000+ Barton pricikat is. Tehát nem kell kidobni! Lehet, hogy az nForce2 3%-kal gyorsabb összességében,de azért ez is elfut egy darabig.

http://www.msi.com.tw/program/support/bios/bos/spt_bos_detail.php?UID=341&NAME=MS-6380E

0,0

(#5) rudi


rudi
nagyúr

HI!

Van egy érdekes és idegesítő problémám:
MSI KT3Ultra2 + 1.6os XP + 256Samsung DDR + Asus GF2MX + XP

felraktam az ACE Mega CoDecS Pack-ot xvid és egyebek lejátszásához és a videól mindha ''túlbufferelnének''. Megy a film egy darabig (10-30sec) és utána egy másodpercig gyorsítva játszik le. Olyan mintha megtelne valami buffer és időnkánt kiűrítené löketszerűen a tartalmát.

Most örühetnék hogy olyan gyors a gép hogy a videót is gyorsítva játsza le :))

Próbáltam már mindent: szűz XP alap driverrel detonator nélkül, DivX 5.0 felrakása, codec beállítgatás (FPS limit vagy ilyesmi) de még mindig szalajt, más gépen meg inden ok... :O HELP!!!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) anulu válasza rudi (#5) üzenetére


anulu
félisten

Az ACE codecpack felejtős! Inkább a Nimo codecpack 5.0 build 7 vagy 8-at próbáld! Az ACE nálam is gázos volt, a Nimo viszont tök jól megy!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) jojojo válasza rudi (#5) üzenetére


jojojo
senior tag

Nekem az SLD Codec Pac, ffdshow, és az AC3 Filter ami bejött hasonló confi mint a tied csak raid-es az alaplapom.

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#8) norby


norby
csendes tag

helloasztok msi kt3 ultra2 alaplapom van xp 1800+ procival winn xp van fent és krva sokazt fagy én a memoriára gondolok most samsung256 ddr 333 van ?
milyen memoriát javasoltok,vagy mi lehet a hiba?

norby

professzor

(#9) drpele


drpele
senior tag

Egy kis segítségre lenne szükségem ezzel a lappal (Via KT333) kapcsolatban.
Le szeretném cserélni a benne lévő procit (palo 2000+) egy 550-600Mhz-es Spitfire duronra, de...
Az msi-nél az szerepel, hogy a mobo csak 800 mhz-től támogatja a procikat.
Bővebben: link
Elképzelhető az, hogy nem lehetne működésre bírni a lapban ezt a procit?

Az 550-es Duron Fsb-je ugyanúgy 200-as, mint a nagyobbaké, 'szal nem értem miért ne lenne jó.


A fogyasztás csökkentése miatt szeretném a cserét végrehajtani.

[Szerkesztve]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#10) drpele válasza drpele (#9) üzenetére


drpele
senior tag

Jujjj, de hülye vagyok...
Bővebben: link

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#11) AMD Power válasza okiDoki (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Azért az a 2-3% Kicsit kevés van az vagy 10-15 % legalább!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) atosz válasza drpele (#9) üzenetére


atosz
őstag

AMD Power: Nezd a datumot is. :DD

drpele: volt ilyen deszkam, en szerettem is. :) Szerintem elmegy benne az a proci is. Kikell probalni, arra viszont emlexem, hogy a szorzasok eleg furcsan vannak a BIOSban.

(#13) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

HELP! HELP! HELP!

Van egy ilyen lapja havernak, és akar bele venni egy nagyobb procit mint ami most benne van.
Pl egy 2500 asat vagy egy 3000+ osat.
Tudom hogy 2700+ fölött vagyhogy bios frisítés kéne, azt talán meg tudjuk oldalni, bár én még csak asus on frissítettem, msi-n soha.
Szal a baj az, hogy tudok 166fsb-s 3000+ ról, meg 200 asról... na most a lap legfeljebb 166 mhz et támogat... efektíve 333
Ha vesz egy 200 as procit akkor a lap fsb jét addig föl tudjuk nyomni, vagy csak 166 on fogjuk tudni járatni, és akkor a szorzókkal kell bíbelődni (mi van ha lock os???) vagy esetleg a 200 fsb-s el se indul 166 on?...
Amúgy most 1.4 Ghz es proci van a gépibe, 133 fsb-s, de fölnyomtuk 144 ig, hót stabil, és 400 as ramok, abból 1 giga, azokat 333 mhz en hajtja a lap, de a húzás miatt valamivel magasabban...
Ennyi.
Fontos lenne, hónap végéig ki akarok valamit találni neki... még mielőtt valami hülyeséget elkövet-elkövetünk.
Előre is kösz mindenkinek!
UP. UP. UP.

(#14) mr_ricsi válasza ---Lasali--- (#13) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Az alaplapon mi van pontosan a PCI slotok közé írva? (Pl KT3Ultra MS-6380E v1.2)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#15) Rixman


Rixman
tag

Sziasztok!

Van egy MSI KT3 Ultra2 alaplapom (BIOS-frissített), most tettem bele egy 2500+ Bartont. Elvileg bírnia kellene a lapnak a 166-os FSB-t simán, de ez már 163-nál újraindul. (Elötte egy 1700+-as Palomino volt benne, azzal is ezt produkálta ennél az FSB-nél.) A proci jó, másik lapban vitte a 3200+ szintjét is. A memcsi sem lehet, 400Mhz-es. Valakinek valami ötlet? Előre is köszi.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#16) jhos910


jhos910
aktív tag

helósztok, van nekem is egy ilyen deszkám , nem tudjátok véletlen hol lehet a biost kisütni/kiütni/resetelni akármi , szóval a lap nem teljesen tökéletes és meghúztam benne a 2500+ os barcim aztán reset sekép se hang sípol mint atom és leáll.

aki tudja légyszives válaszoljon, sokat segítene nagyon

(#17) skytheman


skytheman
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van egy KT3 Ultra2 alaplapom és lenne hozzá 1 AMD Sempron CPU-m és nem tom hogy az alaplap támogatja-e?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.