Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106) Gambit válasza Suliro (#105) üzenetére


Gambit
őstag

Emlékeztetsz engem egy srácra, aki dc-n sírt az első napon, hogy op szeretne lenni. Ráadásul a Koli-n. Szétszivatták az opok. Mondták neki, hogy simán lehet op, persze. A szerencsétlen meg elhitte, és pitizett ezerrel. Elég szánalmas volt. Amúgy most ő is itt van a ph!-n. Hiába mondtam neki, hogy szivatják...

Figyelj, én tapasztalatból mondom, nem akkora show ez a moderátorság. Mondjuk ahol én vagyok mod, ott jóval kevesebben vannak, és a fegyelemmel nincs is probléma, csak időnként kell az elrontott hsz-eket javítgatnom, duplázásokat törölgetnem. Viszont dc-s op-ként már jóval többször kellett fegyelmeznem, és hidd el, nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy a megfelelő mértékig avatkozz be. Mert elsősorban a közösség érdekeit kell figyelembe venned, de azért a rendbontót is emberszámba kell venni, neki is vannak jogai. A nagy hatalom, nagyobb felelőséggel jár. (Idézet a Pókember filmből. :D) Amit sokan nem értenek meg, hogy a többletjogok mindig többletkötelezettségekkel is járnak. Ezek pedig arányban vannak egymással. Az a jó moderátor, aki nem csak a jogait gyakorolja, hanem a kötelezettségeit is szem előtt tartja mindig. Legalábbis én mindig így végzem a dolgom.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.